Kanal D'de ekranlara gelen 'Poyraz Karayel' dizinide İlker Kaleli (Poyraz) sezon finalinin final sahnesinde öldü olarak gösterilmişti. Sezon finalinde vurularak hayatını kaybeden 'Poyraz'ın cenaze sahnesi izleyicileri gözyaşlarına boğmuştu. Poyraz'ın ölmesine tepki gösteren hayranlarına güzel bir haber geldi. İşte detayalar...

İlker Kaleli'nin canlandırdığı "Poyraz Karayel" karakterinin sezon finalinde öldü olarak yayınlanmasının ardından, oyuncunun diziden ayrılmayacağı, yaşananları yeni sezonda rüya gibi gösterileceği iddia edildi.

POYRAZ KARAYEL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur.

Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.

Ayşegül ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Çok korkutucu ve kanlı bir gece onları beklemektedir...


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000