Show TV'nin kahkaha dolu dizisi Yeni Gelin 15. sezon finali bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu'nun üstlendiği dizinin yeni bölüm fragmanında Bella’nın “canım pahasına da olsa ben bu riski göze alacağım, benim için bu hayatta annelikten daha değerli hiçbir şey yok dediği tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı. İşte Yeni Gelin 15. son bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

YENİ GELİN 15. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni Gelin'in Cumartesi günü ekrana gelecek sezon finalinde; Bella, seçimini annelikten yana kullanmış; kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına ameliyat olmayı reddetmiştir. Fakat Bella’nın bu fedakarlığı bile konaktaki dedikodu kazanını durdurmaya yetmez. Bella’nın çocuk sahibi olamayışı, öncelikle Asiye’yi harekete geçirir. Oğluna, doğurgan bir gelin bulacaktır. Fakat Kalender hem oğluna, hem de gelinine sahip çıkar.

Asiye’nin hevesi kursağında kalmıştır. Şirin, Ferhat’la Dilan’ı birlikte görünce yanlış anlar. Bu kıskançlık krizi ona hayatının hatasını yaptırır. Baran’la Ferhat tekrar karşı karşıya geldiğinde Şirin’in tavrı, Ferhat’ı büyük umutsuzluğa sürükler. Ve genç aşık,  hiç kimseye söylemeden, hayatının kararını alır. Konaktaki küslükler, Bella’nın sağlık durumu ve başka diğer olumsuzluklar; Kalender’in geleneksel ramazan eğlencesini düzenlemesine engel olmaz.

YENİ GELİN DİZİSİNİN TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Kalender, mehteranıyla, orta oyunuyla, sazıyla, sözüyle yine her şeyi hazırlamıştır. Bu defa eğlence kadrosuna dünürünü de eklemiştir. Konak halkı, gönlünce bir gece geçirmiş, küsler barışmış, dertler bir geceliğine de olsa unutulmuştur. Fakat konak sakinleri, eğlence gecesinin ardından öyle bir sabaha uyanır ki, kimsenin aklına gelmeyen gelmiş, hiç olmayacak olan olmuştur. Bozok Konağı, yeni bir badirenin eşiğindedir.

YENİ GELİN'İN BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kamilla’nın altınları kaçırmaya çalışması başına bela oldu. Bunun üzerine Kalender, Kamilla’nın ellerini kelepçeleyerek Kamil’le yüzleştirdi. Kamilla, hapse girmediği için sevindi fakat Kalender’in verdiği ceza ile hevesi kursağında kaldı. Konağın tüm kadınları Kalender’in verdiği cezadan çok mutlu oldu ve Kamilla’ya kök söktürdü.

Cezaları devam ettiği için Kalender’in eşleri bu durumun tadını çıkaramadı. Kadınlar bunun hırsıyla kendi aralarında kavga etti. Bella ve Hazar tarafındaysa işler bambaşka bir hal aldı.

Doktor, Bella’nın hamile kalmasının riskli olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine ameliyat olmak istemeyen Bella, Hazar’la karşı karşıya geldi. Bella'nın “Anne olmak istiyorum” diyerek tepkisini gösterdiği final sahnesi izleyenlerde heyecan yarattı.

YENİ GELİN'İN 14. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

YENİ GELİN OYUNCULARI

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000