Başrollerini Burçin İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel 62. bölümü ile 2. sezona veda etti. Poyraz Karayel'e yeni başlayanlar için yayıncı kuruluş 2. sezon özel kolaj bölümü yayınladı. İşte Poyraz Karayel yeni başlayanlar için özel kolaj bölümü...

POYRAZ KARAYEL 2. SEZON KOLAJ BÖLÜMÜ YAYINLANDI

Yayın hayatına 2015'de başlayan Poyraz Karayel 62. bölümüyle 2. sezona girmişti. Diziye yeni başlayanlar için özel kolaj bölüm yayınlandı.

POYRAZ KARAYEL KOLAJ BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

POYRAZ KARAYEL YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sezon finali ile şok etkisi yaratan Poyraz Karayel'in yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı. Sezon finalinde Poyraz'ın ölüm haberi herkesi şarşırtmıştı. Yeni fragmanda Meltem, ağabeyi Poyraz'a bunu yapanları araştırırken Poyraz'ın yaşadığını öğreniyor. Peki yeni sezonda Poyraz yaşıyor mu? Merak edilen soruların yanıt bulacağı Poyraz Karayel 12 Ekim'de izleyicisiyle buluşacak.

POYRAZ KARAYEL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur.

Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.

Ayşegül ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Çok korkutucu ve kanlı bir gece onları beklemektedir...


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000