Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 10 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 10
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
NADAL Rafael
SEPPI Andreas
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:08
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:26
Binicilik Bireysel Engel Atlama Final
JUNG Michael
NICOLAS Astier
DUTTON Phillip
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SELA Dudi
GOFFIN David
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:43
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
BOUCHARD Eugenie - DABROWSKI Gabriela
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Grup B
İspanya
Brezilya
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
PAIRE Benoit
FOGNINI Fabio
10 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
STOSUR Samantha
KERBER Angelique
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama -
10 Ağustos 2016
01:17
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
01:50
RS:X Kadınlar 5. Yarış
10 Ağustos 2016
02:30
RS:X Erkekler 5. Yarış
10 Ağustos 2016
02:30
Finn Erkekler 2. Yarış
10 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
03:00
Laser Radial Kadınlar 4. Yarış
10 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MITU Andreea - OLARU Raluca
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
10 Ağustos 2016
03:50
Laser Erkekler 4. Yarış
10 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Eleme Grup A
Tunus
Danimarka
10 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WANG Dapeng
MALAVE Elias
10 Ağustos 2016
04:00
Erkekler - Grup A
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
EL-NEMR Ahmed
WORTH Taylor
10 Ağustos 2016
04:11
Kadınlar Tekli 3. Tur
WILLIAMS Serena
SVITOLINA Elina
10 Ağustos 2016
04:19
Tek Erkekler Kano (C1) Final
GARGAUD CHANUT Denis
BENUS Matej
HANEDA Takuya
10 Ağustos 2016
04:28
RS:X Kadınlar Yarışı 06
10 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
PEROVA Ksenia
SANCHEZ Natalia
10 Ağustos 2016
04:35
25m Havalı Tabanca Kadınlar Yarı Final
10 Ağustos 2016
04:37
Kadınlar Grup A
Brezilya
Belarus
10 Ağustos 2016
04:46
RS:X Erkekler Yarışı 06
10 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar 63kg Grup A
DENG Wei
CHOE Hyo Sim
GORICHEVA Karina
10 Ağustos 2016
05:03
Erkekler - Grup D
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
10 Ağustos 2016
05:12
Kadınlar -63 kg Repesaj Maçı
GERBI Yarden
YANG Junxia
10 Ağustos 2016
05:29
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
XU Yifan - ZHENG Saisai
ERRANI Sara - VINCI Roberta
10 Ağustos 2016
05:38
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
FLIPKENS Kirsten - WICKMAYER Yanina
10 Ağustos 2016
05:59
Çift Erkekler Çeyrek Final
JOHNSON Steve - SOCK Jack
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
DO Thi Anh
KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
BULCAO Ana Beatriz
CALUGAREANU Malina
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
ROCHEL Tais
ALOMAIR Lubna
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Zamana Karşı
ARMSTRONG Kristin
ZABELINSKAYA Olga
VAN DER BREGGEN Anna
10 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tabanca Erkekler Sıralama
10 Ağustos 2016
15:00
Çifte Trap Erkekler Sıralama
10 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
FLOTO Florian
PIIPPO Samuli
10 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Avustralya
Japonya
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DO Thi Anh
ERRIGO Arianna
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DI FRANCISCA Elisa
LIN Po Heung
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
SHANAEVA Aida
ROCHEL Tais
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
PRESCOD Nzingha
MICHEL Nataly
10 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
PILA Andres
MOHAMAD Khairul Anuar
10 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
LIN Shih-Chia
MANSOUR Reem
10 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Brezilya
İspanya
10 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Çin
Porto Riko
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KHELFAOUI Anissa
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LYCZBINSKA Hanna
GOLUBYTSKYI Carolin
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
GIMENEZ Isis
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LELEIKO Olga
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BALDAUFF Laurence
LAISHRAM Bombayla Devi
10 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
FLOTO Florian
MOHAMAD Khairul Anuar
10 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Day 1
10 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Takım Grand Prix Day 1
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
NISHIOKA Shiho
NAM Hyunhee
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KNAPEK Edina
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LE Huilin
ZAKARANI Youssra
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
VAN ERVEN GARCIA Saskia Loretta
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 77kg Grup B
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup A
İspanya
Yeni Zelanda
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -90 kg Son 64
JURAEV Sherali
BENAMADI Abderrahmane
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -90 kg Son 64
BRICENO Thomas
KHALAF Ibrahim
10 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Yarı Final 2
LI Xiaoxia
FUKUHARA Ai
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup F
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Zamana Karşı
CANCELLARA Fabian
DUMOULIN Tom
FROOME Christopher
10 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
LIN Shih-Chia
LAISHRAM Bombayla Devi
10 Ağustos 2016
16:18
Kadınlar -70 kg Son 32
TACHIMOTO Haruka
ZHOU Chao
