ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Ekin Tv'de yayınlanan Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi programında zengin bir iş adamı erkek adaya talip oldu.

Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi’nde zengin olduğunu söyleyen bir kişi programa telefonla bağlandı ve kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip olduğunu açıkladı. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda'da yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda’da serbest olduğunu söylemesi üzerine telefonla bağlanan kişiyi hattan aldı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • topalogluali 07 Aralık 2012 Cuma 23:43
    bu evlilik programlarının hepsi bizim dinimize, aile yapımıza, gelenek ve göreneklerimize aykırı. bizim aile yapımızı çürütmek gayesi ile yayınlanan ahlaksız yayınlar. nasıl olur da böyle yayınlara izin verirler onu da anlamış değilim...
  • sakinmarket01 04 Aralık 2012 Salı 23:27
    bazı cahiller dinen caiz mi diye felan sormuşlar onlar sodom gomore kavmi neden helak oldu bi araştırsınlar lsonra anlarar haram olduğunu hz lut as ınv gönderildiği kavim pompei sapıklarıda bu şekilde haram işlediler rabbim onlara lut as gönderdi ve bu sapıklıktan vazgeçin eşlerinize dönün erkeklerinizi kızlarınızla evlendirin dedi ama onlar livatayı terketmediler ve yaradan onları yeryüzünü alt üst ederek helak etti bugün yapılan kazılarda helak olan insanların o ibretlik görüntüleri çıkmıştır..
  • galatasaray1905akparti1453 04 Aralık 2012 Salı 17:03
    sublumınal mesaj verilmiş asimile olalım diye türk toplumu olarak ...
Tüm yorumları göster(24)
Kalan karakter : 2000