ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bu sene müzikal kariyerlerindeki 40. yılı kutlayan, Punk Rock ve New Wave efsanesi Blondie, ilk Türkiye konserini, Garanti Bankası ana sponsorluğunda, İstanbul’un müzik kutusu Black Box Istanbul’da vermeye hazırlanıyor.

“One Way or Another”, “Atomic”, “Heart of Glass”, “Call Me” gibi sayısız hit parçanın yaratıcısı olan Blondie, Rock’n Roll tarihinin en iyi ve en seksi kadın şarkıcılarından Debbie Harry önderliğinde Türkiye’nin en iyi akustiğine sahip sahnesinden İstanbullu hayranlarıyla buluşacak. Blondie’nin hafızalardan kolay silinmeyecek performansı için sınırlı sayıda kalan biletler Biletix’te!

İstanbul’un yeni canlı müzik mekanı Black Box Istanbul, Pozitif Live organizasyonu ile yine bir efsaneyi ağırlamaya hazırlanıyor. ABD’li rock efsanesi Blondie, 06 Eylül’de, Garanti Bankası ana sponsorluğunda Black Box Istanbul sahnesinde olacak. Bu sene müzikal kariyerlerindeki 40. yılını kutlayan grup, Rock tarihinin kült kadınlarından Debbie Harry, efsane gitarist Chris Stein, davulcu Clem Burke ve gruba yeni katılan Leigh Foxx, Tommy Kessler ve Matt Katz-Bohen’in büyüleyici sinerjisini Black Box Istanbul sahnesine taşıyacak.

İstanbul’un en iyi müzik kutusu!

40. yılları şerefine çıktıkları turne kapsamında ilk kez İstanbul’a uğrayacak olan Blondie’nin muhteşem performansı ardından yerini Radyo Eksen Party’e bırakıp eğlence geç saatlere kadar devam edecek. Türkiye’nin en iyi akustiğine sahip mekanında Blondie ile buluşmak isteyenler için biletler Biletix’te. Debbie Harry’nin de dediği gibi bu konsere ‘öyle ya da böyle’ (One Way or Another) gidilecek.

70’li yılların sonundan bugüne kadar yayınladıkları toplam 10 albümde Rock’tan New Wave’e Pop’tan Disco ve Reggae’ye kadar farklı tarzları aynı potada eriten Blondie,  2006 yılında “Rock and Roll Hall of Fame”e kabul edilme şerefine erişmişti. Grup aynı zamanda geçtiğimiz hafta Glastonbury festivalinde en büyük kalabalıklardan birisi toplayarak muhteşem geri dönüşlerini kanıtlamış oldu.

 

  • blondie
  • Black Box Istanbul
  • Pozitif Live
  • konser
  • Rock
  • punk
  • disco

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000