ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Voca People, vokal sesleri ve a capellayı modern beat-box ile harmanlayan; diller, kültürler hatta gezegenler arası köprü kuran dinamik, galaksiler arası müzikal bir tiyatrodur.

Bu müzikal, Dünya’ya çarpan ve evlerine geri dönmek için enerjiye ihtiyacı olan bir grup uzaylının hikâyesini anlatmaktadır. Bu uzaylılar müzik ile iletişim kurmaktadır, çünkü müzik onların enerjisi ve yaşama gücüdür. Evlerine dönebilmeleri için daha çok müziğe ihtiyaçları vardır. Sloganları ”Hayat müziktir ve müzik hayattır.”

Voca People, 2009 yılından beri dünyanın her yerinde- Güney Amerika’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne, Kanada’ya, Avrupa’ya, Orta Asya’ya onlarca ülkede izleyicileri kendine hayran bırakmıştır. Bu interaktif müzikal etkinlik New York, Las Vegas ve Paris’te son 2 sezondur düzenli olarak sahnelenmekte olup 2012 yılı “Theatrical Experience” dalında Lortel ödülüne layık görülmüştür. YouTube videoları 55 milyondan fazla izlenen grup bembeyaz kostümleriyle sosyal medyada fenomen haline gelmiştir

Şovda erken dönem müziklerden günümüze kadar popüler olmuş şarkıları sadece insan sesi ile seslendiren topluluk, seyirciyi de gösteriye dahil ederek muhteşem bir aile eğlencesi sergilemektedir.

Grup, Lady Gaga, Beatles, Adele, Queen, Maroon 5, Michael Jackson gibi pop sanatçılarının şarkılarının yanı sıra “The Godfather”, “The Pink Panther”, “Mission Impossible” gibi film müzikleri ve tabii ki Beethoven’den Tchaikovsky’e Klasik Müziğin en önemli eserlerini bir solukta dinletmektedir.

Şimdi siz de Voca People roketi yörüngeden çıkmadan önce bu yaratıcı ve eğlenceli şovu Ankara’da izleme şansına sahipsiniz.

Tüm dünyada kapalı gişe gösteriler yapan topluluk Ankaralı müzikseverler ile Congresium Ankara'da iki gösteride buluşacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000