KATEGORİLER

Yazının devamını okumak için tıklayınız...

e-okul

e-Okul, 2007 yılının Ocak ayında öğrencilerin ve velilerin sınav sonuçları, devamsızlık bilgisi ve daha birçok konunun takibinin yapılması için kurulan bilgilendirme sistemidir. e-Okul'da sınav sonuçları, devamsızlık bilgisi ve daha birçok bilgiye ulaşmak için e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne https://e-okul.meb.gov.tr/ girerek Öğrenci T.C Kimlik No ve Okul Numarası ile giriş yapılması gerekmektedir.

Giriş yapıldıktan sonra güvenlik amaçlı kimlik bilgileri sorulur. Bu bilgileri doldurduktan sonra öğrenciye ait olan panel ekranlara gelir. Bu ekranda Not Bilgisi, Devamsızlık Bilgisi, Sınav Takvimi, Ders Programı ve daha birçok konuya ulaşılabilinmektedir. Not Bilgisi sekmesi, öğrencinin sınav sonuçlarını, Devamsızlık Bilgisi sekmesi öğrencinin okula gitmediği günleri, Sınav Takvimi sekmesi öğrencinin sınav tarihlerini göstermektedir.

E-OKUL MOBİL UYGULAMALARI

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, sadece bilgisayar üzerinden değil, aynı zamanda Android ve iOS platformlardan da takip edilebilir. Cihazın işletim sistemine ait olan uygulama mağazasından e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi uygulaması cihazlara indirildiği taktirde aynı işlemler mobil platformlardan da takip edilebilir.

E-okul Haberleri

 • e-Okul giriş!

  Gündem, 22 Mayıs 2018

  e-Okul giriş!

  e-Okul Veli Bilgilendirme sistemi (VBS), karne heyecanı yaklaştıkça öğrenciler ve veliler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. e-Okul üzeridnen öğrencilerin ders notu ortalamaları ve devamsızlık bilgileri gibi bir çok bilgiye erişilebiliniyor. e-Okul VBS sistemine giriş nasıl yapılır?

 • e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 21 Mayıs 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul Veli Bilgilendirme sistemi, okulların kapanmasına az bir zaman kala öğrenciler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. Ders not ortalamaları ve devamsızlık bilgilerini görüntülemek isteyen öğrenciler , e-Okul'a giriş yaparak not ortalaması ve bir çok bilgiyi görüntüleyebiliyor. Peki e-Okul sistemine giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş ekranı...

 • e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 09 Mayıs 2018

  e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

  e-Okul sistemi üzerinden yazılı sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler ve veliler, e-Okul sistemine nasıl giriş yapacağını araştırıyor. Peki e-Okul yazılı sonuçları öğrenme nasıl yapılır? e-Okul VBS giriş işlemi nasıl yapılır? İşte e-Okul giriş ve detaylar...

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 01 Mayıs 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul sistemi, sınav sonuçlarının belli olmasıyal birlikte öğrenciler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. Sınavdan aldığı notları görüntülemek isteyen öğrenciler, e-Okul'a giriş yaparak Not Bilgisi ekranından notlarını görüntüleyebiliyor. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş ekranı...

  E-okul VBS sistemine giriş

  Gündem, 19 Nisan 2018

  E-okul VBS sistemine giriş

  e-Okul üzerinden Veli Bilgilendirme Sistemi'ne giren veliler, öğrencilerinin yazılı ve sözlü notlarını öğrenebiliyor. Okulların kapanmasına daha 2 ay var, ancak veliler e-okul üzerinden öğrencilerinin ilk sınav sonuçlarını şimdiden araştırıyor. İşte e-okul giriş ve VBS sınav sonuçlarını öğrenme...

 • e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 18 Nisan 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul VBS giriş ekranı, son günlerce öğrenciler ve veliler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. Yazılı sonuçları ve diğer tüm eğitim bilgilerini görüntülemek isteyen öğrenci ve veliler, e-Okul'a akın ediyor. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş ile yazılı sonuçları öğrenme!

 • Veli Bilgilendirme Sistemi ile sınav sonuçları görüntüleme!

  Gündem, 09 Nisan 2018

  Veli Bilgilendirme Sistemi ile sınav sonuçları görüntüleme!

  e-Okul giriş ekranı, yazılı sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte öğrenciler ve veliler tarafından ziyaret ediliyor. Veli Bilgilendirme Sistemi ile birlikte öğrenciler ve veliler, sınav sonuçları dahil birçok eğitim bilgisini görüntüleyebiliyor. Peki e-Okul girşi nasıl yapılır?

 • e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 19 Mart 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul giriş ekranı, öğrenciler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. Öğrencilerin ve velilerin tüm eğitim bilgilerini ücretsiz bir şekilde görüntülediği e-Okul sistemi, özellikle sınav dönemi öğrencilerin akınına uğruyor. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş ekranı!

  Öğrenciler dikkat! Burs başvuruları başlıyor...

