BEGÜM ÇELİKKOL / HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ
begumcelikkol@haberturk.com
http://twitter.com/bcelikkol27

İnternetteki sosyal medya sitelerinde, bazı forum sitelerinde Çağla Şıkel ile evli olan şarkıcı Emre Altuğ'un tiyatrocu Şevket Altuğ'un oğlu olduğu söylentileri yayılıyor. Espriler "Pınar Altuğ da Emre Altuğ'un ablası" şeklinde devam ediyor.Konuyla ilgili çeşitli forum sitelerinde yer alan bazı yorumlar şöyle:

"Annemle iddiaya girdik de biz "Değil" diyoruz o "Oğlu" diyor. İnternette bir yerde okumuş bulamıyor. Doğruluk payı var mı acaba? Sanırım Google'da ararken bir yerde görmüş"

"Pınar Altuğ da onların ablasıdır o zaman"

"Öyle birşey yok. Şevket Altuğ, 1971 yılında kendisi gibi tiyatrocu olan Jale Altuğ ile evlendi. Kezban ve Kerem adında iki çocuk babası olan Altuğ, Türk sinema seyircisinin kalbindeki yerini korumaktadır."

"Emre Altuğ, Şevket Altuğ'un oğluymuş meğer"

"Emre Altuğ, Şevket Altuğ'un oğlu, Pınar Altuğ'un kardeşi"

EMRE ALTUĞ KİMDİR?
14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul'un Levent semtinde ev hanımı bir anne ve diş hekimi bir babanın ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailesi Niğde kökenli. Ağebeyi Ahmet Halit Altuğ, yengesi Ethel Hanım ve yeğenleri Eren ve Emir Amerika'da yaşıyor. Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile evli. Çiftin Kuzey isminde bir oğlu var. Çift ikinci çocuklarını bekliyor.ŞEVKET ALTUĞ KİMDİR?
13 Mart 1943'te Balıkesi'in Bandırma ilçesinde doğdu. 1960 yılında Galatasaray Lisesi'ni bitiren Altuğ, aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Sinema ve Konservatuvar Bölümü'nde dört sene eğitim gördü. 1971 yılında kendisi gibi tiyatrocu olan Jale Altuğ ile evlendi. Kezban ve Kerem adında iki çocuğu var

PINAR ALTUĞ KİMDİR?
1974 yılında Sivas'ta doğan Pınar Altuğ, Saint Benoît Fransız Lisesi'nde okudu. Lisedeyken mankenlik yapmaya başladı. 1997 senesinde İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümüne girdi. 1994 yılında Miss Turkey seçildi ve üniversite eğitimini bıraktı. 1995 yılında ise televizyon hayatı başladı. 1995-1998 yılları arasında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yaptı. 1999'da Pınar'ın Yemek Zevki adlı programı yapmaya başladı ve hemen ardından da mankenliğe veda etti. Altuğ, şu anda Yağmur Atacan ile evli ve çiftin Su isminde bir kızı var

BAŞKA ÜNLÜLERE DAHA YAPILMIŞTI
Daha önce de bazı ünlüler arasında akrabalık ilişkisi olduğu iddia edilmişti. Önce Hakan Peker'in Erol Büyükburç'un oğlu olduğu söylendi, Esra Balamir'in ise Hakan Balamir'in kızı olduğu öne sürülmüştü.

Erol Köse, Twitter'ında, "Hakan Paker'in öz babası Erol Büyükburç'muş. Ben bunu Erkan Özerman'dan duydum. Ses tonu ve yüz yapılarına bakılırsa bu daha net görülebilir" demişti. Sonrasında Hakan Peker, Duymayan Kalmasın isimli bir programda, bu esprinin bir şehir efsanesine dönüştüğünü, Erol Büyükburç'la benzediklerini ancak Büyükburç'un babası olmadığını söylemişti  • çağla şıkel
  • emre altuğ
  • erkan özerman
  • erol büyükburç
  • Erol Köse
  • Esra Balamir
  • Hakan Balamir
  • Hakan Peker
  • pınar altuğ
  • Şevket Altuğ

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(27)
Kalan karakter : 2000