Başrollerini Selin Şekerci, Serhat Teoman, İbrahim Kendirci ve Açelya Devrim Yılhan'ın paylaştığı Kaçın Kurası 3. yeni bölümüyle dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde sürpriz kız isteme töreni Barış ve Renk'i beklenmedik bir şaşkınlığın içine sürükler. İşte Kaçın Kurası 4. yeni bölüm fragmanı ve  3. bölüm özeti...

KAÇIN KURASI 4. BÖLÜM FRAGMANI

Kaçın Kurası son bölümünün ardından 4. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. İşte sonraki bölümde yaşanacak olaylardan bazı ipuçları

KAÇIN KURASI 3. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 3'üncü randevusuna çıkan Kaçın Kurası'nda olaylar şöyle gelişti: Muzaffer'in sürpriz hamlesi ile Renk ve Barış istemeseler de ağır bir yüzleşme yaşamak zorunda kalırlar.

Yan yana duran ateş ve barut kıvılcımın şiddetiyle alev alırken, çıkan yangın yalnız onları değil çevrelerindeki herkesi kavurur. Aniden çalan bir kapı ziliyle Yiğit ve Sedef'in en mutlu gecesine gölge düşer. Sürpriz kız isteme töreni ise Barış ve Renk'i beklenmedik bir şaşkınlığın içine sürükler.

Asım ve Barış arasında yükselen tansiyon Barış'ı hayatının en büyük sırrıyla karşı karşıya getirir. Gözyaşlarının usulca süzüldüğü bu gece büyük bir fırtınanın da habercisi olacaktır.

KAÇIN KURASI 2. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Renk, Barış'ın Amerika'ya dönmekten vazgeçmesiyle kendini büyük bir ikilemin içinde bulur.,

Zıtlıkları onları birbirlerine mıknatıs gibi çekerken Barış, Renk'in kendi korkularıyla yüzleşmesine sebep olacaktır.

Barış'a elinde olmadan yakınlaşan Renk'in başı beladan kurtulmazken Yiğit ve Sedef'in vuslat umudu yine bir başka bahara kalır.

Barış'ın babası Asım'la barışma çabaları ters teper, baba oğlun çatışması tırmanır.

Bu kavgadan yalnız Barış değil, Renk, Asım ve Muzaffer de yara alırken, kimin sağ çıkacağı ise Barış'ın kararına kalacaktır.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000