Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 11 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 11
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
11 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
HARTUNG Max
HOMER Daryl
11 Ağustos 2016
00:00
470 Kadınlar 2. Yarış
11 Ağustos 2016
00:00
Laser Radial Kadınlar Yarışı 06
11 Ağustos 2016
00:02
Kadınlar Eleme Grup B
Rusya Federasyonu
İsveç
11 Ağustos 2016
00:08
Kadınlar 4x200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
11 Ağustos 2016
00:15
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
MONTANO Aldo
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
00:25
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZILAGYI Aron
BUIKEVICH Aliaksandr
11 Ağustos 2016
00:28
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
VU Thanh An
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
00:30
Çifte Trap Erkekler Yarı Final
11 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZABO Matyas
PASKOV Pancho
11 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
TYACK Ryan
RAMAEKERS Robin
11 Ağustos 2016
00:41
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Sırbistan
11 Ağustos 2016
00:43
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
NOR HASRIN Muhammad Akmal
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
11 Ağustos 2016
00:50
Çifte Trap Erkekler Bronz Madalya Maçı
SCOTT Steven
11 Ağustos 2016
01:00
Çifte Trap Erkekler Altın Madalya Maçı
ALDEEHANI Fehaid
INNOCENTI Marco
11 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Sırbistan
11 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 69kg Grup A
XIANG Yanmei
ZHAPPARKUL Zhazira
AHMED Sara
11 Ağustos 2016
01:00
Kayak (K1) Erkekler Final
CLARKE Joseph
KAUZER Peter
PRSKAVEC Jiri
11 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
UNRUH Lisa
BRITO Leidys
11 Ağustos 2016
01:17
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
11 Ağustos 2016
01:20
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
GRAF Bernadette
ZUPANCIC Kelita
11 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
BERNABEU Maria
BOLDER Linda
11 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
RAY Shamoli
BAYARDO Gabriela
11 Ağustos 2016
01:34
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
KIM Junghwan
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
DOLNICEANU Tiberiu
SZILAGYI Aron
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
ABEDINI Mojtaba
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
01:51
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
HOMER Daryl
SZABO Matyas
11 Ağustos 2016
02:08
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
NYMAN Marcus
IDDIR Alexandre
11 Ağustos 2016
02:15
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
MEHDIYEV Mammadali
11 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Senkronize 3m Tramplen Final
LAUGHER Jack - MEARS Chris
DORMAN Sam - HIXON Mike
CAO Yuan - QIN Kai
11 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup A
TACHIMOTO Haruka
VARGAS KOCH Laura
11 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
RAMAEKERS Robin
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
11 Ağustos 2016
02:45
Erkekler İlk Tur - Grup C
Almanya
Fiji
11 Ağustos 2016
02:50
Erkekler İlk Tur - Grup C
Güney Kore
Meksika
11 Ağustos 2016
03:00
Erkekler 9-12'incilik Maçı
Amerika Birleşik Devletleri
Brezilya
11 Ağustos 2016
03:30
Erkekler Bireysel Tüm Branşlar Final
UCHIMURA Kohei
VERNIAIEV Oleg
WHITLOCK Max
11 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
UNRUH Lisa
BAYARDO Gabriela
11 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup B
ALVEAR Yuri
CONWAY Sally
11 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup A
BAKER Mashu
CHENG Xunzhao
11 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GARRETT Zach
KAMARUDDIN Haziq
11 Ağustos 2016
04:03
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup B
LIPARTELIANI Varlam
GWAK Donghan
11 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı A
CONWAY Sally
GRAF Bernadette
11 Ağustos 2016
04:20
Erkekler 9-12'incilik Maçı
İspanya
Kenya
11 Ağustos 2016
04:28
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GALIAZZO Marco
DUENAS Crispin
11 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı B
VARGAS KOCH Laura
BERNABEU Maria
11 Ağustos 2016
04:37
Kadınlar Eleme Grup A
Norveç
Angola
11 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -70 kg Final - Altın Madalya Maçı
TACHIMOTO Haruka
ALVEAR Yuri
11 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
SARTORI Guendalina
AGUIRRE Carolina
11 Ağustos 2016
05:03
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı A
GWAK Donghan
NYMAN Marcus
11 Ağustos 2016
05:11
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı B
CHENG Xunzhao
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
11 Ağustos 2016
05:20
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
ESEBUA Kristine
KUMARI Deepika
11 Ağustos 2016
05:29
Erkekler Çeyrek Final 1
Fiji
Yeni Zelanda
11 Ağustos 2016
05:38
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Japonya
11 Ağustos 2016
05:55
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 3
DUSMATOV Hasanboy
ZHAKYPOV Birzhan
11 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -90 kg Final - Altın Madalya Maçı
BAKER Mashu
LIPARTELIANI Varlam
11 Ağustos 2016
13:30
Erkekler Tur 1
11 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
11 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
TOLMOFF Kati
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
OBERNOSTERER David
11 Ağustos 2016
14:30
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
14:40
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
14:50
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tüfek 3 PozisyonKadınlar Sıralama
11 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
ARENDS Jacco - PIEK Selena
11 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
11 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
WANG Yihan
MAGEE Chloe
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Epe Takım Son 16
Brezilya
Ukrayna
11 Ağustos 2016
15:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
KUMARI Deepika
TAN Ya-Ting
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Rusya Federasyonu
Brezilya
11 Ağustos 2016
15:10
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
15:13
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
CAO Hui
UNRUH Lisa
11 Ağustos 2016
15:20
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
LAISHRAM Bombayla Devi
VALENCIA Alejandra
