Şahan ortalığı karıştırdı!

Şahan Gökbakar'a, gittiği barda bir grup "Gece vakti güneş gözlüğüyle oturmuş, artistlik yapıyor" şeklinde bağırınca ortalık karıştı

Şahan Gökbakar

HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ
http://twitter.com/MAGAZINHT

Şahan Gökbakar'ın geçtiğimiz gün bir kavgaya karıştığı iddia edilmişti. Hatta iddiaya göre Bebek Lucca'da oturan bir grup Gökbakar'a, "Havaya bak, gece vakti güneş gözlüğüyle oturmuş, artistlik yapıyor" diyerek sataştı. Gökbakar da bunun üzerine yanıt verince olay tartışmaya dönüştü.

Bir diğer iddiaya göre de Fenerbahçeli olduğu iddia edilen grubun komedyene "Hem kıro hem de Galatasaraylı" diye laf atmasıyla ortalığın karışması.

Gökbakar, konuyla ilgili Twitter'dan bir açıklama yaptı.

"Siz bir yerde otururken, yan masadaki zırtapoz "Ya o gözlükler falan ne iş" derse. "Sana ne?" dersiniz değil mi? Ben de öyle dedim aynen. Sonra bela kovalayan zırtapoz size bir de "Ya sana sadece f...o... diyorum" derse siz normalde dalarsnız, ben maalesef mekânı terk ediyorum. Ben onların mekândan atılmasını istemedim. Olayın Galatasaray'la alakası yok" dedi.

Gökbakar, mekânın işletmecisinin de kendisine gönderdiği SMS'i Twitter'da paylaştı.

ANAHTAR KELİMELER
  • Erkekleri aratmadılar!
  • İstiridyeler kirli suyu böyle temizledi!
  • Bu kadınlar ne yapıyor?
  • Banyo yaparken kendinden geçti!
Blind Guardian
Blind Guardian
Konser
Dünyaca ünlü metal müzik grubu Blind Guardian, Türkiye turnesi kapsamında Mayıs 2015'te İstanbul ve Ankara'da sahne alacak
KüçükÇiftlik Park
14.05.2015 20:00