Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma dosyası basına sızdı

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin boşanma kararının duyulması sonrasında çiftin mahkemeye sunulan boşanma dosyası basına yansıdı

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Angelina Jolie, Brad Pitt Sonra Oku

Boşanma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma dilekçesi ortaya çıktı. Pitt’le iki yılı evli olmak üzere 12 yıldır birlikte olan Jolie’nin, eşinden boşanmak için pazartesi günü dilekçe verdiği öğrenildi.

Us Weekly’ye konuşan bir kaynak, “Boşanma kararını bir hafta önce aldılar” dedi. Angelina Jolie’nin mahkemeye dosya sunduğunu söyleyen kaynak, Jolie için hala Pitt’in hayatının aşkı olduğunu ve kararın kalbine ağır geldiğini söyledi. Kaynak, Jolie için “Şu anda önceliği çocukları” dedi.

Mahkemeye boşanma dosyasını sunan 41 yaşındaki aktrisin, boşanmak için “şiddetli geçimsizliği” gerekçe gösterdiği öğrenildi. Avukat Laura Wasser imzalı dilekçelerde çocukların velayetinin de Jolie’de kalması istendi.

İddialara göre Jolie, 52 yaşındaki aktörün altı çocuğuna muamelesinden memnun değildi ancak yine de Pitt’e çocukları görüş hakkı verilmesini istiyor.

İKİNCİ ŞANS İSTEDİ

Öte yandan Brad Pitt'in, kendisine boşanma davası açan Angelina Jolie için, "Kaçık ama onu hala seviyorum" dediği iddia edildi. The Sun'un haberine göre, 52 yaşındaki Oscar'lı aktör, evliliğinde ikinci bir şans istedi ancak Jolie'den olumsuz yanıt aldı.


BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER

SOSYAL MEDYADA HTMAGAZİN

FACEBOOK
TWITTER