11 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup A
Tunus
Katar
11 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dört Tek Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
İran
Küba
11 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LUO Ying - LUO Yu
11 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
OPTI Soren
11 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
11 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
CHOI Misun
STEPANOVA Inna
11 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Dört Tek Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Eight Repesaj 1
11 Ağustos 2016
15:52
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
KI Bobae
HTWE San Yu
11 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Day 2
11 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Takım Grand Prix Day 2
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grup B
Hollanda
Hindistan
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
BLOSHENKO Artem
KURBONOV Soyib
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
FONSECA Jorge
BAKHSHI Mohammad Tawfiq
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Sekiz Tek Repesaj 1
11 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Yarı Final 1
MA Long
MIZUTANI Jun
11 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
11 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
QI Yuhong
WU Jiaxin
11 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
KARUNARATNE Niluka
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
JOO Abigel
PUREVJARGAL Lkhamdegd
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
POGORZELEC Daria
MBALLA ATANGANA Hortence Vanessa
11 Ağustos 2016
16:12
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
11 Ağustos 2016
16:18
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
SAROSI Laura
11 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Dört Çifte Final A
Almanya
Avustralya
Estonya
11 Ağustos 2016
16:24
Erkekler -100 kg Son 32
GASIMOV Elmar
KHAIBULAEV Tagir
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
MARET Cyrille
TRAORE Ayouba
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
BOUYACOUB Lyes
REMARENCO Ivan
11 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
DOS SANTOS Ane Marcelle
FOLKARD Naomi
11 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
İtalya
Avustralya
11 Ağustos 2016
16:31
Erkekler -100 kg Son 32
GROL Henk
REYES Kyle
11 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar Dört Çifte Final A
Almanya
Hollanda
Polonya
11 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 1
Çin
Ukrayna
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
DARWISH Ramadan
DUGASSE Dominic
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
NIKIFOROV Toma
MAHJOUB Javad
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 2
Güney Kore
Estonya
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 3
Rusya Federasyonu
Fransa
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 4
Amerika Birleşik Devletleri
Romanya
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
ARMENTEROS Jose
NAIDAN Tuvshinbayar
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
GVINIASHVILI Beka
FLETCHER Benjamin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
CHO Guham
PACEK Martin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
KRPALEK Lukas
FONSECA Jorge
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Tek Final A
MURRAY Eric - BOND Hamish
BRITTAIN Lawrence - KEELING Shaun
ABAGNALE Giovanni - DI COSTANZO Marco
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
KANG Un Ju
CHANG Hyejin
11 Ağustos 2016
17:04
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
11 Ağustos 2016
17:18
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
11 Ağustos 2016
17:20
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
BLOSHENKO Artem
SHAH Hussain Shah
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
RAKOV Maxim
MINASKIN Grigori
11 Ağustos 2016
17:24
Erkekler -100 kg Son 32
FREY Karl-Richard
CIRJENICS Miklos
11 Ağustos 2016
17:30
Erkekler -100 kg Son 32
HAGA Ryunosuke
BORODAVKO Jevgenijs
11 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grup B
İrlanda
Kanada
11 Ağustos 2016
17:35
Erkekler - Grup D
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
11 Ağustos 2016
17:40
Tek Erkekler Yarı Final 2
SAMSONOV Vladimir
ZHANG Jike
11 Ağustos 2016
17:44
Erkekler Tekli 3. Tur
DEL POTRO Juan Martin
DANIEL Taro
11 Ağustos 2016
17:52
Erkekler Tekli 3. Tur
BAUTISTA AGUT Roberto
MULLER Gilles
11 Ağustos 2016
17:55
Erkekler Tekli 3. Tur
NADAL Rafael
SIMON Gilles
11 Ağustos 2016
17:55
Erkekler Tekli 3. Tur
DONSKOY Evgeny
JOHNSON Steve
11 Ağustos 2016
17:55
Tek Kadınlar Çeyrek Final
KEYS Madison
KASATKINA Daria
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
RODRIGUEZ Victor
HAM Sangmyeong
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
YAN Naing Soe
GEORGE Christopher
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
BUZACARINI Rafael
APRAHAMIAN Pablo
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
HARRISON Kayla
ZHANG Zhehui
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
TCHEUMEO Audrey
SOL Kyong
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar İki Çifte Final A
FULARCZYK-KOZLOWSKA Magdalena - MADAJ Natalia
THORNLEY Victoria - GRAINGER Katherine
VISTARTAITE Donata - VALCIUKAITE Milda
11 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -78 kg Son 16
JOO Abigel
UMEKI Mami
11 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar -78 kg Son 16
POWELL Natalie
MAZOUZ Sarah Myriam
11 Ağustos 2016
18:27
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
BUTSENKO Mykola
HAMOUT Mohamed
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
VICENTE Lohaynny
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
PONSANA Boonsak
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
BALDAUF Elisabeth
11 Ağustos 2016
18:30
Erkekler İki Çifte Final A
SINKOVIC Martin - SINKOVIC Valent
GRISKONIS Mindaugas - RITTER Saulius
BORCH Kjetil - TUFTE Olaf
11 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -78 kg Son 16
CASTILLO Yalennis
VERKERK Marhinde
11 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -78 kg Son 16
AGUIAR Mayra
GIAMBELLI Miranda
11 Ağustos 2016
18:50
Erkekler Eleme Grup B
Polonya
Mısır
11 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
THAPA Shiva
RAMIREZ Robeisy
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
VELENSEK Anamari
TURKS Viktoriia
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
MALZAHN Luise
POGORZELEC Daria