10 Ağustos 2016
16:20
Erkekler -90 kg Son 64
GONZALEZ Asley
MICHEL Martin
10 Ağustos 2016
16:25
Kadınlar -70 kg Son 32
STAM Esther
TSEND-AYUSH Naranjargal
10 Ağustos 2016
16:25
Kadınlar -70 kg Son 32
PEREZ Maria
MATIC Barbara
10 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
DIELEMANS Mitch
10 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Yunanistan
Macaristan
10 Ağustos 2016
16:31
Kadınlar -70 kg Son 32
PORTELA Maria
NIANG Assmaa
10 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar -70 kg Son 32
KLYS Katarzyna
MATNIYAZOVA Gulnoza
10 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
MOHAMED Noura
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KIEFER Lee
SHAITO Mona
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KARAMETE Irem
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DERIGLAZOVA Inna
BULCAO Ana Beatriz
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -70 kg Son 32
MOREIRA Antonia
RODRIGUEZ Elvismar
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -70 kg Son 32
CONWAY Sally
MILED Houda
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -70 kg Son 32
BOLDER Linda
BUKASA Yolande
10 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -90 kg Son 32
BAKER Mashu
ODENTHAL Marc
10 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -90 kg Son 32
KUKOLJ Aleksandar
ZGANK Mihael
10 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
YU Guan-Lin
NESTENG Baard Magnus
10 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -90 kg Son 32
GWAK Donghan
BRICENO Thomas
10 Ağustos 2016
17:16
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
ANAGOZ Yasemin
LIPIARSKA-PALKA Karina
10 Ağustos 2016
17:23
Erkekler -90 kg Son 32
IDDIR Alexandre
GROSSKLAUS Ciril
10 Ağustos 2016
17:25
Erkekler -90 kg Son 32
MISENGA Popole
SINGH Avtar
10 Ağustos 2016
17:25
Erkekler -90 kg Son 32
BROWN Colton
MONIER SULIMAN Iszlam
10 Ağustos 2016
17:25
Erkekler -90 kg Son 32
MEHDIYEV Mammadali
DENISOV Kirill
10 Ağustos 2016
17:25
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
LOBZHENIDZE Yuliya
VALENCIA Alejandra
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
ERRIGO Arianna
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DI FRANCISCA Elisa
LYCZBINSKA Hanna
10 Ağustos 2016
17:33
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
SHANAEVA Aida
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
PRESCOD Nzingha
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
17:36
Erkekler Grup B
Fransa
İspanya
10 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Grup B
Hindistan
Avustralya
10 Ağustos 2016
17:49
Erkekler - Grup F
GIBB Jacob - PATTERSON Casey
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
10 Ağustos 2016
17:51
Tek Kadınlar Yarı Final 1
DING Ning
KIM Song I
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 1
ARGILAGOS Joahnys
WARUI Peter Mungai
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 2
MARTINEZ Yurberjen Herney
CARMONA HEREDIA Samuel
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
TOTH Krisztian
SANG Kiplangat
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
CAMILO Tiago
PIONTEK Zack
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
CHENG Xunzhao
ILIADIS Ilias
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
LIPARTELIANI Varlam
USTOPIRIYON Komronshokh
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
NESTENG Baard Magnus
10 Ağustos 2016
18:02
Erkekler -90 kg Son 32
NYMAN Marcus
JURAEV Sherali
10 Ağustos 2016
18:08
Erkekler -90 kg Son 32
UERA Ovini
JAMES Renick
10 Ağustos 2016
18:15
Erkekler -90 kg Son 32
DOSSOU YOVO Celtus Williams Abiola
DIAS Celio
10 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
ANAGOZ Yasemin
VALENCIA Alejandra
10 Ağustos 2016
18:27
Erkekler -90 kg Son 32
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
VAN T END Noel
10 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
NISHIOKA Shiho
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
KIEFER Lee
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
LE Huilin
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DERIGLAZOVA Inna
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar Eleme Grup A
Romanya
Karadağ
10 Ağustos 2016
18:43
Erkekler Grup B
Güney Afrika
Avustralya
10 Ağustos 2016
18:45
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
AVAGYAN Aram
MORISAKA Arashi
10 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar -70 kg Son 16
TACHIMOTO Haruka
POLLING Kim
10 Ağustos 2016
18:45
Erkekler -90 kg Son 32
GONZALEZ Asley
NHABALI Quedjau
10 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar - Grup B
İtalya
Hollanda
10 Ağustos 2016
18:56
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
PASQUALUCCI David
DAVID Areneo
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
ZUPANCIC Kelita
STAM Esther
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
ALVEAR Yuri
PEREZ Maria
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
GRAF Bernadette
PORTELA Maria
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
BERNABEU Maria
KLYS Katarzyna
10 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
19:01
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
FERNANDEZ Antonio
KAO Hao-Wen
10 Ağustos 2016
19:02
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ASHFAQ Qais
BUTDEE Chatchai
10 Ağustos 2016
19:05
50m Havalı Tabanca Erkekler Final
JIN Jongoh
HOANG Xuan Vinh
KIM Song Guk
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
HARVEY Eleanor
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
DI FRANCISCA Elisa
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
SHANAEVA Aida
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
GUYART Astrid
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar -70 kg Son 16
VARGAS KOCH Laura
MOREIRA Antonia
