ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
İlhan İrem / "Yürek Büyüsü"

Bir ozan.
Müziğine çağlar atlatırken, duruşunu hiç bozmamış bir efsane.

Sesinin terapi etkisi yarattığı biliniyor…

Şarkıları bazı ruh hastalıklarının tedavisinde kullanılıyor.

"Bu bana kainatın hediyesi. Evrendeki pozitif enerji, şarkıların titreşimleriyle ruhlara akıyor… Şifacı bir sinerji oluşuyor" diyen İlhan İrem, çok özel ve yoğun bir izleyici kitlesine seslenmekte.

Çizgi dışı, evrensel anlatımıyla, 34 yıllık müzik serüveninde, 10 kırkbeşlik, 23 albüm olmak üzere 33 yapıt, 6 kitap yayınlayan, resim sergileri açan sanatçı, birçok ödüle ve yedi altın plağa sahip.

Gerçek anlamdaki senfonik müziğin Türkiye'deki ilk ve tek temsilcisi, geçtiğimiz aylarda "Siyah Kuğunun Şarkısı" isimli kitabını yayınladı.

Sanatın, toplumun bozulan dokusuna, kolay tüketilen değersizliklere karşı bir sessiz direniş olarak, bütün tanıtım ortamlarından çekilerek üretimlerini sürdüren sanatçı, ondört yıl aradan sonra, 2006 yılında, "Ayrılıkların da sonu var" adıyla çıktığı konserler dizisi çerçevesinde İstanbul, Ankara ve İzmir'de muhteşem konserler verdi. Her yaş grubundan dinleyicinin ‘tekyürek' bir koro halinde söylediği şarkılarla masalsı bir atmosferde izlenen konserlerin ardından gelen yoğun istekler üzerine, İlhan İrem bir kez daha sevenleriyle buluşuyor.

"Bir yürek büyüsü paylaşacağız" diyen sanatçı, unutulmaz klasik eserlerini ve yeni şarkılarını seslendirecek.

25 Ağustos 2007'de Turkcell Kuruçeşme Arena'da, ışık ve sevgi çemberi oluşacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000