TELEVİZYON

23 OCAK 2017

Show TV'nin Ay Yapım imzalı her bölümüyle gündem konusu olan reyting rekortmeni dizisi "İçerde" geçen hafta dillerden düşmeyen bir bölüm ile ekrana geldi. Bölümün hemen ardından sosyal medyada herkes "Mestan'ı kim öldürdü" konusunu konuşmaya başladı.

Mestan karakterine başarılı performansıyla hayat veren Mustafa Yıldıran diziye damga vuran ve çok konuşulan bir sahne ile veda etti. Celal'in her sözüne "Canım Kurban Babam" lafıyla cevap veren Mestan'ın bu sözleri dillere pelesenk olmuştu.


CEVABI BİLENE SÜRPRİZ ÖDÜLLER!

Show TV ve İçerde dizisinin sosyal medya hesaplarından #MestanıKimÖldürdü hastagiyle bir anket başlatıldı. Mestan'ı kimin öldürdüğünü Yusuf Müdür, Davut, Alyanak, Minik ve Hiçbiri şıkları ile soran anket dizinin izleyicilerinde büyük heyecan yarattı. Binlerce takipçinin cevaplarını paylaştığı ankette doğru yanıtı bilip en fazla beğeni alan izleyiciye sürpriz ödüller verilecek.

'İÇERDE'NİN 9. BÖLÜM FRAGMANI
 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 20:25
  mestanı öldüren yusuf müdür minik işbirliği
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 11:26
  mestanı öldüren bence merttir.sarpı sürükleyerek dışarı çıkarması önceki bölümde ormanda sarpı vurması sürüklemesi birebir örtüşüyor..
 • Misafir 13 Kasım 2016 Pazar 15:27
  davut ve minik işbirliği olabilir çünkü içeri iki kişi giriyor sarpın ensesine vuranı tam net tahmin edemiyorum ama sarpı dışarıya sürükleyerek çıkaran miniktir buna yüzde yüz eminim.sarpı sürükleyerek çekerken adamın eline iyi bakın o el normal bir insanın eli değildir benim görüsüm bu
 • Misafir 13 Kasım 2016 Pazar 14:01
  mestanı öldüren yusuf müdür
 • Misafir 12 Kasım 2016 Cumartesi 12:41
  Mestanı öldüren Davut
Kalan karakter : 300