Hande Erçel ve Burak Deniz’i başrollerinde izlediğimiz romantik komedi “Aşk Laftan Anlamaz”, bu hafta duygu yüklü bir bölümle erkana geldi. Dizinin yeni bölümünde annesini kaybetmenin acısını yaşayan Murat Sarsılmaz’ın, gerçek bir Sarsılmaz olup olmadığı sorusunun yanıtı damga vurdu. İşte Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 29. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Murat, hayatının en büyük acısıyla yüz yüze kalmıştır. Hayat ise yaşadıkları kabustan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Murat’ın arkasından oynanan oyunda Derya’nın da parmağının olması başka soruları da beraberinde getirir.  Murat sahiden de bir Sarsılmaz değil midir?

Diğer tarafta Cemil yepyeni bir plan kurmuş ancak aşk bu kez de planların hepsini yerle bir edecektir. Ve Emre, kimsenin yok edemeyeceği bir aşkla girdiği ve kaybetmeye mahkum olduğu savaşta, kimsenin beklemediği bir şey yapacak ve belki de bunu hayatıyla ödeyecektir. Üstelik Hayat ve Murat’ı da tehlikeye atarak...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 28. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Hayat ve Murat’ın herkesten uzakta geçirdiği balayı ve sonsuz mutluluğuna sürpriz bir ziyaretçi ile gölge düşer. Hayat, öğrendiği sırla Murat arasında sıkışacak, zorluklarla kazandığı mutluluğu kaybetmemek için var gücüyle savaşacaktır.

Cemil’in beraberinde getirdiği yalan giderek büyümekte ve büyürken de bir aşkı peşinden sürüklemektedir. Tuval “İmkansız” derken Cemil’in etkisine girmekten kaçamaz.

Murat’sa annesine ilk kez bu kadar yakın olacak ve söylenmeyen her şey dile gelecektir...


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000