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar -70 kg Son 16
CONWAY Sally
EMANE Gevrise
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar -70 kg Son 16
BOLDER Linda
KIM Seongyeon
10 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -90 kg Son 16
BAKER Mashu
KUKOLJ Aleksandar
10 Ağustos 2016
19:08
Erkekler Grup C
Kenya
Japonya
10 Ağustos 2016
19:11
Erkekler - Grup F
SEIDL Robin - HUBER Alexander
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
10 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
PAVLOVA Anastasia
SAIDIYEVA Luiza
10 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -90 kg Son 16
IDDIR Alexandre
BROWN Colton
10 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -90 kg Son 16
GWAK Donghan
MISENGA Popole
10 Ağustos 2016
19:17
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
WARAWARA Boe
NIKITIN Vladimir
10 Ağustos 2016
19:18
Erkekler -90 kg Son 16
CHENG Xunzhao
TOTH Krisztian
10 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar Grup B
Çin
İspanya
10 Ağustos 2016
19:25
Erkekler -90 kg Son 16
MEHDIYEV Mammadali
CAMILO Tiago
10 Ağustos 2016
19:25
Erkekler -90 kg Son 16
NYMAN Marcus
DOSSOU YOVO Celtus Williams Abiola
10 Ağustos 2016
19:25
Erkekler -90 kg Son 16
LIPARTELIANI Varlam
UERA Ovini
10 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
THIFFEAULT PICARD Georcy
TAN Ya-Ting
10 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
THARUMALINGAM Thulasi
BAATARSUKH Chinzorig
10 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
TACHIMOTO Haruka
ZUPANCIC Kelita
10 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -90 kg Son 16
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
GONZALEZ Asley
10 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
PASQUALUCCI David
FERNANDEZ Antonio
10 Ağustos 2016
19:35
Kadınlar 69kg Grup B
10 Ağustos 2016
19:35
Erkekler Grup C
Yeni Zelanda
Büyük Britanya
10 Ağustos 2016
19:40
Kadınlar Grup A
Almanya
Güney Kore
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
VARGAS KOCH Laura
GRAF Bernadette
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
ALVEAR Yuri
BERNABEU Maria
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
CONWAY Sally
BOLDER Linda
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
PAVLOVA Anastasia
TAN Ya-Ting
10 Ağustos 2016
19:47
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
BAKER Mashu
IDDIR Alexandre
10 Ağustos 2016
19:52
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
ARCON Luis Martin
BACHKOV Hovhannes
10 Ağustos 2016
19:52
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
KIM Junghwan
IRIARTE GALVEZ Yoandry
10 Ağustos 2016
19:57
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DOLNICEANU Tiberiu
SUN Wei
10 Ağustos 2016
20:02
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
GU Bongil
AMER Mohamed
10 Ağustos 2016
20:09
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
HARTUNG Max
APITHY Yemi Geoffrey
10 Ağustos 2016
20:14
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
CHENG Xunzhao
NYMAN Marcus
10 Ağustos 2016
20:15
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
GWAK Donghan
MEHDIYEV Mammadali
10 Ağustos 2016
20:19
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
LIPARTELIANI Varlam
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
10 Ağustos 2016
20:24
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
HU Qianxun
CURIEL Raul
10 Ağustos 2016
20:31
Erkekler İlk Tur - Grup D
Cezayir
Portekiz
10 Ağustos 2016
20:35
Erkekler İlk Tur - Grup D
Arjantin
Honduras
10 Ağustos 2016
20:35
Kadınlar - Grup C
WANG Fan - YUE Yuan
ARTACHO DEL SOLAR Mariafe - LAIRD Nicole
10 Ağustos 2016
20:35
Erkekler Grup A
Arjantin
Brezilya
10 Ağustos 2016
20:35
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Karadağ
İtalya
10 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
LA CRUZ Julio Cesar
UNAL Mehmet Nadir
10 Ağustos 2016
20:43
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AGRESTA Renzo
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
VAN HOLSBEKE Seppe
DERSHWITZ Eli
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
YAGODKA Andriy
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MOKRETCOV Ilya
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
21:00
Finn Erkekler 3. Yarış
10 Ağustos 2016
21:00
Laser Erkekler 5. Yarış
10 Ağustos 2016
21:00
470 Erkekler 1. Yarış
10 Ağustos 2016
21:13
Nacra 17 Karışık Çiftler 1. Yarış
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar 100m Serbest Stil -
10 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
SEP Hrvoje
BORGES Michel
10 Ağustos 2016
21:30
470 Kadınlar 1. Yarış
10 Ağustos 2016
21:30
Laser Radial Kadınlar 5. Yarış
10 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Serbest Stil - 6
10 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MONTANO Aldo
FERJANI Fares
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
BUIKEVICH Aliaksandr
POLOSSIFAKIS Joseph
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
OCCHIUZZI Diego
VU Thanh An
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PAKDAMAN Ali
SZABO Matyas
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
21:52
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 1
TISHCHENKO Evgeny
RUSSO Clemente
10 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup B
Büyük Britanya
Arjantin
10 Ağustos 2016
22:00
Kayak (K1) Erkekler Yarı Final
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Grup A
Fiji
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:05
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:18
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DECSI Tamas
KOVALEV Nikolay
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AYALA Julian
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
ANSTETT Vincent
TOKUNAN Kenta
10 Ağustos 2016
22:31
