Başrollerini Engin Öztürk (Kerem) ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı Yüksek Sosyete, 16. bölüm ile bu akşam ekranlara geldi. Kerem, Cansu'nun yeni müdürü oldu. Yüksek Sosyete'nin son bölümünde durumlar karışarak ilerlemeye devam ediyor. İşte Yüksek Sosyete'nin son bölümünde yaşananlar...

YÜKSEK SOSYETE 16. BÖLÜM YAYINLANDI

Kerem, Mert'in Cansu'yla alakalı her şeyi bildiğini öğrenmiştir. Bunun karşılığında Mert'i sıkıştırarak ondan daha fazla bilgi almaya yoluna gitmiştir. Kerem ise yeni bir yola girmeye hazırlanmaktadır. Bediha, Mert'ten şok bir istekte bulunur. Ece'yi Oliva'dan atmasını isteyen Babannesine tepkide bulunan Mert ise ortalığı devirip döker.  Bediha ise kararlıdır.

Cansu'nun kaybolan abisi Can, giderken tüm haklarını Cansu'ya devretmiştir. O artık şirkette bir yöneticidir. Fakat Cansu şirkette yalnız çalışmayacaktır. Onun üzerinde bir genel müdür yer alacaktır. Genel müdür olarak karşısında Kerem'i gören Cansu şok olacaktır. 

YÜKSEK SOSYETE'NİN BİR ÖNCEKİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kerem'in ona ihanet ettiğini düşünen Cansu, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Sude ise; Kerem ve Cansu'nun arasında esen soğuk rüzgarları lehine çevirmeyi başarır. Mert; Kerem'in Oliva'daki son günü için bir sürpriz hazırlamaktadır ancak Sude'nin bütün dengeleri değiştirecek daha büyük bir sürprizi vardır. Ece ve Mert kavuştuklarını düşündükleri anda aşklarının önünde en büyük engel olan Bedia ile karşı karşıya gelirler. Diğer yandan Süreyya'ya olan aşkını itiraf eden Levent onun bir seçim yapmasını ister. Ancak Metin'le ilgili bambaşka bir problem Süreyya'yı beklemektedir. 

 

  • yüksek sosyete

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000