11 Ağustos 2016
19:00
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
Mısır
11 Ağustos 2016
19:01
Erkekler -100 kg Son 16
GASIMOV Elmar
BOUYACOUB Lyes
11 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -100 kg Son 16
MARET Cyrille
GROL Henk
11 Ağustos 2016
19:04
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
DARWISH Ramadan
ARMENTEROS Jose
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
GVINIASHVILI Beka
NIKIFOROV Toma
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
BLOSHENKO Artem
CHO Guham
11 Ağustos 2016
19:05
Hafif Kilo Dört Tek Final A
İsviçre
Danimarka
Fransa
11 Ağustos 2016
19:06
Erkekler -100 kg Son 16
KRPALEK Lukas
RAKOV Maxim
11 Ağustos 2016
19:08
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
ALKASBEH Obada
BIYARSLANOV Arthur
11 Ağustos 2016
19:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
VAINIO Nanna
11 Ağustos 2016
19:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
OLVER Heather - SMITH Lauren
11 Ağustos 2016
19:12
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
MALKOV Vladimir
11 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -100 kg Son 16
FREY Karl-Richard
YAN Naing Soe
11 Ağustos 2016
19:15
50m Havalı Tüfek 3 Pozisyon Kadınlar Final
ENGLEDER Barbara
ZHANG Binbin
DU Li
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Ukrayna
Güney Kore
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -100 kg Son 16
HAGA Ryunosuke
BUZACARINI Rafael
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler - Grup E
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
11 Ağustos 2016
19:16
Çift Kadınlar Çeyrek Final
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
ERRANI Sara - VINCI Roberta
11 Ağustos 2016
19:18
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
HARRISON Kayla
JOO Abigel
11 Ağustos 2016
19:18
Çift Kadınlar Çeyrek Final
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
CHAN Hao-Ching - CHAN Yung-Jan
11 Ağustos 2016
19:20
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GOZGEC Batuhan
SMAILA Mahaman
11 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
TCHEUMEO Audrey
POWELL Natalie
11 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
VELENSEK Anamari
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
19:26
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
AGUIAR Mayra
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Grup A
Belarus
Türkiye
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
GASIMOV Elmar
DARWISH Ramadan
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
MARET Cyrille
GVINIASHVILI Beka
11 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
BLOSHENKO Artem
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
19:38
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
KRPALEK Lukas
HAGA Ryunosuke
11 Ağustos 2016
19:40
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
TEIXEIRA Joedison
CHADI Abdelkader
11 Ağustos 2016
19:43
Erkekler Dört Çifte Final B
11 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grup B
Arjantin
Almanya
11 Ağustos 2016
19:50
Erkekler 11-12'cilik Maçı
Brezilya
Kenya
11 Ağustos 2016
19:59
İkili Erkekler Kano(C2) Yarı Final
11 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Tekli 3. Tur
BELLUCCI Thomaz
GOFFIN David
11 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Tekli 3. Tur
FOGNINI Fabio
MURRAY Andy
11 Ağustos 2016
20:02
Tek Kadınlar Çeyrek Final
SVITOLINA Elina
KVITOVA Petra
11 Ağustos 2016
20:15
Tek Kadınlar Çeyrek Final
PUIG Monica
SIEGEMUND Laura
11 Ağustos 2016
20:15
Karışık Çiftler İlk Tur
BERTENS Kiki - ROJER Jean-Julien
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
11 Ağustos 2016
20:16
Erkekler İki Tek Final B
11 Ağustos 2016
20:19
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
RABII Mohammed
OKWIRI Rayton Nduku
11 Ağustos 2016
20:22
Kadınlar İki Çifte Final B
11 Ağustos 2016
20:25
Erkekler İki Çifte Final B
11 Ağustos 2016
20:28
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
İspanya
Macaristan
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
BYAMBA Tuvshinbat
DONNELLY Steven Gerard
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler 9-10'culuk Maçı
Amerika Birleşik Devletleri
İspanya
11 Ağustos 2016
20:31
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
20:36
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
20:40
Nacra 17 Karışık Çiftler 3. Yarış
11 Ağustos 2016
20:41
Finn Erkekler 5. Yarış
11 Ağustos 2016
20:46
RS:X Erkekler Yarışı 07
11 Ağustos 2016
20:51
470 Kadınlar 3. Yarış
11 Ağustos 2016
21:00
Hafif Kilo Dört Tek Final B
11 Ağustos 2016
21:00
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
21:00
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
21:00
Erkekler 50m Serbest Stil -
11 Ağustos 2016
21:13
Erkekler 50m Serbest Stil - 6
11 Ağustos 2016
21:26
Erkekler 50m Serbest Stil - 7
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 1
Çin
Estonya
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 2
Rusya Federasyonu
Romanya
11 Ağustos 2016
21:30
Kayak (K1) Kadınlar Yarı Final
11 Ağustos 2016
21:30
470 Erkekler 3. Yarış
11 Ağustos 2016
21:30
RS:X Kadınlar Yarışı 07
11 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 50m Serbest Stil - 8
11 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 50m Serbest Stil - 9
11 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
STANIONIS Eimantas
GIYASOV Shakhram
11 Ağustos 2016
21:55
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final C/D 1
11 Ağustos 2016
21:55
Erkekler 50m Serbest Stil 0
11 Ağustos 2016
21:55
Erkekler 50m Serbest Stil 1
11 Ağustos 2016
21:55
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
22:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final C/D 2
11 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 5-8'incilik Maçı
Yeni Zelanda
Fransa
11 Ağustos 2016
22:11
Erkekler Grup A
İspanya
Belçika
11 Ağustos 2016
22:19
Çift Kadınlar Çeyrek Final
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
11 Ağustos 2016
22:27
Çift Kadınlar Çeyrek Final
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
KASATKINA Daria - KUZNETSOVA Svetlana
11 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
MARGARYAN Vladimir
IGLESIAS Roniel
11 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
RASULOV Elshod
BUATSI Joshua
11 Ağustos 2016
22:40
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final C/D 1
11 Ağustos 2016
22:40
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final C/D 2
11 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
22:43
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