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PASKOV Pancho
YAKIMENKO Alexey
10 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
22:44
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
22:57
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 2
TULAGANOV Rustam
ABDULLAYEV Abdulkadir
10 Ağustos 2016
23:00
Nacra 17 Karışık Çiftler 2. Yarış
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:10
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:17
Erkekler Grup A
Sırbistan
Fransa
10 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:30
Finn Erkekler 4. Yarış
10 Ağustos 2016
23:30
Laser Erkekler Yarışı 06
10 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:34
470 Erkekler 2. Yarış
10 Ağustos 2016
23:36
Kadınlar 4x200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
KIM Junghwan
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
23:49
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
DOLNICEANU Tiberiu
VAN HOLSBEKE Seppe
10 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
GU Bongil
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Senegal
Kanada
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Venezuela
Çin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 4
QUIPO PILATAXI Carlos Eduardo
HERNANDEZ Nico Miguel
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ASANAU Dzmitry
GARCIA MORA Hector Luis
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
NJANGIRU Benson Gicharu
ERDENEBAT Tsendbaatar
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
DE JESUS Robenilson
HAMMACHI Fahem
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GAIBNAZAROV Fazliddin
MALONGA DZALAMOU Dival Forele
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
KUMAR Manoj
PETRAUSKAS Evaldas
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
HITCHINS Richardson
RUSSELL Gary
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
CARRILLO Juan Carlos
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MINA Carlos Andres
WARD Joseph
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 3
LEVIT Vassiliy
ST PIERRE Kennedy
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 4
PERALTA Yamil Alberto
SAVON Erislandy
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 1
DI FRANCISCA Elisa
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 2
SHANAEVA Aida
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 1
KIM Junghwan
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 2
ABEDINI Mojtaba
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Flöre Indiv. Bronz Madalya
SHANAEVA Aida
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Bronz Madalya
KIM Junghwan
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Altın Madalya
DI FRANCISCA Elisa
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Altın Madalya
SZILAGYI Aron
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
Kolombiya
Nijerya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
Japonya
İsveç
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Danimarka
Brezilya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Güney Afrika
Irak
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 77kg Grup A
RAHIMOV Nijat
LYU Xiaojun
MAHMOUD Mohamed
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Hollanda
Güney Kore
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Fransa
Arjantin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Çin
Hollanda
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Yeni Zelanda
Brezilya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Büyük Britanya
Avustralya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Bronz Madalya Maçı
KIM Song I
FUKUHARA Ai
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Altın Madalya Maçı
DING Ning
LI Xiaoxia
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
GARRETT Zach
DUENAS Crispin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
SARTORI Guendalina
KUMARI Deepika
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
VAN DER VEN Rick
HUSTON Patrick
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
BALAZ Boris
KU Bonchan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
CHOI Misun
CAMILO GONZALEZ Yessica
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
LE Chien-Ying
MARTIN Adriana
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
HUSTON Patrick
KU Bonchan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
CHOI Misun
LE Chien-Ying
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
COPE CHARLES Karen - ALFARO Natalia
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup C
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
GALLAY Ana - KLUG Georgina
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
BOCKERMANN Markus - FLUGGEN Lars
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
BINSTOCK Josh - SCHACHTER Samuel
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final 2
Japonya
Fransa
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final 3
Büyük Britanya
Arjantin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final 4
Güney Afrika
Avustralya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Brezilya
Sırbistan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İspanya
Hırvatistan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Kamerun
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Güney Kore
Arjantin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Japonya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Final
BALANDIN Dmitriy
PRENOT Josh
CHUPKOV Anton
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Final
BELMONTE GARCIA Mireia
GROVES Madeline
HOSHI Natsumi
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Final
CHALMERS Kyle
TIMMERS Pieter
ADRIAN Nathan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Avustralya
