Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Tarık Papuçcuoğlu, Levent Can, Bilge Şen, Servet Pandur ve Hatice Aslan gibi usta oyuncularının yer aldığı İçimdeki Fırtına, ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde 

İÇİMDEKİ FIRTINA 1. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ezgi (Merve Boluğur) kardeşi Deniz ( Gizem Karaca) ile evlenmek üzere olan Emre’ye ( Yusuf Çim) uzun süredir aşıktır. Sadece Emre’yi kardeşinin elinden almak için yaptığı plan hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesiyle kontrolden çıkar.

Tüm çocukluklarını birlikte, dayanışma içerisinde geçiren iki kız kardeşin zamanla birbirinin can düşmanı olmasını anlatan hikaye, hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesi, geçmiş sırların ortaya çıkması ile bambaşka bir derinlik kazanır.

Birbirinin tüm huylarını, zaaflarını bilen bu iki kardeş, kıyasıya girdikleri gizli savaşta tüm zekalarını kullanacak ve birbirlerini can evinden vurmak için sahip oldukları imkanları ortaya serecektir. Oysa bu savaş ikisi arasında kalamayacak kadar büyüktür. Bilmeden, geçmişin üzerine çekilmiş olan bir perdeyi aralamış, gözlerden gizlenmiş pek çok sırrın su yüzüne çıkmasına sebep olmuşlardır. Onların dahi kontrol edemeyeceği eski hesaplar devreye girdikçe kardeşler birbirlerini yıkmakla, birlikte hareket etmek arasında sık sık bocalayacaktır.

OYUNCU KADROSU

Merve Boluğur (Ezgi Kara karakteri ile)

Gizem Karaca (Deniz Kara karakteri ile)

Yusuf Çim (Enre Bademli karakteri ile)

Burak Yamantürk (Fırat Ateş Hazar karakteri ile)

Hatica Aslan (Perihan Bademli karakteri ile)

Levent Can (Selim Kara karakteri ile)

Mehmet Özgür (Galip Erbal karakteri ile)

Tarık Papuççuoğlu (Nusret Deran karakteri ile)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000