ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Apple'ın efsane CEO'su Steve Jobs'un ölümünü 6 hafta önceden kehanet ederek dikkatleri üzerine çeken ABD'li tabloid gazete National Enquirer'dan bir şok kehanet daha.

Gazete, ünlü oyuncu Angelina Jolie'nin, en tehlikeli Hepatit türü olan Hepatit C hastası olduğunu iddia etti. Gazetenin manşetinden verdiği habere göre Jolie'nin çok acil karaciğer nakli olması gerekiyor.
Özellikle son yıllarda verdiği aşırı kilolar nedeniyle "hasta mı" yorumları yapılan Angelina Jolie'nin 45 kiloya kadar indiğine dikkat çeken gazete, ölümcül Hepatit C hastalığının birçok belirtisinin de güzel oyuncuda görülebildiğini iddia etti.
Jolie'nin hastalığa çılgın gençlik günlerinde yakalandığını iddia eden gazete, uyuşturucu kullanımının da bu hastalığa yakalanmasında etkili olduğu iddialarında bulundu.
Güzel oyuncunun ünlü eşi, Brad Pitt'in, Jolie'nin hastalığı konusunda çaresiz kaldığı, hatta çiftin evlilik ve çocuk hayallerinin de bu hastalık nedeniyle darbe aldığı gazetenin iddiaları arasında.
Gazetenin Jolie'nin bir arkadaşına dayandırdığı iddiaya göre Joli'nin Türkiye ziyaretini de kapsayan son Ortadoğu turunda hastalık etkisini giderek artırmış ve Jolie arkadaşına, aşırı kilo kaybı, iştahsızlık, şiddetli baş ağrıları ile denge kaybı yaşadığından dert yanmış.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen BM İyi Niyet Elçisi, Oscarlı aktris Angelina Jolie Türkiye'de bulunan Suriye mülteci kamplarını da ziyaret etmişti.

Öte yandan National Enquirer'ın, güzel oyuncunun fazla hareketli yaşamını defalarca eleştirel tarzda kapağına taşımış olması ABD'deki bazı çevrelerin bu haberi asparagas ve kasıtlı olarak nitelendirmesine neden oluyor. Bazı kesimler ise aynı gazetenin Apple’ın CEO’su Jobs’un 6 hafta içinde öleceği kehanetini ve Jolie'nin son yıllardaki fiziki görüntüsünü örnek göstererek iddianın doğru olabileceğini savunuyor.

  • Angelina Jolie
  • Brad Pitt
  • Hepatit C
  • National Enquirer
  • steve jobs

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(42)
Kalan karakter : 2000