SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Bu ayı çok zeki!

31 Ocak 2014 Cuma, 10:00:27Güncelleme: 10:02:18

Ayı Yogi ile minik dostu Bobo’nun, evlerini korumak için verdikleri eğlenceli macerayı konu alan “Ayı Yogi” saatler 20.00’yi gösterdiğinde Show TV'de

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
ayı yogi filmi, animasyon, show tv Sonra Oku

Gerçek oyuncularla bilgisayar animasyonunu bir araya getiren “Ayı Yogi”, saatler 20.00’yi gösterdiğinde hem minikleri hem de büyükleri SHOW TV ekranında buluşturacak.

Yogi bugüne dek öfkeli piknikçilerin bir adım ilerisinde kalmak ve ezeli düşmanı korucu Smith’i atlatmak için her defasında keskin zekâsına ve ayağı çabukluğuna güvenmiştir. Ama o ve Bobo, Yogi’nin daha önce hiç karşılaşmadığı kadar kötü bir duruma düşmek üzeredir. Belediye fonlarının kötü yönetilmesi sonucu ortaya çıkan açığı kapatmak ve seçim kampanyasını finanse etmek için Belediye Başkanı Brown, parkı odunculara satmayı planlamaktadır. Aileler artık Jellystone’un hep sunduğu doğal güzelliklerin tadını çıkaramayacaktır. Daha da kötüsü Yogi, Bobo ve tüm dostları, sahip oldukları tek evden atılacaklardır. Şimdiye kadar yaşamadığı kadar büyük bir zorlukla yüz yüze gelen Yogi, Bobo ile birlikte parkın sonsuza dek kapanmasını önlemek için korucu Smith’le işbirliği yaparken, gerçekten de “ortalama bir ayıdan daha zeki” olduğunu kanıtlamak zorundadır... Türkiye’de Türkçe dublajlı olarak vizyona giren filmde Ayı Yogi’yi Itri Koşar, Bobo’yu Yekta Kopan, Korucu Smith’i Ziya Kürküt, Belediye Başkanı Brown’u Boğaçhan Sözmen seslendirmişti.

Show 20.00

BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER