Ryan Reynolds'la, Güney Karolina'da küçük bir düğünle evlenen Blake Lively, işinin başına döndü. Rol aldığı 'Gossip Girl' adlı dizinin setine vücudunu gizleyen kıyafetlerle giden güzel oyuncunun hamile olduğu öne sürüldü.

VÜCUDUNU SAKLADI
Sürpriz bir kararla sevgilisi Ryan Reynolds'la evlenen Blake Lively, işinin başına geri döndü. Güzel oyuncu, önceki gün rol aldığı 'Gossip Girli' adlı dizinin setindeydi. Kafasında büyük bir şapka ve üzerinde tüm vücut hatlarını gizleyen bir kıyafetle sete gelen güzel oyuncu, kendi sahneleri dışında kimseyle muhatap olmamaya özen gösterdi. Genç oyuncuyu her zaman vücudunun güzelliğini ortaya koyan kıyafetlerle görmeye alışık olan set arkadaşları, Lively'nin hamile olduğunu düşündüklerini açıkladı.AÇIKLAMALARI DEDİKODULARI GÜÇLENDİRDİ
Seksi oyuncu, geçtiğimiz hafta Allure Dergisi'ne verdiği röportajda hemen anne olmak istediğini söylemiş ve "Mümkün olsaydı Ryan'dan 30 çocuğumun olmasını isterdim" demişti. Lively'nin bu açıklamaları setteki dedikoduların güç kazanmasına yol açarken, güzel oyuncu bu konudaki tüm soruları yanıtsız bıraktı. Ryan Reynolds da baba olma ve büyük bir aile kurma fikrine sıcak bakıyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000