  Gündem, 12 Mart 2018

  Öğrenciler dikkat! Burs başvuruları başlıyor...

  MEB tarafından ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için gerçekleştirilen 2018 PYBS için geri sayım başladı. Burs hakkı kazanmak isteyen öğrenciler 2018 bursluluk sınavı başvuru detaylarını merak ediyor. Bursluluk sınavı ne zaman yapılacak? 2018 PYBS başvuruları nasıl yapılır? İşte bursluluk sınavı ile ilgili tüm detaylar...

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 03 Mart 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul giriş ekranı, hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafındna merakla araştırılıyor. Not bilgilerini eklemek isteyen öğretmenler ve eğitim durumunu görüntülemek isteyen öğrenciler, "e-Okul giriş" aramasını arttırdı. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul öğretmen girişi ve öğrenci giriş ekranı!

 • e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 26 Şubat 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul giriş ekranı, milyonlarca öğrenci ve veli tarafından yeniden araştırılmaya başlandı. Milyonlarca öğrenci ve veli, not durumunu görüntülemek ve eğitim bilgilerinin bir çoğuna erişmek için internet üzerinde araştırma yapmaya başladı. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş ekranı ve detaylar...

 • e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 13 Şubat 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul giriş ekranı için öğrencilerin ve velilerin araştırması sürüyor. Özellikle son not ve devamsılık bilgisini öğrenmek isteyen milyonlarca öğrenci, sisteme nasl giriş yapacağını araştırıyor. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş ekranı ve detaylar.

 • İşte e-Okul giriş ekranı!

  Gündem, 08 Şubat 2018

  İşte e-Okul giriş ekranı!

  e-Okul giriş ekranı, milyonlarca öğrenci tarafından araştırılıyor. Sisteme giriş yaparak başta not bilgisi olmak üzere birçok bilgiyi görüntülemek isteyen öğrenciler ve veliler, "e-Okul giriş" ve "-eOkul VBS giriş ekranı" aramalarını yapıyor. Peki e-Okul giriş ve not öğrenme nasıl yapılır?

  e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 05 Şubat 2018

  e-Okul VBS giriş nasıl yapılır?

  e-Okul giriş, bugün okulların açılmasıyla birlikte yeniden notlarını görüntülemek isteyen öğrenciler ve velileri tarafından günün en çok merak edilen konularından birisi. Peki, e-Okul giriş nasıl yapılır? e-Okul ile not nasıl görüntülenir? İşte e-Okul VBS giriş sistemi ve e-Okul ile ilgili merak edilenler...

  Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! Son günler...

  Gündem, 18 Ocak 2018

  Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! Son günler...

  e-Okul giriş ekranı, karnelerin alınmasına saatler kala öğrenciler ve veliler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. Karnelerin alınmasına saatlar kala son not durumunu görüntülemek isteyen öğrenciler, "e-Okul giriş" ve "e-Okul VBS giriş" aramasını yapıyor. Peki e-Okul'a girşi nasıl yapılır?

 • Öğrenciler dikkat! Kapanacak mı?

  Gündem, 17 Ocak 2018

  Öğrenciler dikkat! Kapanacak mı?

  e-Okul giriş sayfası, milyonlarca öğrenci ve veliler tarafından gün içerisinde sık sık ziyaret ediliyor. Kanerlerin alınmasına kısa süre kala notlarındaki son durumu kontrol eden öğrenciler, internette 'e-Okul giriş ekranı' ve 'e-Okul VBS giriş' aramalarını yapıyor. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır?

 • Öğrenciler ve veliler şokta! e-Okul kapanacak mı?

  Gündem, 16 Ocak 2018

  Öğrenciler ve veliler şokta! e-Okul kapanacak mı?

  E okul VBS giriş paneli 15 tatile az bir zaman kala en çok takip edilen sitelerden oldu. Milyonlarca öğrenci için karne telaşı başladı. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi kapanacak mı sorusu araştırılmaya başlandı. Bu sebeple VBS giriş sisteminde büyük yoğunluk yaşanıyor. E Okul öğrenci girişi nasıl yapılır, e Okul VBS kapanacak mı?

 • Öğrenciler için kritik gün! e Okul kapanacak mı?

  Gündem, 15 Ocak 2018

  Öğrenciler için kritik gün! e Okul kapanacak mı?

  Okulların kapanmasına az bir zaman kala milyonlarca öğrenci e-Okul sistemine yüklendi. Karne notunu merak edenler için işte hesaplama yöntemi...

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  Gündem, 13 Ocak 2018

  e-Okul giriş nasıl yapılır?

  e-Okul giriş ekranı, karnelerin alınmasına kısa bir süre kala öğrenciler ve veliler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. Son not durumunu görüntülemek isteyen öğrenciler, e-Okul'a giriş yaparak karne öncesinde son notlarını inceliyor. Öte yandan sisteme nasıl giriş yapılacağını bilmeyen öğrenciler ve veliler de internette "e-Okul giriş" ve "e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi" aramalarını arttırdı. Peki e-Okul giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş ekranı.