Başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın paylaştığı Bana Sevmeyi Anlat 10. yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde kritik bir karar verecek olan Alper nasıl bir yol izleyecek? İşte Bana Sevmeyi Anlat 10. bölüm özeti..
 
BANA SEVMEYİ ANLAT 10. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
 
 
Alper gizemli buluşmanın ardından büyük bir kararın eşiğindedir. Nasıl bir karar verirse versin dünyası değişecektir. Karşısında Onur’u gören Engin için ise yüzleşme zamanıdır.
 
Simge’nin eline geçen görüntüden habersiz olan Leyla oğluna kavuşmuş mutludur. Haşmet planının işlediğini düşünürken beklenmedik bir gelişmeyle dengeler değiştirir. Artık herkes atacağı adımı bir kere daha düşünecektir.
 
BANA SEVMEYİ ANLAT 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
 
Alper’in gönlü Leyla’yı kulübe evinde yalnız bırakmaya razı gelmemiştir. Attığı bu adıma rağmen Leyla’ya olan kızgınlığı dinmediği için kulübe evinde ikili arasında gerilim devam eder. Haşmet ise Leyla’yı kulübeden kurtarmak için harekete geçmiştir. Eylül ile Burak arasındaki tatlı sert ilişkide küçük adımlar atılmaktadır.
 
 
 
Alper, abisini dolandıran adamı bulmaya ant içse de Onur kendisine çıkış yolu bulur. Kapüşonlu adam teslim oldu haberi Alper’i şaşkına çevirir. Haşmet, Leyla’yı kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Leyla’yı üzme pahasına da olsa adım atar. Bu oyundaki baş figüran ise Onur olacaktır. Alper farkında olmadan Leyla’nın hayatını zora sokmuştur

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000