Kanada
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
NADAL Rafael
SEPPI Andreas
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:08
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:26
Binicilik Bireysel Engel Atlama Final
JUNG Michael
NICOLAS Astier
DUTTON Phillip
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SELA Dudi
GOFFIN David
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:43
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
BOUCHARD Eugenie - DABROWSKI Gabriela
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Grup B
İspanya
Brezilya
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
PAIRE Benoit
FOGNINI Fabio
10 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
STOSUR Samantha
KERBER Angelique
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama -
10 Ağustos 2016
01:17
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
01:50
RS:X Kadınlar 5. Yarış
10 Ağustos 2016
02:30
RS:X Erkekler 5. Yarış
10 Ağustos 2016
02:30
Finn Erkekler 2. Yarış
10 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
03:00
Laser Radial Kadınlar 4. Yarış
10 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MITU Andreea - OLARU Raluca
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
10 Ağustos 2016
03:50
Laser Erkekler 4. Yarış
10 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Eleme Grup A
Tunus
Danimarka
10 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WANG Dapeng
MALAVE Elias
10 Ağustos 2016
04:00
Erkekler - Grup A
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
EL-NEMR Ahmed
WORTH Taylor
10 Ağustos 2016
04:11
Kadınlar Tekli 3. Tur
WILLIAMS Serena
SVITOLINA Elina
10 Ağustos 2016
04:19
Tek Erkekler Kano (C1) Final
GARGAUD CHANUT Denis
BENUS Matej
HANEDA Takuya
10 Ağustos 2016
04:28
RS:X Kadınlar Yarışı 06
10 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
PEROVA Ksenia
SANCHEZ Natalia
10 Ağustos 2016
04:35
25m Havalı Tabanca Kadınlar Yarı Final
10 Ağustos 2016
04:37
Kadınlar Grup A
Brezilya
Belarus
10 Ağustos 2016
04:46
RS:X Erkekler Yarışı 06
10 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar 63kg Grup A
DENG Wei
CHOE Hyo Sim
GORICHEVA Karina
10 Ağustos 2016
05:03
Erkekler - Grup D
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
10 Ağustos 2016
05:12
Kadınlar -63 kg Repesaj Maçı
GERBI Yarden
YANG Junxia
10 Ağustos 2016
05:29
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
XU Yifan - ZHENG Saisai
ERRANI Sara - VINCI Roberta
10 Ağustos 2016
05:38
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
FLIPKENS Kirsten - WICKMAYER Yanina
10 Ağustos 2016
05:59
Çift Erkekler Çeyrek Final
JOHNSON Steve - SOCK Jack
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
DO Thi Anh
KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
BULCAO Ana Beatriz
CALUGAREANU Malina
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
ROCHEL Tais
ALOMAIR Lubna
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Zamana Karşı
ARMSTRONG Kristin
ZABELINSKAYA Olga
VAN DER BREGGEN Anna
10 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tabanca Erkekler Sıralama
10 Ağustos 2016
15:00
Çifte Trap Erkekler Sıralama
10 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
FLOTO Florian
PIIPPO Samuli
10 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Avustralya
Japonya
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DO Thi Anh
ERRIGO Arianna
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DI FRANCISCA Elisa
LIN Po Heung
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
SHANAEVA Aida
ROCHEL Tais
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
PRESCOD Nzingha
MICHEL Nataly
10 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
PILA Andres
MOHAMAD Khairul Anuar
10 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
LIN Shih-Chia
MANSOUR Reem
10 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Brezilya
İspanya
10 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Çin
Porto Riko
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KHELFAOUI Anissa
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LYCZBINSKA Hanna
GOLUBYTSKYI Carolin
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
GIMENEZ Isis
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LELEIKO Olga
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BALDAUFF Laurence
LAISHRAM Bombayla Devi
10 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
FLOTO Florian
MOHAMAD Khairul Anuar
10 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Day 1
10 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Takım Grand Prix Day 1
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
NISHIOKA Shiho
NAM Hyunhee
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KNAPEK Edina
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LE Huilin
ZAKARANI Youssra
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
VAN ERVEN GARCIA Saskia Loretta
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 77kg Grup B
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup A
İspanya
Yeni Zelanda
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -90 kg Son 64
JURAEV Sherali
BENAMADI Abderrahmane
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -90 kg Son 64
BRICENO Thomas
KHALAF Ibrahim
10 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Yarı Final 2
LI Xiaoxia
FUKUHARA Ai
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup F
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
10 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Zamana Karşı
CANCELLARA Fabian
DUMOULIN Tom
FROOME Christopher
10 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
LIN Shih-Chia
LAISHRAM Bombayla Devi
10 Ağustos 2016
16:18
Kadınlar -70 kg Son 32
TACHIMOTO Haruka
ZHOU Chao
10 Ağustos 2016
16:20
Erkekler -90 kg Son 64
GONZALEZ Asley