RAMIREZ Albert Ramon
BENCHABLA Abdelhafid
11 Ağustos 2016
23:00
Erkekler İki Çifte Final C
11 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 5-8'incilik Maçı
Arjantin
Avustralya
11 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Tekli 3. Tur
MONFILS Gael
CILIC Marin
11 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Tekli 3. Tur
MARTIN Andrej
NISHIKORI Kei
11 Ağustos 2016
23:10
Tek Kadınlar Çeyrek Final
KONTA Johanna
KERBER Angelique
11 Ağustos 2016
23:13
Erkekler Doubles Yarı Final
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
11 Ağustos 2016
23:16
Erkekler Doubles Yarı Final
JOHNSON Steve - SOCK Jack
MERGEA Florin - TECAU Horia
11 Ağustos 2016
23:18
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
23:19
Nacra 17 Karışık Çiftler 4. Yarış
11 Ağustos 2016
23:23
RS:X Erkekler Yarışı 08
11 Ağustos 2016
23:25
Erkekler Grup B
Brezilya
Hırvatistan
11 Ağustos 2016
23:30
İkili Erkekler Kano(C2) Final
SKANTAR Ladislav - SKANTAR Peter
FLORENCE David - HOUNSLOW Richard
KLAUSS Gauthier - PECHE Matthieu
11 Ağustos 2016
23:30
RS:X Kadınlar Yarışı 08
11 Ağustos 2016
23:35
Erkekler 100m Kelebek
11 Ağustos 2016
23:45
Erkekler 100m Kelebek
11 Ağustos 2016
23:52
Erkekler 100m Kelebek
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
GIUFFRE Martin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
MALIEKAL Jacob
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
KOUKAL Petr
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
SANTOS Telma
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
TAN Lianne
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
DZIOLKO Adrian
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
CHEN Hsuan-Yu Wendy
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
MUNOZ Lino
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
JAQUET Sabrina
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Japonya
Avustralya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Nijerya
İspanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Litvanya
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
MELIAN Alberto Ezequiel
OMAR Abdul
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
MHAMDI Bilel
SUNTELE Inkululeko
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
CHALABIYEV Javid
YERALIYEV Kairat
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
MATVIICHUK Volodymyr
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
JONAS Jonas Junias
AMZILE Hassan
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
ZHUSSUPOV Ablaikhan
MCCORMACK Pat
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
BAGHIROV Parviz
CISSOKHO Souleymane Diop
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
ARDEE Saylom
CHAMOV Simeon
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
MAESTRE Gabriel
MANGIACAPRE Vincenzo
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
KELLY Josh
YELEUSSINOV Daniyar
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MULLENBERG Peter
MAMMADOV Teymur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
DAUHALIAVETS Mikhail
NIYAZYMBETOV Adilbek
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Bronz Madalya Maçı
Estonya
Rusya Federasyonu
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Romanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Brezilya
Almanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Slovenya
İsveç
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Fransa
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Almanya
İspanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Avustralya
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Hindistan
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Japonya
Büyük Britanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Yarı Final - Grup B
KRPALEK Lukas
MARET Cyrille
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı A
AGUIAR Mayra
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı B
VELENSEK Anamari
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Final - Altın Madalya Maçı
HARRISON Kayla
TCHEUMEO Audrey
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı A
MARET Cyrille
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı B
HAGA Ryunosuke
BLOSHENKO Artem
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Final - Altın Madalya Maçı
KRPALEK Lukas
GASIMOV Elmar
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Bronz Madalya Maçı
MIZUTANI Jun
SAMSONOV Vladimir
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Altın Madalya Maçı
MA Long
ZHANG Jike
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Bronz Madalya Maçı
VALENCIA Alejandra
KI Bobae
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Altın Madalya Maçı
UNRUH Lisa
CHANG Hyejin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
BORGER Karla - BUTHE Britta
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
BORGER Karla - BUTHE Britta
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 7-8'cilik Maçı
Fransa
Avustralya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Placing 5-6
Yeni Zelanda
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bronz Madalya Maçı
Japonya
Güney Afrika
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Fiji
Büyük Britanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Takip Yarışı Eleme
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Takip Yarışı Eleme
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint Final - Bronz
Fransa
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint Final - Altın
Büyük Britanya
Yeni Zelanda
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Kanada
Fransa
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
İtalya
Meksika
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 50m Serbest Stil Yarı Final 1
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 50m Serbest Stil Yarı Final 2
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Final
KANETO Rie
EFIMOVA Yulia
SHI Jinglin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Final
MURPHY Ryan
LARKIN Mitchell
RYLOV Evgeny
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Sırtüstü Yarı Final 1
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Sırtüstü Yarı Final 2
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Final
PHELPS Michael
HAGINO Kosuke
WANG Shun
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Final
MANUEL Simone
OLEKSIAK Penny
SJOSTROM Sarah
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kelebek Yarı Final 1
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kelebek Yarı Final 2
