Başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı Seviyor Sevmiyor 12'nci bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dünkü son bölümün ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte Seviyor Sevmiyor 13. bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

SEVİYOR SEVMİYOR 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Atv'de yayınlanan Seviyor Sevmiyor 13. yeni bölümüyle 9 Ekim Pazar günü izleyicisiyle buluşacak.

SEVİYOR SEVMİYOR 12. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 12'nci randevusuna çıkan Seviyor Sevmiyor'da olaylar şöyle gelişti: Dergi'nin yirminci yıl kutlamaları yaklaşmaktadır. Hazırlıklar yapılırken Yiğit Deniz'den etkilendiği için ondan uzak durmaya çalışır. Bunun gerginliği işe de yansır.

İşi Deniz'e ofiste herkesin ortasında bağırmaya kadar vardırır. Bu olay Yiğit'le Tuna'yı da karşı karşıya getirir. İki adam Deniz yüzünden restleşirler.

İrem ise Tuna'nın Deniz'e olan ilgisini öğrenir. Deniz tehlikesinden kurtulmak için, Tuna'yla ikisini baş göz etmeye karar verir.

Ama Yiğit'i de işin içine katarak hazırladığı dörtlü buluşma hiç de düşündüğü gibi olmaz. Tuna ve Yiğit'in birbirleriyle rekabete giriştiği macera dolu bir geceye dönüşür.

Yaşadıkları gece iki çift için de aralarındaki ilişkiyi sorguladıkları ve ciddi kararlar aldıkları bir sürece dönüşür.

Tam hepsi, kendilerince doğru yolu bulduklarına inandıklarında, Yiğit istemeden her şeyi alt üst edecek bir hamle yapar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000