Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı Fi dizisi, 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Son bölümü izleyen izleyiciler "Fi yeni sezon ne zaman başlayacak?" diye merak ediyor. Peki Fi yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Fİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin sezon finali yapmasının ardından meraklı izleyiciler, yeni sezonun başlama tarihini araştırıyor. Konuyla ilgili dizide Can Manay karakterini canlandıran Ozan Güven, resmi Instagram hesabı üzerinden bir mesaj paylaştı. Güven, paylaştığı mesajda "#fidizisi Bu akşam sezon finali!.. Bu macerada bizimle olan herkese teşekkürler... Eylül ayında görüşmek üzere..." ifadelerini kullandı.

Yani Fi'nin 13. bölümüyle başlayacak olan yeni sezonu, Eylül ayında izleyicilerle buluşacak.

SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Can’ın ortadan kaybolması tüm dengeleri yeniden değiştirir. Yıl sonu gösterisinde patlayan kriz, Duru ve Deniz ilişkisinin kaderini belirlerken; Özge ve Sadık ilişkisi de, su yüzüne çıkan gerçeklerden ötürü, çıkmaza sürüklenir.

11. bölüm;

Kozlar Paylaşılıyor: Can kaybolan hasta kayıtları yüzünden Sadık’ın kapısını çalarken, yaşadığı kaybın şokuyla gözünü iyice karartan Özge soluğu karakolda alır. Duru ve Can arasında tansiyon tırmanarak artarken, Deniz’in gerçeği öğrenmesi, sonun başlangıcı olacaktır.

10. bölüm;

Vakit daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru’nun duygularını ortaya çıkarmak için geri tepebilecek, riskli bir hamle yapar. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşsa da, çok ağır bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.

9. bölüm;

Can ve Duru arasındaki sürpriz yakınlaşma Duru’yu pişmanlığa sürüklerken, Can’ı umutlandırır. Ne pahasına olursa olsun amacına ulaşmak isteyen Can, kirli yollar denemekten çekinmezken; Özge de Sadık ve Can arasındaki sırrın peşine düşer.

8. bölüm;

Can’ın gündeme bomba gibi düşen açıklamaları, Özge ve Sadık işbirliğini tehlikeye sokar. Duru ise aradığı yanıtlara ulaşmak için Can’ın karşısına çıkar. Kaçınılmaz itiraf, Duru ve Can ilişkisinde yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

PUHUTV NASIL İZLENİR?

Puhu TV, piyasada "İçerde" gibi büyük yapımlı ve sevilen dizilerin ve sinema filmlerinin bir araya toplandığı çevrimiçi televizyon platformudur. Puhu TV'de dizi veya film izlemek için yapılması gereken tek şey Puhu TV'ye ücretsiz şekilde kaydolmak. Puhu TV'de dizi ve film izlemek için için e-posta adresiyle veya Facebook hesabıyla kayıt olmak yeterli oluyor.

Aynı zamanda Puhu TV üzerinden izlenen diziler veya sinema filmleri için kullanıcılardan hiçbir şekilde ücret talep edilmiyor.

Fİ OYUNCU KADROSU

Oyuncu Adı Karakter
Ozan Güven Can Manay
Serenay Sarıkaya Duru
Mehmet Günsür Deniz
Berrak Tüzünataç Özge Egeli
Büşra Develi Bilge Görgün
Osman Sonant Sadık
Tülay Günal Eti

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 27 Temmuz 2017 Perşembe 10:49
    Çok keyifle izliyorum...Nefis bir dizi...Sabırsızlıkla devamını bekliyorum...
  • Misafir 17 Haziran 2017 Cumartesi 19:08
    Harika bir dizi
Kalan karakter : 2000