Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesini anlatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 46. BÖLÜMÜ FRAGMANI YAYINLANDI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölümüyle 8 Kasım Salı günü ekranlarda olacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 45. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Handan'ın Çakırbeyli ailesini karıştırmak adına yaptığı hamlesinin sonuçları ağır olmuştur. Son zamanlarda evde artan gergin haller, küslükler henüz nihayete ermemişken, Civciv ve Ayşen'in olayı herkesi darmaduman eder. Ceylan her seferinde yeni bir bahane bularak ailesiyle Hızır arasında mekik dokumaktadır.

Meryem ise tepkisini göstermekte geç kalmayacaktır. Evde bunlar yaşanırken Gülmezlerin bahsettiği yedinci gün gelip çatmıştır. İlyas'ın haklı endişesi yaşanacak felaketi önlemeye yetmez. Ardı sıra gelen tehditlerden yine en masumlar nasibini alır. Özkan'ın yeğeni Taner'le birlikte kurduğu oyun da tıkır tıkır işlemektedir. Ünal bu evrede Hızır'la arası açık olan devlete daha yakın durmak isteyecektir.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000