STAR TV'de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır, 4. bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu. Onur okula dönmenin sevincini yaşayacakken kendini karmaşık olayların içinde bulacak. İşte Hayat Bazen Tatlıdır 4. bölüm fragmanı ve bölüm özeti..

HAYAT BAZEN TATLIDIR 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gözde ve Burak arasındaki sıcaklıktan tedirgin olan Koray, Sevda’ya işbirliği teklif eder. Bu işbirliği en çok Hayat Hoca’ya zarar verecektir.

Hiç hak etmediği bir ithamla karşılaşan Hayat’ı düştüğü durumdan kim kurtaracak? Hayat Hoca’nın kurtulması Burak’ı nasıl bir çıkmazın içine sürükleyecek? Onur okula dönmenin sevincini yaşayacakken kendini karmaşık olayların içinde bulacak.

Öte yandan Gedikpaşa Lisesi kantinine konulan kahve makinası para basıp Şerif ve Dilli Kaşarlıyı zengin edebilecek mi? Yoksa Loçkolar’ın planları okul idaresinin ayağına mı dolanacak?

Cerrah ve Hayat arasındaki sert rüzgarlar yerini tatlı esintilere bırakacak mı?

HAYAT BAZEN TATLIDIR 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Burak ve Koray’ın Boğazın derinliklerinde biten kavgası hastaneye taşınır.  Koray’ın durumunun iyiliğinin aksine, Burak ve ailesini kötü bir sürpriz beklemektedir.

Her şeye kendisinin sebep olduğunu düşünen Gözde, Burak’a destek olmak isterken Sevda’nın şimşeklerini üzerine çeker. Burak’ın hastanede olmasını fırsat bilen Koray ve arkadaşları ise Gedikpaşa Lisesi öğrencilerine meydan okurlar.

 

Öte yandan Hayat’ın Cerrah’tan istediği yardım, ikisinin arasındaki buzları eritebilecek mi?


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000