Esra Ronabar'dan rol için değişim

Ünlü sanatçı Barış Falay ve 2 yaşındaki oğlu Rüzgar’la mutlu bir yaşam sürdüren Esra Ronabar, yoğun geçen dizi çekimleri nedeniyle oğlunu çok özlediğini söyledi.

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Esra Ronabar'dan rol için değişim Sonra Oku

HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ
https://twitter.com/MAGAZINHT

Yeni dizi Uçurum’da oynayan Esra Ronabar saçlarını kestirip siyaha boyattı.Mehmet Ali Nuroğlu, Selçuk Yöntem, Erdal Yıldız gibi birçok usta aktörün biraraya geldiği Uçurum’da en önemli karakterlerden birini de Esra Ronabar canlandırıyor. Dizide Nur  adında genç ve güzel bir patroniçe rolüyle ekranlara gelecek   Esra Ronabar, bu rol için kahverengi ve uzun olan saçlarını kestirip siyaha boyattı.

Dizideki Nur karakterinin gri renkleri olan bir kadın olduğunu belirten ünlü oyuncu, “Nur, iyi bir kötü aslında, ne iyi ne de kötü. Zaman zaman kızların yanında olan, üzüldükleri zaman başlarını omuzlarına koyacakları, sığınacakları bir çatı ama gerektiğinde de onları cezalandırmaktan çekinmeyen, kızların ölesiye korktukları bir kadın” diyor.

Ünlü sanatçı Barış Falay ve 2 yaşındaki oğlu Rüzgar’la mutlu bir yaşam sürdüren Esra Ronabar, yoğun geçen dizi çekimleri nedeniyle oğlunu çok özlediğini söylüyor ve “Çekimler biter bitmez soluğu evde alıyorum. Oğlumu çok özlüyorum… Barış da ben de çok yoğun çalışıyoruz ancak çekimlerin İstanbul’da olması tek tesellimiz” diyor…

BU HABERİN 4 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER

SOSYAL MEDYADA HTMAGAZİN

FACEBOOK
TWITTER
  • Kambur balinaların harika şovu
  • Güneş tutulmasını uçaktan gözlemlemek
  • Burj Khalifa'ya düşen korkutucu yıldırımlar
  • Ahşapdan su matarası yapımı