ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Tüm Avrupa’da hayatı felç eden yanardağ patlamasının yarattığı kül bulutları, İngiltere’de yapılması planlanan “Demir Adam 2” filminin dünya galasını da etkiledi. Patlamanın sonucunda iptal edilen uçuşların sebep olduğu bu değişiklik sonucu, filmin dünya galasının Los Angeles’ta yapılması kararlaştırıldı. Pazartesi günü Paramount ve Marvel’den yapılan açıklamaya göre “Demir Adam 2” filminin galasına katılması beklenen birçok ünlü yıldızın hava şartları nedeni ile seyahat yapamayacakları belirtildi. Bununla birlikte film planlandığı gibi 28 Nisan’da Avrupa’da vizyona girebilecek. Yetkililer filmin kopyalarının dublaj ve altyazı gibi işlemler için yanardağ patlamasından önce gönderilmiş olduğunu duyurdu.

Patlamalardan tek etkilenen “Demir Adam 2” değil. Miley Cyrus’un başrolünde yer aldığı “The Last Song” filminin Avrupa’da gerçekleşecek olan bir çok galası da iptal oldu. İngiltere’de Nisan ayında gerçekleşecek olan birçok sanat ve müzik festivali de patlamalar yüzünden iptal edildi.
Yanardağ patlamaları yüzünden iptal olan birçok organizasyon film şirketlerini yaz döneminde vizyona girecek olan filmler için şimdiden endişelendirmeye başladı. Öte yandan son yıllarda film kopyalarının dijital olarak uydu yoluyla transfer edilebilmesi bu endişeleri bir nebze olsun hafifletiyor. Yine de film stüdyoları bu tip krizler için ellerinde bir Demir Adam kostümü olmasını çok isterlerdi sanırız. Bakalım doğa bize daha ne oyunlar oynayacak?

Haberturk.comSEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000