11 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
HARTUNG Max
HOMER Daryl
11 Ağustos 2016
00:00
470 Kadınlar 2. Yarış
11 Ağustos 2016
00:00
Laser Radial Kadınlar Yarışı 06
11 Ağustos 2016
00:02
Kadınlar Eleme Grup B
Rusya Federasyonu
İsveç
11 Ağustos 2016
00:08
Kadınlar 4x200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
11 Ağustos 2016
00:15
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
MONTANO Aldo
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
00:25
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZILAGYI Aron
BUIKEVICH Aliaksandr
11 Ağustos 2016
00:28
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
VU Thanh An
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
00:30
Çifte Trap Erkekler Yarı Final
11 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZABO Matyas
PASKOV Pancho
11 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
TYACK Ryan
RAMAEKERS Robin
11 Ağustos 2016
00:41
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Sırbistan
11 Ağustos 2016
00:43
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
NOR HASRIN Muhammad Akmal
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
11 Ağustos 2016
00:50
Çifte Trap Erkekler Bronz Madalya Maçı
SCOTT Steven
11 Ağustos 2016
01:00
Çifte Trap Erkekler Altın Madalya Maçı
ALDEEHANI Fehaid
INNOCENTI Marco
11 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Sırbistan
11 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 69kg Grup A
XIANG Yanmei
ZHAPPARKUL Zhazira
AHMED Sara
11 Ağustos 2016
01:00
Kayak (K1) Erkekler Final
CLARKE Joseph
KAUZER Peter
PRSKAVEC Jiri
11 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
UNRUH Lisa
BRITO Leidys
11 Ağustos 2016
01:17
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
11 Ağustos 2016
01:20
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
GRAF Bernadette
ZUPANCIC Kelita
11 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
BERNABEU Maria
BOLDER Linda
11 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
RAY Shamoli
BAYARDO Gabriela
11 Ağustos 2016
01:34
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
KIM Junghwan
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
DOLNICEANU Tiberiu
SZILAGYI Aron
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
ABEDINI Mojtaba
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
01:51
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
HOMER Daryl
SZABO Matyas
11 Ağustos 2016
02:08
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
NYMAN Marcus
IDDIR Alexandre
11 Ağustos 2016
02:15
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
MEHDIYEV Mammadali
11 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Senkronize 3m Tramplen Final
LAUGHER Jack - MEARS Chris
DORMAN Sam - HIXON Mike
CAO Yuan - QIN Kai
11 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup A
TACHIMOTO Haruka
VARGAS KOCH Laura
11 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
RAMAEKERS Robin
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
11 Ağustos 2016
02:45
Erkekler İlk Tur - Grup C
Almanya
Fiji
11 Ağustos 2016
02:50
Erkekler İlk Tur - Grup C
Güney Kore
Meksika
11 Ağustos 2016
03:00
Erkekler 9-12'incilik Maçı
Amerika Birleşik Devletleri
Brezilya
11 Ağustos 2016
03:30
Erkekler Bireysel Tüm Branşlar Final
UCHIMURA Kohei
VERNIAIEV Oleg
WHITLOCK Max
11 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
UNRUH Lisa
BAYARDO Gabriela
11 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup B
ALVEAR Yuri
CONWAY Sally
11 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup A
BAKER Mashu
CHENG Xunzhao
11 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GARRETT Zach
KAMARUDDIN Haziq
11 Ağustos 2016
04:03
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup B
LIPARTELIANI Varlam
GWAK Donghan
11 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı A
CONWAY Sally
GRAF Bernadette
11 Ağustos 2016
04:20
Erkekler 9-12'incilik Maçı
İspanya
Kenya
11 Ağustos 2016
04:28
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GALIAZZO Marco
DUENAS Crispin
11 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı B
VARGAS KOCH Laura
BERNABEU Maria
11 Ağustos 2016
04:37
Kadınlar Eleme Grup A
Norveç
Angola
11 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -70 kg Final - Altın Madalya Maçı
TACHIMOTO Haruka
ALVEAR Yuri
11 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
SARTORI Guendalina
AGUIRRE Carolina
11 Ağustos 2016
05:03
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı A
GWAK Donghan
NYMAN Marcus
11 Ağustos 2016
05:11
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı B
CHENG Xunzhao
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
11 Ağustos 2016
05:20
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
ESEBUA Kristine
KUMARI Deepika
11 Ağustos 2016
05:29
Erkekler Çeyrek Final 1
Fiji
Yeni Zelanda
11 Ağustos 2016
05:38
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Japonya
11 Ağustos 2016
05:55
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Çeyrek Final 3
DUSMATOV Hasanboy
ZHAKYPOV Birzhan
11 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -90 kg Final - Altın Madalya Maçı
BAKER Mashu
LIPARTELIANI Varlam
11 Ağustos 2016
13:30
Erkekler Tur 1
11 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
11 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
TOLMOFF Kati
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
OBERNOSTERER David
11 Ağustos 2016
14:30
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
14:40
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
14:50
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tüfek 3 PozisyonKadınlar Sıralama
11 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
ARENDS Jacco - PIEK Selena
11 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
11 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
WANG Yihan
MAGEE Chloe
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Epe Takım Son 16
Brezilya
Ukrayna
11 Ağustos 2016
15:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
KUMARI Deepika
TAN Ya-Ting
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Rusya Federasyonu
Brezilya
11 Ağustos 2016
15:10
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
15:13
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
CAO Hui
UNRUH Lisa
11 Ağustos 2016
15:20
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
LAISHRAM Bombayla Devi
VALENCIA Alejandra
11 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup A
Tunus
Katar
11 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dört Tek Yarı Final A/B 1