MICHEL Martin
10 Ağustos 2016
16:25
Kadınlar -70 kg Son 32
STAM Esther
TSEND-AYUSH Naranjargal
10 Ağustos 2016
16:25
Kadınlar -70 kg Son 32
PEREZ Maria
MATIC Barbara
10 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
DIELEMANS Mitch
10 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Yunanistan
Macaristan
10 Ağustos 2016
16:31
Kadınlar -70 kg Son 32
PORTELA Maria
NIANG Assmaa
10 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar -70 kg Son 32
KLYS Katarzyna
MATNIYAZOVA Gulnoza
10 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
MOHAMED Noura
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KIEFER Lee
SHAITO Mona
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KARAMETE Irem
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DERIGLAZOVA Inna
BULCAO Ana Beatriz
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -70 kg Son 32
MOREIRA Antonia
RODRIGUEZ Elvismar
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -70 kg Son 32
CONWAY Sally
MILED Houda
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -70 kg Son 32
BOLDER Linda
BUKASA Yolande
10 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -90 kg Son 32
BAKER Mashu
ODENTHAL Marc
10 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -90 kg Son 32
KUKOLJ Aleksandar
ZGANK Mihael
10 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
YU Guan-Lin
NESTENG Baard Magnus
10 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -90 kg Son 32
GWAK Donghan
BRICENO Thomas
10 Ağustos 2016
17:16
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
ANAGOZ Yasemin
LIPIARSKA-PALKA Karina
10 Ağustos 2016
17:23
Erkekler -90 kg Son 32
IDDIR Alexandre
GROSSKLAUS Ciril
10 Ağustos 2016
17:25
Erkekler -90 kg Son 32
MISENGA Popole
SINGH Avtar
10 Ağustos 2016
17:25
Erkekler -90 kg Son 32
BROWN Colton
MONIER SULIMAN Iszlam
10 Ağustos 2016
17:25
Erkekler -90 kg Son 32
MEHDIYEV Mammadali
DENISOV Kirill
10 Ağustos 2016
17:25
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
LOBZHENIDZE Yuliya
VALENCIA Alejandra
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
ERRIGO Arianna
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DI FRANCISCA Elisa
LYCZBINSKA Hanna
10 Ağustos 2016
17:33
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
SHANAEVA Aida
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
PRESCOD Nzingha
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
17:36
Erkekler Grup B
Fransa
İspanya
10 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Grup B
Hindistan
Avustralya
10 Ağustos 2016
17:49
Erkekler - Grup F
GIBB Jacob - PATTERSON Casey
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
10 Ağustos 2016
17:51
Tek Kadınlar Yarı Final 1
DING Ning
KIM Song I
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 1
ARGILAGOS Joahnys
WARUI Peter Mungai
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 2
MARTINEZ Yurberjen Herney
CARMONA HEREDIA Samuel
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
TOTH Krisztian
SANG Kiplangat
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
CAMILO Tiago
PIONTEK Zack
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
CHENG Xunzhao
ILIADIS Ilias
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -90 kg Son 32
LIPARTELIANI Varlam
USTOPIRIYON Komronshokh
10 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
NESTENG Baard Magnus
10 Ağustos 2016
18:02
Erkekler -90 kg Son 32
NYMAN Marcus
JURAEV Sherali
10 Ağustos 2016
18:08
Erkekler -90 kg Son 32
UERA Ovini
JAMES Renick
10 Ağustos 2016
18:15
Erkekler -90 kg Son 32
DOSSOU YOVO Celtus Williams Abiola
DIAS Celio
10 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
ANAGOZ Yasemin
VALENCIA Alejandra
10 Ağustos 2016
18:27
Erkekler -90 kg Son 32
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
VAN T END Noel
10 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
NISHIOKA Shiho
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
KIEFER Lee
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
LE Huilin
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DERIGLAZOVA Inna
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar Eleme Grup A
Romanya
Karadağ
10 Ağustos 2016
18:43
Erkekler Grup B
Güney Afrika
Avustralya
10 Ağustos 2016
18:45
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
AVAGYAN Aram
MORISAKA Arashi
10 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar -70 kg Son 16
TACHIMOTO Haruka
POLLING Kim
10 Ağustos 2016
18:45
Erkekler -90 kg Son 32
GONZALEZ Asley
NHABALI Quedjau
10 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar - Grup B
İtalya
Hollanda
10 Ağustos 2016
18:56
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
PASQUALUCCI David
DAVID Areneo
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
ZUPANCIC Kelita
STAM Esther
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
ALVEAR Yuri
PEREZ Maria
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
GRAF Bernadette
PORTELA Maria
10 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -70 kg Son 16
BERNABEU Maria
KLYS Katarzyna
10 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
19:01
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
FERNANDEZ Antonio
KAO Hao-Wen
10 Ağustos 2016
19:02
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ASHFAQ Qais
BUTDEE Chatchai
10 Ağustos 2016
19:05
50m Havalı Tabanca Erkekler Final
JIN Jongoh
HOANG Xuan Vinh
KIM Song Guk
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
HARVEY Eleanor
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
DI FRANCISCA Elisa
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
SHANAEVA Aida
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
GUYART Astrid
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar -70 kg Son 16
VARGAS KOCH Laura
MOREIRA Antonia
