Dört yıl önce perimasallarını andıran bir  düğünle dünyaevine giren Katie Holmes-Tom Cruise çiftinin evliliğinin üzerinde son günlerde kara bulutlar dolaşıyor.Özellikle birlikte katıldıkları organizasyonlarda Holmes’un sergilediği mutsuz ve mesafeli tavırlar, rüya çiftin evliliğinin bir kâbusa dönüştüğünü ve noktalanmak üzere  olduğunu iddia edenlerin ekmeğine yağ sürüyor.

‘İYİ NİYETLİYİZ’
Bu tezi savunanlara göre iki  oyuncuyu bir arada tutan tek şey, her ikisine çok düşkün olan 4 yaşındaki kızları Suri. Katie Holmes bu iddialarla ilgili sessizliğini korurken, Esquire dergisine konuşan TomCruise, evliliklerinde pürüzler olduğunu ancak aşılamayacak bir sorun yaşamadıklarını söyledi. Eşini çok sevdiğini belirten Cruise, “Her ilişkide olduğu gibi evliliklerde de sorunlar olur. Bence bir evliliği sağlamtutan başlıca şey iyi niyettir. Onunla evlendiğim için kendimi hep şanslı hissettim. Yıkıcı olmak yerine yapıcı oluyoruz” dedi.

‘KİMSE BİZİ YIKAMAZ’
Cruise, “Her gece yatağa girdiğimizde önce birbirimize, ‘Bugünü iyi geçirebildikmi?’  diye soruyoruz” dedi. Evliliklerindeki sorunların çoğunun dışarıdan kaynaklandığını belirten Cruise, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün birileri evliliğimhakkında felaket senaryoları yazıyor. Kendimi bir iftirayamaruz kalmış ve teneffüse çıktığında bu iftira yüzünden herkesin alaycı  bakışlarını üzerinde hisseden bir öğrenci gibiyim. Ama bizi kimse yıkamaz. Katie ve ben birlikte olmaya devamedeceğiz. Sanılanın aksine bizi bir arada tutan şey kızımız Suri değil birbirimize karşı olan sevgimiz ve sonsuz güvenimiz.”


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000