ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

"MÜZİĞİN RİTMİ BU YAZ ANADOLU YAKASINDA" sloganıyla Dolapdere Big Gang ,Hüsnü Şenlendirici ve Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars gibi isimleri müzikseverlerle Anadolu Yakasının en gözde etkinlik alanlarında buluşturan etkinlikler serisi bu kez de Dünyaca ünlü sanatçılarımızdan İlhan Erşahin`i 24 Ağustos Cuma gecesi Fenerbahçe True Blue`da müzikseverlerle buluşturuyor.

İLHAN ERŞAHİN`S ISTANBUL SESSIONS

New York basini tarafindan "underground müzik sahnesini ayakta tutan 5 isimden biri" olarak kabul edilen müzisyen/prodüktör İlhan Erşahin, East Village`daki kulübu Nublu ve plak şirketi Nublu Records`daki çalışmaları ile son dönemde müzik dünyasında adından sıkça sözettirdi. Yıllardan beri nota sehpasından uzak bir performans grafiği çizen ve olabildigince doğaçlama ruhuyla sahne alan Erşahin müzisyen dostlarıyla müthiş bir sinerji yakaladı ve bu müzikal "takılmalar" başlı başına bir projeye dönüştü.

"İlhan Erşahin`s İstanbul Sessions" adıyla hayata geçen bu müthiş etkinlik 24 Ağustos Cuma gecesi yıldızlar altında Fenerbahçe True Blue`da sadece Anadolu Yakası değil tüm İstanbul`dan binlerce müzikseverlerin katılımıyla gerçekleşecek.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000