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar -70 kg Son 16
CONWAY Sally
EMANE Gevrise
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar -70 kg Son 16
BOLDER Linda
KIM Seongyeon
10 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -90 kg Son 16
BAKER Mashu
KUKOLJ Aleksandar
10 Ağustos 2016
19:08
Erkekler Grup C
Kenya
Japonya
10 Ağustos 2016
19:11
Erkekler - Grup F
SEIDL Robin - HUBER Alexander
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
10 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
PAVLOVA Anastasia
SAIDIYEVA Luiza
10 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -90 kg Son 16
IDDIR Alexandre
BROWN Colton
10 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -90 kg Son 16
GWAK Donghan
MISENGA Popole
10 Ağustos 2016
19:17
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
WARAWARA Boe
NIKITIN Vladimir
10 Ağustos 2016
19:18
Erkekler -90 kg Son 16
CHENG Xunzhao
TOTH Krisztian
10 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar Grup B
Çin
İspanya
10 Ağustos 2016
19:25
Erkekler -90 kg Son 16
MEHDIYEV Mammadali
CAMILO Tiago
10 Ağustos 2016
19:25
Erkekler -90 kg Son 16
NYMAN Marcus
DOSSOU YOVO Celtus Williams Abiola
10 Ağustos 2016
19:25
Erkekler -90 kg Son 16
LIPARTELIANI Varlam
UERA Ovini
10 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
THIFFEAULT PICARD Georcy
TAN Ya-Ting
10 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
THARUMALINGAM Thulasi
BAATARSUKH Chinzorig
10 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
TACHIMOTO Haruka
ZUPANCIC Kelita
10 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -90 kg Son 16
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
GONZALEZ Asley
10 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
PASQUALUCCI David
FERNANDEZ Antonio
10 Ağustos 2016
19:35
Kadınlar 69kg Grup B
10 Ağustos 2016
19:35
Erkekler Grup C
Yeni Zelanda
Büyük Britanya
10 Ağustos 2016
19:40
Kadınlar Grup A
Almanya
Güney Kore
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
VARGAS KOCH Laura
GRAF Bernadette
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
ALVEAR Yuri
BERNABEU Maria
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -70 kg Çeyrek Final
CONWAY Sally
BOLDER Linda
10 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
PAVLOVA Anastasia
TAN Ya-Ting
10 Ağustos 2016
19:47
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
BAKER Mashu
IDDIR Alexandre
10 Ağustos 2016
19:52
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
ARCON Luis Martin
BACHKOV Hovhannes
10 Ağustos 2016
19:52
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
KIM Junghwan
IRIARTE GALVEZ Yoandry
10 Ağustos 2016
19:57
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DOLNICEANU Tiberiu
SUN Wei
10 Ağustos 2016
20:02
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
GU Bongil
AMER Mohamed
10 Ağustos 2016
20:09
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
HARTUNG Max
APITHY Yemi Geoffrey
10 Ağustos 2016
20:14
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
CHENG Xunzhao
NYMAN Marcus
10 Ağustos 2016
20:15
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
GWAK Donghan
MEHDIYEV Mammadali
10 Ağustos 2016
20:19
Erkekler -90 kg Çeyrek Final
LIPARTELIANI Varlam
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
10 Ağustos 2016
20:24
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
HU Qianxun
CURIEL Raul
10 Ağustos 2016
20:31
Erkekler İlk Tur - Grup D
Cezayir
Portekiz
10 Ağustos 2016
20:35
Erkekler İlk Tur - Grup D
Arjantin
Honduras
10 Ağustos 2016
20:35
Kadınlar - Grup C
WANG Fan - YUE Yuan
ARTACHO DEL SOLAR Mariafe - LAIRD Nicole
10 Ağustos 2016
20:35
Erkekler Grup A
Arjantin
Brezilya
10 Ağustos 2016
20:35
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Karadağ
İtalya
10 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
LA CRUZ Julio Cesar
UNAL Mehmet Nadir
10 Ağustos 2016
20:43
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AGRESTA Renzo
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
VAN HOLSBEKE Seppe
DERSHWITZ Eli
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
YAGODKA Andriy
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MOKRETCOV Ilya
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
21:00
Finn Erkekler 3. Yarış
10 Ağustos 2016
21:00
Laser Erkekler 5. Yarış
10 Ağustos 2016
21:00
470 Erkekler 1. Yarış
10 Ağustos 2016
21:13
Nacra 17 Karışık Çiftler 1. Yarış
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar 100m Serbest Stil -
10 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
SEP Hrvoje
BORGES Michel
10 Ağustos 2016
21:30
470 Kadınlar 1. Yarış
10 Ağustos 2016
21:30
Laser Radial Kadınlar 5. Yarış
10 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Serbest Stil - 6
10 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MONTANO Aldo
FERJANI Fares
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
BUIKEVICH Aliaksandr
POLOSSIFAKIS Joseph
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
OCCHIUZZI Diego
VU Thanh An
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PAKDAMAN Ali
SZABO Matyas
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
21:52
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 1
TISHCHENKO Evgeny
RUSSO Clemente
10 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup B
Büyük Britanya
Arjantin
10 Ağustos 2016
22:00
Kayak (K1) Erkekler Yarı Final
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Grup A
Fiji
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:05
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:18
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DECSI Tamas
KOVALEV Nikolay
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AYALA Julian
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
ANSTETT Vincent
TOKUNAN Kenta
10 Ağustos 2016
22:31
