ŞİPŞAK

25 MART 2017
ŞİPŞAK

Oben Budak: Burak'ınki ergen bir hareket olmuş

12 Şubat 2017 Pazar, 02:39:18

HT Masa ekibi, İranlı seksi model Mahlagha Jaberi’in İnstagram'da Burak Özçivit'in fotoğrafına yaptığı “Yakışıklı” yorumunu değerlendirdi

 • 1
  1 | 36

  Burak Özçivit’in Dubai’de çekip Instagram’da paylaştığı selfie’ye İranlı seksi model Mahlagha Jaberi’nin yaptığı “Yakışıklı” yorumu sosyal medyada büyük ses getirdi. Fahriye Evcen’in Jaberi’yi kıskandığı haberleri üzerine Özçivit, İranlı modeli Instagram’da engelledi ve ilk kez Evcen’le bir fotoğrafını resmi hesabından paylaştı. Özçivit’in kendini engellemesi üzerine Habertürk’e konuşan Jaberi ünlü oyuncu için “Burak profesyonel değil” dedi. Özçivit’in bu ‘telaşlı’ sosyal medya politikasını nasıl yorumluyorsunuz?

 • 2
  2 | 36

  ESİN ÖVET: Çok komik değil mi? Gerçekten komik. Fahriye’nin adı sürekli “Kıskançlık krizlerine girdi” haberleriyle anılıyor. Bence bu işine de yansıyor ve farkında değil. Fahriye Evcen’e bir dost tavsiyesi: Acilen üstüne yapılan “Kıskanç kadın” imajını yok etmesi şart. Başarılı ve güzel bir kadın ama böyle anılması kötü.

 • 3
  3 | 36

  İPEK DURKAL: Haberi okuduğumda şunu düşündüm, İranlı model muhtemelen direkt mesajdan yürüdü Özçivit’e. ‘Yakışıklı’ yazdığı için engellendiğini hiç sanmıyorum. Verdiği röportajı okuduğumda da iç sesim bana ‘Daha fazlası var’ dedi ama en çok şunu merak ettim: Burak Özçivit’in o kadar hayranı arasında biz İranlı modelin yazdığı yazıyı ve engellendiğini nereden biliyoruz?


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300