MAGAZİN HABERLERİ

04 ARALIK 2016

Sıla, savcılığa verdiği ifadesinde, 15 Temmuz'da Fetullah Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişini kendisinin de tüm yurttaşlar gibi kınadığını her platformda dile getirdiğini ve getirmeye devam ettiğini söyledi.

Sıla ifadesinde, bir muhabir tarafından kendisine Yenikapı'da düzenlenen Demokresi ve Şehitler Mitingine katılıp katılmayacağının sorulması üzerine kendisinin "Hayır katılmayacağım. Kesinlikle darbe karşıtıyım, ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" şeklinde açıklama yaptığını ifade etti.YARINLARA, UMUTLARA DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMIŞTIR

"Bu açıklamamdaki kasıt kesinlikle bütün benliği ve inancıyla oraya gelen milyonlarca yurttaş ve demokrasi uğruna şehit olan yurttaşlar değildi" diyen Sıla, "Tam tersi onlar Türkiye'nin yarınlarına, umutlarına ve demokrasiye sahip çıkmıştır" dedi.

SAMİMİYETSİZ ŞEKİLDE PODYUMA ÇIKIP ŞOV YAPAN ÜNLÜLERDİR

Açıklamasının ardından kendisine yöneltilen kötü niyetli linç kampanyası üzerine resmi Instagram hesabından da açıklama yaptığını belirten Sıla, "Benim soruşturma konusu açıklamada kullandığım şov ibaresinden kasıt, geçmişte bu yapıyla (FETÖ) ilişkili olan, onların organizasyonlarına katılan ve kendisine menfaat temin eden darbe girişiminden sonra kendisine yeniden alan açmak ve aklanmak için o podyuma samimiyetsiz bir şekilde çıkıp şov yapan bazı ünlülerdir" dedi.DEMOKRASİ KELİMESİNİ ANMAMIŞ KİŞİLER

Bu kimselerin hayatlarının hiçbir döneminde demokrasi kelimesini anmamış kişiler olduğunu ifadesinde belirten Sıla, "Ayrıca bu kimselerin şayet hain darbe girişimi başarılı olsaydı, darbecilerin podyumuna çıkacağını düşündüğüm için bu açıklamayı yaptım" dedi.

ŞİKAYETÇİYİM

Şikayetçi olduğu Davut Güloğlu'nun kendisinin Yenikapı Mitingiyle ilgili yapmış olduğu açıklama sonrasında bir televizyon muhabirine hakaret içerikli sözler söylediğini belirten Sıla, "Benimle ilgili kamuoyunda vatan haini algısı yaratmaya çalışmıştır. Bana hakaret eden şüpheliden şikayetçiyim. Cezalandırılmasını istiyorum. Ayrıca tazminat davası da açacağım. Şayet davayı da kazanırsam ihtiyaç sahibi çocukları eğiten bir vakfa bağışlayacağım" dedi.

Serdar KULAKSIZ - İSTANBUL


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 09:08
  adamsın sılam adamsın ...
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 09:01
  Bu yaptığın şov değil mi peki ?
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 09:00
  vatan haini
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 08:30
  aslan gibi geri döndn
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 08:05
  Adamlık erkeğe özgü bişey değil.Adamsın
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 08:05
  Delikanlı hatun
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 07:55
  Bitanesin
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 07:36
  helal olsun cok iyi yapmişsin. davut guloglu once kadina saygiyi ögrenmeli.
 • Misafir 06 Ekim 2016 Perşembe 06:33
  sila artik sevilmiyorsun.
 • Misafir 05 Ekim 2016 Çarşamba 20:06
  Helal olsun
Kalan karakter : 300