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PASKOV Pancho
YAKIMENKO Alexey
10 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
22:44
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
22:57
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 2
TULAGANOV Rustam
ABDULLAYEV Abdulkadir
10 Ağustos 2016
23:00
Nacra 17 Karışık Çiftler 2. Yarış
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:10
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:17
Erkekler Grup A
Sırbistan
Fransa
10 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:30
Finn Erkekler 4. Yarış
10 Ağustos 2016
23:30
Laser Erkekler Yarışı 06
10 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:34
470 Erkekler 2. Yarış
10 Ağustos 2016
23:36
Kadınlar 4x200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
KIM Junghwan
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
23:49
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
DOLNICEANU Tiberiu
VAN HOLSBEKE Seppe
10 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
GU Bongil
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Senegal
Kanada
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Venezuela
Çin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 4
QUIPO PILATAXI Carlos Eduardo
HERNANDEZ Nico Miguel
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ASANAU Dzmitry
GARCIA MORA Hector Luis
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
NJANGIRU Benson Gicharu
ERDENEBAT Tsendbaatar
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
DE JESUS Robenilson
HAMMACHI Fahem
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GAIBNAZAROV Fazliddin
MALONGA DZALAMOU Dival Forele
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
KUMAR Manoj
PETRAUSKAS Evaldas
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
HITCHINS Richardson
RUSSELL Gary
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
CARRILLO Juan Carlos
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MINA Carlos Andres
WARD Joseph
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 3
LEVIT Vassiliy
ST PIERRE Kennedy
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Çeyrek Final 4
PERALTA Yamil Alberto
SAVON Erislandy
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 1
DI FRANCISCA Elisa
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 2
SHANAEVA Aida
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 1
KIM Junghwan
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 2
ABEDINI Mojtaba
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Flöre Indiv. Bronz Madalya
SHANAEVA Aida
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Bronz Madalya
KIM Junghwan
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Altın Madalya
DI FRANCISCA Elisa
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Altın Madalya
SZILAGYI Aron
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
Kolombiya
Nijerya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
Japonya
İsveç
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Danimarka
Brezilya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Güney Afrika
Irak
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 77kg Grup A
RAHIMOV Nijat
LYU Xiaojun
MAHMOUD Mohamed
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Hollanda
Güney Kore
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Fransa
Arjantin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Çin
Hollanda
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Yeni Zelanda
Brezilya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Büyük Britanya
Avustralya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Bronz Madalya Maçı
KIM Song I
FUKUHARA Ai
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Altın Madalya Maçı
DING Ning
LI Xiaoxia
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
GARRETT Zach
DUENAS Crispin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
SARTORI Guendalina
KUMARI Deepika
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
VAN DER VEN Rick
HUSTON Patrick
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
BALAZ Boris
KU Bonchan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
CHOI Misun
CAMILO GONZALEZ Yessica
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
LE Chien-Ying
MARTIN Adriana
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
HUSTON Patrick
KU Bonchan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
CHOI Misun
LE Chien-Ying
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
COPE CHARLES Karen - ALFARO Natalia
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup C
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
GALLAY Ana - KLUG Georgina
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
BOCKERMANN Markus - FLUGGEN Lars
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
BINSTOCK Josh - SCHACHTER Samuel
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final 2
Japonya
Fransa
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final 3
Büyük Britanya
Arjantin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final 4
Güney Afrika
Avustralya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Brezilya
Sırbistan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İspanya
Hırvatistan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Kamerun
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Güney Kore
Arjantin
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Japonya
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Final
BALANDIN Dmitriy
PRENOT Josh
CHUPKOV Anton
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Final
BELMONTE GARCIA Mireia
GROVES Madeline
HOSHI Natsumi
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Final
CHALMERS Kyle
TIMMERS Pieter
ADRIAN Nathan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Avustralya
Kanada