Ekranların sevimli, yetenekli ve en sempatik ekibi geri dönüyor…  Güldüy Güldüy Show Çocuk yeni sezonunda, yepyeni bölümleriyle 30 Haziran Cuma akşamı 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Güldüy Güldüy Show Çocuk’un ilgiyle takip edilen oyuncularına yepyeni isimler de eklendi. Ekip güldürme konusunda yine iddialı! Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği Ezo Sunal'ın sunumu ile gerçekleşen, çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesinin, Güldür Güldür’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleriyle birleştiği Show TV'nin eğlenceli şov programı Güldüy Güldüy Show Çocuk herkesi ekran başına bekliyor.

Skeçler öncesi bol kahkahalı sohbetler, birbirinden komik skeçler ve tiplemelerin yanı sıra ünlü şarkıcılar ve şaşırtıcı gösteriler de programa renk katacak. Ezo Sunal ve Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi, Alper Sadıkoğlu, Alperen Efe Esmer, Arda Kalaycı, Arda Şahin, Arda Taşarcan, Berat Efe Parlar, Berkecan Akkaya, Ceren Reis, Defne Erşen, Dora Dalgıç, Duru Hoşver, Eda Döğer, Efe Aydın, Elif Sevinç, Enes Göçmen, Esat Polat Güler, Gülse Göçer, İhsan Berk Aydın, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Nehir Gökdemir, Taha Sönmezışık, Yusuf Batuhan Kıraç, Yusuf Kema

l Kılkış ve Zeynep Ilgın Çelik her Cuma Show TV ekranlarında olacak.

Güldüy Güldüy Show Çocuk 30 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

İşte Güldüy Güldüy Show Çocuk’un tanıtımı!


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 17 saat önce
    Ben her bölümünü izliyorum çok güzel berat efe parlarıda çok seviyorum
Kalan karakter : 2000