11 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
İran
Küba
11 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LUO Ying - LUO Yu
11 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
OPTI Soren
11 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
11 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
CHOI Misun
STEPANOVA Inna
11 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Dört Tek Yarı Final A/B 2
11 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Eight Repesaj 1
11 Ağustos 2016
15:52
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
KI Bobae
HTWE San Yu
11 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Day 2
11 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Takım Grand Prix Day 2
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grup B
Hollanda
Hindistan
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
BLOSHENKO Artem
KURBONOV Soyib
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
FONSECA Jorge
BAKHSHI Mohammad Tawfiq
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Sekiz Tek Repesaj 1
11 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Yarı Final 1
MA Long
MIZUTANI Jun
11 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
11 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
QI Yuhong
WU Jiaxin
11 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
KARUNARATNE Niluka
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
JOO Abigel
PUREVJARGAL Lkhamdegd
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
POGORZELEC Daria
MBALLA ATANGANA Hortence Vanessa
11 Ağustos 2016
16:12
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
11 Ağustos 2016
16:18
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
SAROSI Laura
11 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Dört Çifte Final A
Almanya
Avustralya
Estonya
11 Ağustos 2016
16:24
Erkekler -100 kg Son 32
GASIMOV Elmar
KHAIBULAEV Tagir
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
MARET Cyrille
TRAORE Ayouba
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
BOUYACOUB Lyes
REMARENCO Ivan
11 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
DOS SANTOS Ane Marcelle
FOLKARD Naomi
11 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
İtalya
Avustralya
11 Ağustos 2016
16:31
Erkekler -100 kg Son 32
GROL Henk
REYES Kyle
11 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar Dört Çifte Final A
Almanya
Hollanda
Polonya
11 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 1
Çin
Ukrayna
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
DARWISH Ramadan
DUGASSE Dominic
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
NIKIFOROV Toma
MAHJOUB Javad
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 2
Güney Kore
Estonya
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 3
Rusya Federasyonu
Fransa
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 4
Amerika Birleşik Devletleri
Romanya
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
ARMENTEROS Jose
NAIDAN Tuvshinbayar
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
GVINIASHVILI Beka
FLETCHER Benjamin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
CHO Guham
PACEK Martin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
KRPALEK Lukas
FONSECA Jorge
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Tek Final A
MURRAY Eric - BOND Hamish
BRITTAIN Lawrence - KEELING Shaun
ABAGNALE Giovanni - DI COSTANZO Marco
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/8 Elemeleri
KANG Un Ju
CHANG Hyejin
11 Ağustos 2016
17:04
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
11 Ağustos 2016
17:18
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
11 Ağustos 2016
17:20
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
BLOSHENKO Artem
SHAH Hussain Shah
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
RAKOV Maxim
MINASKIN Grigori
11 Ağustos 2016
17:24
Erkekler -100 kg Son 32
FREY Karl-Richard
CIRJENICS Miklos
11 Ağustos 2016
17:30
Erkekler -100 kg Son 32
HAGA Ryunosuke
BORODAVKO Jevgenijs
11 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grup B
İrlanda
Kanada
11 Ağustos 2016
17:35
Erkekler - Grup D
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
11 Ağustos 2016
17:40
Tek Erkekler Yarı Final 2
SAMSONOV Vladimir
ZHANG Jike
11 Ağustos 2016
17:44
Erkekler Tekli 3. Tur
DEL POTRO Juan Martin
DANIEL Taro
11 Ağustos 2016
17:52
Erkekler Tekli 3. Tur
BAUTISTA AGUT Roberto
MULLER Gilles
11 Ağustos 2016
17:55
Erkekler Tekli 3. Tur
NADAL Rafael
SIMON Gilles
11 Ağustos 2016
17:55
Erkekler Tekli 3. Tur
DONSKOY Evgeny
JOHNSON Steve
11 Ağustos 2016
17:55
Tek Kadınlar Çeyrek Final
KEYS Madison
KASATKINA Daria
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
RODRIGUEZ Victor
HAM Sangmyeong
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
YAN Naing Soe
GEORGE Christopher
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
BUZACARINI Rafael
APRAHAMIAN Pablo
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
HARRISON Kayla
ZHANG Zhehui
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
TCHEUMEO Audrey
SOL Kyong
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar İki Çifte Final A
FULARCZYK-KOZLOWSKA Magdalena - MADAJ Natalia
THORNLEY Victoria - GRAINGER Katherine
VISTARTAITE Donata - VALCIUKAITE Milda
11 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -78 kg Son 16
JOO Abigel
UMEKI Mami
11 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar -78 kg Son 16
POWELL Natalie
MAZOUZ Sarah Myriam
11 Ağustos 2016
18:27
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
BUTSENKO Mykola
HAMOUT Mohamed
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
VICENTE Lohaynny
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
PONSANA Boonsak
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
BALDAUF Elisabeth
11 Ağustos 2016
18:30
Erkekler İki Çifte Final A
SINKOVIC Martin - SINKOVIC Valent
GRISKONIS Mindaugas - RITTER Saulius
BORCH Kjetil - TUFTE Olaf
11 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -78 kg Son 16
CASTILLO Yalennis
VERKERK Marhinde
11 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -78 kg Son 16
AGUIAR Mayra
GIAMBELLI Miranda
11 Ağustos 2016
18:50
Erkekler Eleme Grup B
Polonya
Mısır
11 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
THAPA Shiva
RAMIREZ Robeisy
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
VELENSEK Anamari
TURKS Viktoriia
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
MALZAHN Luise
POGORZELEC Daria
11 Ağustos 2016
19:00
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
Mısır
11 Ağustos 2016
