HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ
https://twitter.com/MAGAZINHT

Yeşim Salkım ilk kez evliliğiyle ilgili bu kadar açık konuştu. "Son ana kadar çok konuşmayı sevmem" diyen Salkım, "İki evladım var. Hakkımızda her şeyin hayırlısı olması gerekiyor. Hep de bunu dilemek lazım. Bende hem kızım hem kendim hem Hakan için tabii ki her şeyin hayırlısını diliyorum. Allah'tan. Hayırlısı olsun hepimiz için. Bunlar çok önemli kararlardır. Çok konuşmak da çok zarar verir. Herkese zarar verir. Fazla konuşmamak gerekiyor. Zaten hayatımda bir şey olduğunda duyuyor insanlar" dedi.

Elif Güvendik'in sunduğu Elifnağme'de konuşan Salkım Gülben Ergen ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Bilindiği üzere yıllar önce Salkım, eski eşi Hakan Uzan ile Gülben Ergen'in ilişkisi olduğunu ve evliliğini Ergen'in bitirdiğini iddia etmişti. İkili sonrasında davalık olmuştı.

"Gülben Ergen'le olan serüvenim çok uzun geçmiştir, çok geçmişe dayanır. O orada kaldı, o kapandı. Onu bir ben biliyorum, bir o biliyor, bir Allah biliyor. Bu kapandı, bu başka bir şey; benim ona hislerim veya onun bana olan hisleri ama mesleki hayatına baktığımız zaman başarılı bir kadın var orada. Bunu takdir etmek lazım. Öbürü çok özel. O benim, onun ve Allah'ın arasında" diyen Salkım, "Boşanma süreci hiçbir kadın için kolay değildir. Onun için de zor bir
süreç. Üç evladı var. O yaşadığı olay da bence her ünlü kişinin başına gelebilecek bir şey. Tavır olarak açıklamalar bu sefer hedefi birazcık şaştı. Oturduğumuz yerden ahkâm kesmek hiç doğru değil ama sonuçta ayrı yaşayan bir kadın. Tabii ki hayatında biri olacaktır. Bence kimseye bunun hesabını vermeyecektir. Ben onun yerinde olsaydım 'Sizi hiç ilgilendirmez. Ben kimseye hesap vermem Allah'tan başka.' der yürürdüm. Şöyle bir durum var ama hayatta her şey bir gün aslına rücu eder. Bunu da kimse unutmasın" şeklinde konuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000