ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Gazete HABERTÜRK'ün haftasonu ekleri bundan böyle deneyimli gazeteci Nilay Örnek'e emanet. Gazete HABERTÜRK Haftasonu Ekleri Yayın Yönetmenliği'ne Gazete Habertürk Yazı İşleri Müdür Yardımcısı Nilay Örnek getirildi. Örnek'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

NİLAY ÖRNEK KİMDİR?

1978 İstanbul doğumlu. 1995-2000 yılları arasında, üniversite eğitimi sırasında çalışmaya başladığı Sabah Gazetesi yazıişlerinde editörlük yaptı.
2000-2008 yılları arasında Milliyet Gazetesi'nde çalıştı; yazıişleri editörü ve yazar olarak görev yaptı. Aynı zamanda da bir sene boyunca, radyocularla röportajlar yaptığı Radyo Dünyası adlı bir sayfa hazırladı, yabancı dizi ve müzik yazıları da yazdı.
2004-2005 yılları arasında, Milliyet'te çalıştığı dönemde ABD'de Rutgers Üniversitesi'nde ve New York Film Academy'de eğitim gördü. 2007 yılında, bir gazetecilik bursu aldı, 4 ay boyunca Knight Wallace Fellows adlı organizasyon bünyesinde ABD'nin Michigan eyaletinde yaşadı.
2008 Aralık ayından bu yana Habertürk Gazetesi'nde yazar, editör ve yazıişleri müdür yardımcısı olarak görev yapıyor.SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(5)
Kalan karakter : 2000