19:01
Erkekler -100 kg Son 16
GASIMOV Elmar
BOUYACOUB Lyes
11 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -100 kg Son 16
MARET Cyrille
GROL Henk
11 Ağustos 2016
19:04
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
DARWISH Ramadan
ARMENTEROS Jose
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
GVINIASHVILI Beka
NIKIFOROV Toma
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
BLOSHENKO Artem
CHO Guham
11 Ağustos 2016
19:05
Hafif Kilo Dört Tek Final A
İsviçre
Danimarka
Fransa
11 Ağustos 2016
19:06
Erkekler -100 kg Son 16
KRPALEK Lukas
RAKOV Maxim
11 Ağustos 2016
19:08
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
ALKASBEH Obada
BIYARSLANOV Arthur
11 Ağustos 2016
19:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
VAINIO Nanna
11 Ağustos 2016
19:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
OLVER Heather - SMITH Lauren
11 Ağustos 2016
19:12
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
MALKOV Vladimir
11 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -100 kg Son 16
FREY Karl-Richard
YAN Naing Soe
11 Ağustos 2016
19:15
50m Havalı Tüfek 3 Pozisyon Kadınlar Final
ENGLEDER Barbara
ZHANG Binbin
DU Li
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Ukrayna
Güney Kore
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -100 kg Son 16
HAGA Ryunosuke
BUZACARINI Rafael
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler - Grup E
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
11 Ağustos 2016
19:16
Çift Kadınlar Çeyrek Final
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
ERRANI Sara - VINCI Roberta
11 Ağustos 2016
19:18
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
HARRISON Kayla
JOO Abigel
11 Ağustos 2016
19:18
Çift Kadınlar Çeyrek Final
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
CHAN Hao-Ching - CHAN Yung-Jan
11 Ağustos 2016
19:20
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GOZGEC Batuhan
SMAILA Mahaman
11 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
TCHEUMEO Audrey
POWELL Natalie
11 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
VELENSEK Anamari
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
19:26
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
AGUIAR Mayra
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Grup A
Belarus
Türkiye
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
GASIMOV Elmar
DARWISH Ramadan
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
MARET Cyrille
GVINIASHVILI Beka
11 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
BLOSHENKO Artem
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
19:38
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
KRPALEK Lukas
HAGA Ryunosuke
11 Ağustos 2016
19:40
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
TEIXEIRA Joedison
CHADI Abdelkader
11 Ağustos 2016
19:43
Erkekler Dört Çifte Final B
11 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grup B
Arjantin
Almanya
11 Ağustos 2016
19:50
Erkekler 11-12'cilik Maçı
Brezilya
Kenya
11 Ağustos 2016
19:59
İkili Erkekler Kano(C2) Yarı Final
11 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Tekli 3. Tur
BELLUCCI Thomaz
GOFFIN David
11 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Tekli 3. Tur
FOGNINI Fabio
MURRAY Andy
11 Ağustos 2016
20:02
Tek Kadınlar Çeyrek Final
SVITOLINA Elina
KVITOVA Petra
11 Ağustos 2016
20:15
Tek Kadınlar Çeyrek Final
PUIG Monica
SIEGEMUND Laura
11 Ağustos 2016
20:15
Karışık Çiftler İlk Tur
BERTENS Kiki - ROJER Jean-Julien
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
11 Ağustos 2016
20:16
Erkekler İki Tek Final B
11 Ağustos 2016
20:19
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
RABII Mohammed
OKWIRI Rayton Nduku
11 Ağustos 2016
20:22
Kadınlar İki Çifte Final B
11 Ağustos 2016
20:25
Erkekler İki Çifte Final B
11 Ağustos 2016
20:28
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
İspanya
Macaristan
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
BYAMBA Tuvshinbat
DONNELLY Steven Gerard
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler 9-10'culuk Maçı
Amerika Birleşik Devletleri
İspanya
11 Ağustos 2016
20:31
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
20:36
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
20:40
Nacra 17 Karışık Çiftler 3. Yarış
11 Ağustos 2016
20:41
Finn Erkekler 5. Yarış
11 Ağustos 2016
20:46
RS:X Erkekler Yarışı 07
11 Ağustos 2016
20:51
470 Kadınlar 3. Yarış
11 Ağustos 2016
21:00
Hafif Kilo Dört Tek Final B
11 Ağustos 2016
21:00
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
21:00
Erkekler 50m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
21:00
Erkekler 50m Serbest Stil -
11 Ağustos 2016
21:13
Erkekler 50m Serbest Stil - 6
11 Ağustos 2016
21:26
Erkekler 50m Serbest Stil - 7
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 1
Çin
Estonya
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 2
Rusya Federasyonu
Romanya
11 Ağustos 2016
21:30
Kayak (K1) Kadınlar Yarı Final
11 Ağustos 2016
21:30
470 Erkekler 3. Yarış
11 Ağustos 2016
21:30
RS:X Kadınlar Yarışı 07
11 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 50m Serbest Stil - 8
11 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 50m Serbest Stil - 9
11 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
STANIONIS Eimantas
GIYASOV Shakhram
11 Ağustos 2016
21:55
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final C/D 1
11 Ağustos 2016
21:55
Erkekler 50m Serbest Stil 0
11 Ağustos 2016
21:55
Erkekler 50m Serbest Stil 1
11 Ağustos 2016
21:55
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
22:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Yarı Final C/D 2
11 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 5-8'incilik Maçı
Yeni Zelanda
Fransa
11 Ağustos 2016
22:11
Erkekler Grup A
İspanya
Belçika
11 Ağustos 2016
22:19
Çift Kadınlar Çeyrek Final
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
11 Ağustos 2016
22:27
Çift Kadınlar Çeyrek Final
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
KASATKINA Daria - KUZNETSOVA Svetlana
11 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
MARGARYAN Vladimir
IGLESIAS Roniel
11 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
RASULOV Elshod
BUATSI Joshua
11 Ağustos 2016
22:40
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final C/D 1
11 Ağustos 2016
22:40
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Yarı Final C/D 2
11 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
22:43
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
RAMIREZ Albert Ramon
BENCHABLA Abdelhafid
