HT MAGAZİN

ÖZGE Ulusoy, yeni sevgilisi Hakan Baş'ın CEO'su olduğu Lidyana.com'un dijital dergisini ilk sayısı için objektif karşısana geçti. Birbirinden güzel pozlar veren Ulusoy, kendisine göre aşkın tarifini de yaptı: "Aşk sanırım her şeyi paylaşabilip, beraber gülebilmektir. Hem en yakın arkadaş hem sevgili olabilmektir..."Bugün Ne Giysem'de genelde abiye kıyafetler ile karşımızdasın ama salaş kıyafetleri de bir o kadar cool taşıyorsun, hangisini daha çok seviyorsun? Tarzını nasıl tanımlarsın?

Aslında ikisini de çok seviyorum. Her kıyafetin yeri ayrı ve önemli olan hangi kıyafeti nerede giyeceğimizi doğru seçmemiz.

Stil anlamında kimleri takip edersin ve beğenirsin?
Olivia Palermo, Victoria Beckham, Ece Sukan ve Hande Ataizi beğendiğim isimler.

Aslında uzun yıllar bale ile uğraştın, bu yönünü pek az kişi bilir. Baleyi bırakmak zor olmadı mı? Şimdi özellikle ilgilendiğin bir dal var mı? Spor ya da sanat adına.
Baleyi bırakmak beni çok üzdü fakat zorunlu bir ayrılık yaşadık... Sakatlandım ve bir daha geri dönemedim. Ben her şeyin bir hayrı olduğuna inanlardanım bu yüzden hep önüme baktım. Şimdi bol bol fitness yapıyor, hafta da 3 gün pilatese gidiyorum.

KAÇMAK İSTEDİĞİM ANLAR OLUYOR
Aksesuar ile aran nasıl? Sever misin?
Hangi kadının aksesuar ile arası kötü olabilir ki? Ben aksesuarlarımı takmadan sokağa çıkmayanlardanım. Küpelerim, yüzüklerim bilekliklerim ve saatim olmazsa olmazlarım.Bir günün nasıl geçiyor? Hemen hemen her gün çekimin vardır diye düşünüyorum. Kendine vakit ayırabiliyor musun?
Ortalama haftanın 6 günü çalışıyor oluyorum ama kendime vakit ayırmak zorundayım. Dış güzellikten çok sağlığımı ve ruhumu dinç tutmak için sabah erken saatlerde haftanın en az 3 günü spora gidiyorum. Diğer boşluklarımı ise arkadaşlarımla ve ailemle değerlendirmeye çalışıyorum.

Magazin ve basının en çok merak ettiği takip ettiği bir isimsin. Bu seni bazen yoruyor mu? Bir nefes alsam dediğin oluyor mu? Ünlü olmak zor mu?
Her mesleğin olduğu gibi benim mesleğimin de zor olan yanları var. Ama ben bardağın dolu tarafına bakmayı seviyorum. Tabii ki yorulduğum, kaçmak istediğim anlar oluyor. Bir hafta tatil yapayım deyip iki gün sonra koşarak geri dönüyorum. Çalışmayı çok seviyorum.

AİLEMİN YANINDA HUZURLUYUM
Yaptığın işlerle sürekli adından söz ettiriyorsun. İleride planladığın projeler var mı? Yeni gelen dahil olmayı planladığın projeler?
Birçok proje için görüşmelerimiz devam ediyor. Elimizden geldiğince titiz ve seçici davranmaya çalışıyoruz. Ama kesinleşmeden söylemek doğru olmaz. Kesinleştiğinde görürsünüz zaten.

Audrey Hepburn'ü çok seviyorsun. Bunun senin için bir önemi var mı? Audrey'de kendini bulduğun yönler neler?
Özellikle Audrey Hepburn'ün biyografisi Zarafet adlı kitabi okuyunca kendisine hayranlığım daha da arttı. Zarif duruşu, asil havası, çalışkanlığı ve yardımseverliği beğendiğim ve örnek almaya çalıştığım yönleri.

Güzellik tüyoların neler? Cildin çok pürüzsüz ve sağlıklı, bizlere önerilerin var mı bununla ilgili?
En büyük güzellik sırlarım spor ve düzenli beslenme. Bu ikisini güzellik ve sağlık için mutlaka yapmanız gerekiyor.

Kendini en mutlu, huzurlu hissettiğin yer neresi? Tatil yeri olabilir ya da ev vs.
Kendimi en huzurlu, güven içinde ve mutlu hissettiğim yer evim, ailemin yanı.

Aşk hayatınla da gündemde olan bir isimsin. Aşk hayatını değil de aşk tanımını merak ediyorum...Senin aşk tarifin nedir?
Aşk sanırım her şeyi paylaşabilip, beraber gülebilmektir. Hem en yakın arkadaş hem sevgili olabilmek...

Peki en yakın arkadaşlarına sorsak senin öne çıkan hangi özelliğini söylerlerdi bize? Komik, titiz, hep geç kalır, inatçı v.s?
Herhalde komik ve dakik derlerdi. Hiçbir yere geç kalmayı sevmem, genel olarak hep vaktinde olmam gereken yerdeyimdir.

Kullandığın parfüm ya da parfümler?
Bond No:9 New York kullanıyorum.

Hangi takımı tutarsın, fanatik misindir?
Fenerbahçeliyim. Bir kadın ne kadar fanatik olabilirse o kadar işte. Takımın teknik direktörü ve birkaç oyuncusunu biliyorum.

Çantandan ayırmadığın onsuz olmaz dediğin neler var?
Suyumu hiç ayırmam çantamdan... Bunun dışında parfüm ve nemlendirici bir kremim mutlaka olur.

  • özge ulusoy

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(6)
Kalan karakter : 2000