Başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan’ın paylaştığı Hayat Bazen Tatlıdır 1. bölümüyle dün akşam ekranlardaki yolculuğuna başladı. Ali Gündoğdu imzalı dizinin senaristliğini Gani Müjde yaparken, yönetmen koltuğuna Hamdi Alkan oturuyor. İşte Hayat Bazen Tatlıdır 1. bölüm özeti...

HAYAT BAZEN TATLIDIR İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

İlk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkan Hayat Bazen Tatlıdır'da olaylar şöyle gelişti: Hayat Öğretmen, özel bir Lisede Edebiyat öğretmenliği yapmakta,  kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir.

Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir.

Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır.

Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır artık.

OYUNCU KADROSU

Birce Akalay(Hayat), Kanbolat Görkem Arslan(Paşa), Ufuk Özkan(Şerif), Simay Barlas(Gözde), Deniz Can Aktaş(Ronaldo), Anıl Tetik(Koray), Sevda Erginci(Kara Sevda), Sezen(Asya Melis), Zeynep Alkan(Emoloji), İlayda Çengel(Bariyer), Elif Doğan(Zeynep), Alihan Aracı(Loçko), Nedim Suri(Aragaz), Temmuz Uğur Yıldız(Tarhan), Gamze Topuz(Birtanem), Lale Başar(Nazan).

  • hayat bazen tatlıdır

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000