Başrollerini; İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Çağla Irmak'ın paylaştığı Kırgın Çiçekler 71. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Eylül, Kemal'i yaralayıp kaçıyor! İşte Kırgın Çiçekler 71. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

KIRGIN ÇİÇEKLER 71. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Eylül kendini büyük bir tehlikeye atarak Kemal'i yaralayıp kaçar. Gözü dönen Kemal silahla Eylül'ü kovalamaya başlar. Kızlar Mesude'nin kaybolduğunu anlayınca panik halinde aramaya başlarlar. 

Songül'ün okula geri döneceğini öğrenen Selin, Zehra'yı tehdit eder. Güney ve Songül'ü ayıracak bir yol bulmasını ister. Nazan, Defne'yi yurttan alıp eve getirir. Defne kayıp paralarının peşine düşer. 

Kızlar Eylül'le konuşamadıkları için korku içindedir. Polisten gelen bir telefonla herkes büyük şok yaşar...

KIRGIN ÇİÇEKLER 70. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır.

Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder.

Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000