11 Ağustos 2016
23:00
Erkekler İki Çifte Final C
11 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 5-8'incilik Maçı
Arjantin
Avustralya
11 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Tekli 3. Tur
MONFILS Gael
CILIC Marin
11 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Tekli 3. Tur
MARTIN Andrej
NISHIKORI Kei
11 Ağustos 2016
23:10
Tek Kadınlar Çeyrek Final
KONTA Johanna
KERBER Angelique
11 Ağustos 2016
23:13
Erkekler Doubles Yarı Final
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
11 Ağustos 2016
23:16
Erkekler Doubles Yarı Final
JOHNSON Steve - SOCK Jack
MERGEA Florin - TECAU Horia
11 Ağustos 2016
23:18
Kadınlar 800m Serbest Stil
11 Ağustos 2016
23:19
Nacra 17 Karışık Çiftler 4. Yarış
11 Ağustos 2016
23:23
RS:X Erkekler Yarışı 08
11 Ağustos 2016
23:25
Erkekler Grup B
Brezilya
Hırvatistan
11 Ağustos 2016
23:30
İkili Erkekler Kano(C2) Final
SKANTAR Ladislav - SKANTAR Peter
FLORENCE David - HOUNSLOW Richard
KLAUSS Gauthier - PECHE Matthieu
11 Ağustos 2016
23:30
RS:X Kadınlar Yarışı 08
11 Ağustos 2016
23:35
Erkekler 100m Kelebek
11 Ağustos 2016
23:45
Erkekler 100m Kelebek
11 Ağustos 2016
23:52
Erkekler 100m Kelebek
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
GIUFFRE Martin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
MALIEKAL Jacob
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
KOUKAL Petr
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
SANTOS Telma
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
TAN Lianne
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
DZIOLKO Adrian
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
CHEN Hsuan-Yu Wendy
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
MUNOZ Lino
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
JAQUET Sabrina
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Japonya
Avustralya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Nijerya
İspanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Litvanya
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
MELIAN Alberto Ezequiel
OMAR Abdul
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
MHAMDI Bilel
SUNTELE Inkululeko
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
CHALABIYEV Javid
YERALIYEV Kairat
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
MATVIICHUK Volodymyr
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
JONAS Jonas Junias
AMZILE Hassan
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
ZHUSSUPOV Ablaikhan
MCCORMACK Pat
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
BAGHIROV Parviz
CISSOKHO Souleymane Diop
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
ARDEE Saylom
CHAMOV Simeon
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
MAESTRE Gabriel
MANGIACAPRE Vincenzo
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
KELLY Josh
YELEUSSINOV Daniyar
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MULLENBERG Peter
MAMMADOV Teymur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
DAUHALIAVETS Mikhail
NIYAZYMBETOV Adilbek
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Bronz Madalya Maçı
Estonya
Rusya Federasyonu
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Romanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Brezilya
Almanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Slovenya
İsveç
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Fransa
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Almanya
İspanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Avustralya
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Hindistan
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Japonya
Büyük Britanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Yarı Final - Grup B
KRPALEK Lukas
MARET Cyrille
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı A
AGUIAR Mayra
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı B
VELENSEK Anamari
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Final - Altın Madalya Maçı
HARRISON Kayla
TCHEUMEO Audrey
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı A
MARET Cyrille
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı B
HAGA Ryunosuke
BLOSHENKO Artem
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Final - Altın Madalya Maçı
KRPALEK Lukas
GASIMOV Elmar
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Bronz Madalya Maçı
MIZUTANI Jun
SAMSONOV Vladimir
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Altın Madalya Maçı
MA Long
ZHANG Jike
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Bronz Madalya Maçı
VALENCIA Alejandra
KI Bobae
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Altın Madalya Maçı
UNRUH Lisa
CHANG Hyejin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
BORGER Karla - BUTHE Britta
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
BORGER Karla - BUTHE Britta
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 7-8'cilik Maçı
Fransa
Avustralya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Placing 5-6
Yeni Zelanda
Arjantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bronz Madalya Maçı
Japonya
Güney Afrika
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Fiji
Büyük Britanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Takip Yarışı Eleme
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint İlk Tur
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Takip Yarışı Eleme
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint Final - Bronz
Fransa
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Sprint Final - Altın
Büyük Britanya
Yeni Zelanda
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Kanada
Fransa
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
İtalya
Meksika
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 50m Serbest Stil Yarı Final 1
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 50m Serbest Stil Yarı Final 2
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Final
KANETO Rie
EFIMOVA Yulia
SHI Jinglin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Final
MURPHY Ryan
LARKIN Mitchell
RYLOV Evgeny
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Sırtüstü Yarı Final 1
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Sırtüstü Yarı Final 2
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Final
PHELPS Michael
HAGINO Kosuke
WANG Shun
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Final
MANUEL Simone
OLEKSIAK Penny
SJOSTROM Sarah
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kelebek Yarı Final 1
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kelebek Yarı Final 2