Angelina Jolie ve Brad Pitt’in kavga fotoğrafları ortaya çıktı

Hollywood yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt’in, boşanma kararı almasının ardından yaklaşık bir yıl önce çekilen kavga fotoğrafları basına sızdı

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Angelina Jolie, Brad Pitt Sonra Oku

Çiftin bir yıl önce çocuklarıyla birlikte gittikleri Legoland'de herkesin gözü önünde giriştikleri sert tartışmanın fotoğrafları ortaya çıktı. Brangelina, geçen yıl çocuklarıyla birlikte İngiltere'nin Windsor bölgesindeki Legoland'e gitti. Burada da hararetli bir tartışmaya tutuştular.


2015'in Ekim ayında çekilen görüntülerde Pitt ile Jolie'nin kimseye aldırmadan ateşli bir tartışmaya daldıkları görülüyor. Bu arada Pitt'in sık sık eşinin kolunu tuttuğu da dikkat çekiyor.

Kalabalığın arasında yaşanan sert tartışma, etraftaki bir kişi tarafından fotoğraflandı. Görüntüleri paylaşan görgü şahidi The Sun’a yaptığı açıklamada, "Eşim telefonla fotoğrafımı çekiyordu. Ne konuştuklarını ve tartışmalarını duymadım. Fotoğrafları kontrol ederken aralarında bir sürtüşme olduğunu fark ettik. Onları tekrar gördüğümüzde park içinde sert yüz ifadeleri dikkatimizi çekti” ifadelerini kullandı.


BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER