Ayrılacaklar mı, ayrılmayacaklar mı?

Bir süredir Burcu Kara ve Buğra Gülsoy'un boşanacağı iddia ediliyordu. Gülsoy'un eski sevgilisi Selen Soyder'le görüştüğü ifade ediliyordu. Gülsoy ve Kara çifti konuyla ilgili açıklama yaptı

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Burcu Kara ve Buğra Gülsoy'dan boşanma haberlerine açıklama Sonra Oku

HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ
https://twitter.com/MAGAZINHT

Bundan 10 ay önce evlenen Buğra Gülsoy ve Burcu Kara'nın boşanacağı iddia edilmişti. Hatta, Gülsoy'un evini ayırıp Nişantaşı'nda ayrı bir eve çıkacağı da öne sürülmüştü. İddialar burada bitmedi. Gülsoy'un eski sevgilisi manken Selen Soyder'le yeniden görüşmeye başladığı söyledi.

Soyder, "Bir yıldır görmüyorum. Buğra şu an evli, bekar bile olsa yeniden barışmamız mümkün değil. Bitmiş gitmiş bir ilişki, artık işim olmaz" açıklamasını yaptı. Gülsoy da, "Eşimi aldatmam gibi bir şey söz konusu değil. İddialar asılsız" dedi.

Burcu Kara da sessiz kalmadı. Kara'nın Twitter'da "Artık şehirdışı bir işte çalışmak istiyorum. İstanbul dışında çalışmanın vakti geldi. Çünkü bana tatil gibi gelecek" yazması ayrılık iddialarını güçlendirmişti.

Kara, çıkan boşanma ve ihanet haberlerine ilişkin bir açıklamada bulundu:

"İstanbul dışında calışma isteğim de bir süredir var, çünkü şehirdışı işlerin büyüsüne inanırım. Evliliğime gelince de; bu konu buradan paylaşmayacak kadar mahrem ve bize özel bir şeydir. Bunca yıldır benim karakterim ve duruşum da ortadadır."

 

 

 

BU HABERİN 2 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER

SOSYAL MEDYADA HTMAGAZİN

FACEBOOK
TWITTER