TELEVİZYON

09 ŞUBAT 2017

Show TV'nin Fark Film imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, bol aksiyon ve aşk dolu hikayesiyle ilgiyle izlenen dizisi "Cesur Yürek"in 16. bölüm 2. tanıtım yayınlandı. Kirve'nin gelmesiyle tüm dengelerin değiştiği tanıtımda, Tatar ve Ömer'in Kirve ile karşı karşıya geldiği çatışma sahneleri ile merak uyandırdı.

Perşembe akşamı 16. bölümü ile ekrana gelecek "Cesur Yürek"te; Ferhat’ın kurduğu oyunu bozan Ömer’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Gevaşlı’nın intikamını almak için İstanbul’a gelen Kirve ortalığı kasıp kavuracaktır. Kirve’nin gelişiyle tüm dengeler altüst olur. Kirve’ye karşı harekete geçen Tatar Ahmet ve Ömer’i büyük bir şok beklemektedir. İskender Gevaşlı’yla ortaklığının bedelini ağır ödeyecektir. Kirve’nin tehditlerini bir bir yerine getirmesiyle, Ömer ve Tatar Ahmet iyice köşeye sıkışacaktır.

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen "Cesur Yürek"in başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz yer alıyor. Senaryosunu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

“Cesur Yürek”, heyecan dolu yeni bölümü ile her Perşembe saat 20.00'de Show TV’de.

CESUR YÜREK'İN BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
  • Misafir 28 dakika önce
    SAYGILARI
  • Misafir 29 dakika önce
    cok güzel dizi yapıncılara tüşekürler :D
  • Misafir 30 dakika önce
    aynen
Kalan karakter : 300