Başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın paylaştığı No: 309 22. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde Onur ve Lale, yaşayacakları eve karar verirler. Acaba annelerini barıştırıp, onları bu kararlarına ikna edebilecekler midir? İşte No: 309 22. yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

NO: 309 22. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Takipçileriyle 22. randevusuna çıkacak olan No: 309'da olaylar şöyle gelişecek: Ayrı ev konusunda tartışan Yıldız ve Songül’ü barıştırmaya çalışan Onur ve Lale ne yapacaklarını bilemezken yardımlarına Haluk yetişir. Hep birlikte, ikisini barıştırmak için bir plan yaparlar. Ama iki anne de inatçı olduğu için, işleri düşündüklerinden çok daha zordur. Bu arada ilişkileri mutlu devam eden Onur ve Lale, yaşayacakları eve karar verirler. Acaba annelerini barıştırıp, onları bu kararlarına ikna edebilecekler midir?

NO: 309 21. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Haluk’un Onur ve Lale’nin ilişkisini sorgulaması yeni kararlar alınmasına sebep olur. Evlendiklerinde ayrı eve çıkacaklardır. Bu karar Yıldız dışında tüm aileyi mutlu eder. Yıldız buna engel olmak için planlar içine girerken Onur ve Lale yeni ev heyecanını yaşarlar. Bu arada doktor Onur ,Onur’la konuşmak için şirkete gelir.

NO: 309 20. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kendi ilişkisinde mutluluğu yakalayan Onur, Kurtuluş ve Samet’in de yardımına koşar, ve Lale ile birlikte Nergis ve Nilüfer’in de olacağı bir yemek organizasyonu düzenler. Bu organizasyonda onları sürprizler beklemektedir. Songül de geçmişe bir sünger çekip, hayatını değiştirmeye karar verir. Kızlar bu değişime başta şaşırsalar da destek olurlar. Bu arada Onur’un dayısı Haluk, nikah için Amerika’dan gelir.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000