Ünlü reklamcı Ali Taran’ın 24 yıllık eski eşi Selma Ann Desmond (54) dün Levent’teki evinde hayatını kaybetti. Karaciğer kanseri olan Selma Ann Desmond’un durumu geçen hafta ağırlaşmıştı. Amerika’da yaşayan oğlu Kuzey Taran geçen hafta İstanbul’a geldi. Annesini bir an olsun yalnız bırakmayan Kuzey ölüm haberiyle yıkıldı.

"ÖLMEMİ Mİ İSTİYOR"

Bir süredir karaciğer kanseri tedavisi gören ve hastalığa yenilen Desmond, eşinin kendisinden boşanıp Ayşe Özyılmazel (32) ile evlenmesine çok içerlemiş ve duygularını yazdığı bir mektupta anlatmıştı. Mektupta Ayşe Özyılmazel için “Ali’ye de Ayşe’ye de mutluluklar diliyorum. Gelin hanıma bir tavsiyem var. Sakın hasta olmasın, benim geçirdiğim hastalığı geçirmesin” ifadesini kullanmıştı. Desmond aynı mektupta, “Göğüslerim silikon, uçları yok. Onları görmekten rahatsız mı oluyor. Kanserli bir kadın ona ölümü hatırlatıp moralini mi bozuyor. Bana dokunursa kendisi de kanser olacak diye mi düşünüyor. Bunları düşündüm ancak başka bir kadın olduğunu hiç düşünmedim” diye anlatmıştı.

Desmond, Facebook sayfasına da Ali Taran’ı kastederek şunları yazmıştı:
“İlaçlarım için gerekli parayı ödemiyor. İlaçlar olmadan nasıl iyileşeceğim. Bu tavrı alarak benim ölmemi istediğini düşünüyorum.”

Sanal âlemden tepki yağdı

Desmond’un ölümünün ardından, Facebook ve Twitter’da Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel’e tepki yağdı.
Tülay Ayan: Kimsenin yaptığı yanına kalmaz. “İLAHİ ADALET” diye bir şey var. Bazı kişilerin ne duruma düştüklerini göreceksiniz; biraz daha bekleyin!
Hamdi Alkan: Ali Taran’ın eski eşi Selma Taran ölmüş.. Hayat acımasız.
Fikri Akyüz: Allah geride bıraktıklarına sabır versin. Çünkü geride kalanlar gerçekten sabırsızdı!
Gözde Yılmaz: Ali Taran’ın halbuki tek yapması gereken bir kaç ay daha beklemekmiş, sabretmekmiş, yanında olmakmış azıcık ömrü kalan o cefakâr eşin, yazık.
Alper Alp: Ali Taran mutlu musun acaba?

Dün vefat eden Selma Ann Desmond’un eski eşi Ali Taran kişisel internet sitesinde ölüm ilanını yayınladı.   Taran, alitaran.com sitesinde siyah fonda eski eşi Selma Ann Desmond’u andığı bir ilana yer verdi.

  • Ali Taran
  • Selma Ann Desmond

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(470)
Kalan karakter : 2000