Başrollerini Selen Soyder, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Gül Onat, Bülent Şakrak, Mehtap Bayrı ve Veysel Diker'in paylaştığı Hangimiz Sevmedik, 14. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Yeni bölümde Adile ve Münir, Şener ile Ayşen'i evlendirmeye karar verir. İşte Hangimiz Sevmedik 14. bölüm fragmanı ve bölüm özeti..

HANGİMİZ SEVMEDİK 14. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Adile ve Münir Şener ile Ayşen’i evlendirmeye karar verirler. Ancak ikisinin de önemli bir şartı vardır.

Ayşen ve Şener çok mutludurlar. Mutluluktan adeta havaya uçarlar. Ama onların bu mutluluğu İlyas’ın mutsuzluğudur artık. Mahalleli Emel’den İlyas’a destek olmasını ister.

Adile ve Münir nişan için yapılacak alışverişte de inatlaşır. İkisi de bütün alış verişi kendileri yapmak istemektedir. Şener Yeşil buna pratik bir çözüm bulmuştur.

Tarık ve Itır boşanma dilekçesini geri çekmiş ve çok mutludurlar. Bunu kutlamak için sinemaya giderler. En az onlar kadar mutlu bir çift daha vardır.

Sevda ve Tuncay ilk randevuları için sinemaya gitmeye karar verir. Hepsi birbirinden habersiz güzel bir gün geçirmeyi planlayan çiftler için hiçbir şey sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Yeşiller ve Çamlar yakalanmamak için adeta köşe kapmaca oynarlar.

HANGİMİZ SEVMEDİK 13. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Itır adliyeden gelen zarfı okuyup  Tarık’ın kendisini ihanetle itham ettiğini öğrenince deliye döner. Şener ve Ayşen pes etmiştir. Evlerine dönmeye karar verirler. Ancak hiç ummadıkları bir sürprizle karşılaşırlar.

Diğer yandan Yadigar zengin olunca değişmeye başlamıştır. Ondaki bu değişim mahalle esnafını rahatsız eder.
Hale’nin gerçek yüzünü öğrenen Tarık Itır’la birlikte ona hayatının dersini vermek için kolları sıvar. Bu durum karşısında en güçlü kozunu kullanan Hale Tarık ile Itır’ın evli olduğunu Adile’ye söyler.

Tarık ve Itır’ın evliliği Adile ve Münir cephesinde bomba etkisi yaratır. Itır ve Tarık aşkı bir kez daha çıkmaza girmiştir. Fakat genç karı kocanın aşklarından vazgeçmeye hiç niyetleri yoktur.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000