Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz'ın 13. bölümü ile dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Aşk ve eğlence dolu bir bölümle izleyiciyi ekranlara kilitleyen Aşk Laftan Anlamaz'ın bu bölümüne, başlıktaki sorunun yanıtı damga vurdu. İşte Aşk Laftan Anlamaz 13. bölüm özeti...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 13. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 13'üncü randevusuna çıkan Aşk Laftan Anlamaz'da olaylar şöyle gelişti: Hayat, Murat’la göz göze bile gelmeye çekinmektedir. Çünkü İbrahim’le oynadıkları oyun açığa çıkmıştır. Kızlarla olanları paylaşan Hayat, bu sahte yaşama dayanamadığını ve Murat’a tüm gerçekleri açıklayacağını söyler. Bu arada Murat, artık aralarında bir engel kalmadığı için Hayat’a açılmaya karar verir. Bunu özel bir anda yapmak ister ve hafta sonu Hayat’ın doğum günü olduğunu öğrenir...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 12. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Hayat, Murat’ın kendisine açılacağını düşünürken Murat tamamen farklı bir tepki verir. Çünkü Hayat’ın oyun oynadığını anlamıştır. Fakat bir itiraf beklediği için asla açık vermez. Parti sonrası Doruk’u eve bırakma görevi Aslı’ya kalır. Sarsılmazlar’da uyuyakalan Aslı, sabah uyandığında karşısında Derya’yı bulur.

Didem, Hayat’ın Murat’a yerleştiğini düşünmektedir. Murat’ın kulağına da Hayat’ın İbrahim’le yaşadığı bilgisi gitmiştir. Durumlar iyice karışınca Tuval kendince durumu kurtarır. Sarte’nin yaklaşan lansmanı için yaptıkları çalışmalar çalınır. Şirket büyük zarara mı uğrayacaktır, yoksa bir mucize gerçekleşecek midir?

AŞK LAFTAN ANLAMAZ OYUNCULARI

Hande Erçel (Hayat), Burak Deniz (Murat), Özcan Tekdemir (Aslı), Merve Çağıran (İpek), Oğuzhan Karbi (Doruk), Tuğçe Karabacak (Didem), Demet Gül (Tuval), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyan (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Elif Doğan (Suna), Metehan Kuru (Gökçe), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000