Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 12 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 12
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
12 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 100m Kelebek
12 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 100m Kelebek -
12 Ağustos 2016
00:09
Kadınlar Epe Takım 5-6'cılık Maçı
Güney Kore
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
00:21
Kadınlar Epe Takım 7-8'incilik Maçı
Ukrayna
Fransa
12 Ağustos 2016
00:25
Finn Erkekler Yarışı 06
12 Ağustos 2016
00:26
Erkekler Yarı Final 1
Fiji
Japonya
12 Ağustos 2016
00:30
470 Kadınlar 4. Yarış
12 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 100m Kelebek - 6
12 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
00:42
Erkekler Eleme Grup A
Danimarka
Hırvatistan
12 Ağustos 2016
00:59
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
01:00
470 Erkekler 4. Yarış
12 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
01:14
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
01:18
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
UNRUH Lisa
TAN Ya-Ting
12 Ağustos 2016
01:30
Kayak (K1) Kadınlar Final
CHOURRAUT Maialen
JONES Luuka
FOX Jessica
12 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Yarı Final 2
Büyük Britanya
Güney Afrika
12 Ağustos 2016
01:30
Erkekler - Grup B
Polonya
Arjantin
12 Ağustos 2016
01:34
Karışık Çiftler İlk Tur
RADWANSKA Agnieszka - KUBOT Lukasz
BEGU Irina-Camelia - TECAU Horia
12 Ağustos 2016
01:50
Karışık Çiftler İlk Tur
VINCI Roberta - FOGNINI Fabio
MLADENOVIC Kristina - HERBERT Pierre-Hugues
12 Ağustos 2016
01:51
Nacra 17 Karışık Çiftler 5. Yarış
12 Ağustos 2016
01:55
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
CHOI Misun
VALENCIA Alejandra
12 Ağustos 2016
01:55
RS:X Erkekler Yarışı 09
12 Ağustos 2016
01:55
RS:X Kadınlar Yarışı 09
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
02:30
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Grup A
Fransa
Brezilya
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
KI Bobae
WU Jiaxin
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar - Grup A
FENDRICK Lauren - SWEAT Brooke
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
12 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar - Grup D
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
MEAWAD Nada - ELGHOBASHY Doaa
12 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar -78 kg Repesaj Maçı
CASTILLO Yalennis
JOO Abigel
12 Ağustos 2016
03:05
Karışık Çiftler İlk Tur
GARCIA Caroline - MAHUT Nicolas
PEREIRA Teliana - MELO Marcelo
12 Ağustos 2016
03:30
Karışık Çiftler İlk Tur
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
KONTA Johanna - MURRAY Jamie
12 Ağustos 2016
03:50
Karışık Çiftler İlk Tur
WATSON Heather - MURRAY Andy
SUAREZ NAVARRO Carla - FERRER David
12 Ağustos 2016
04:00
Karışık Çiftler İlk Tur
STOSUR Samantha - PEERS John
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
12 Ağustos 2016
04:03
Kadınlar -78 kg Repesaj Maçı
MALZAHN Luise
POWELL Natalie
12 Ağustos 2016
04:10
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
FOLKARD Naomi
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
04:17
Erkekler -100 kg Repesaj Maçı
FREY Karl-Richard
DARWISH Ramadan
12 Ağustos 2016
04:26
Erkekler -100 kg Repesaj Maçı
HAGA Ryunosuke
GVINIASHVILI Beka
12 Ağustos 2016
04:30
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
04:44
Kadınlar Bireysel Yarı Final
VALENCIA Alejandra
UNRUH Lisa
12 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Bireysel Tüm Branşlar Final
BILES Simone
RAISMAN Alexandra
MUSTAFINA Aliya
12 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar -78 kg Yarı Final - Grup A
HARRISON Kayla
VELENSEK Anamari
12 Ağustos 2016
05:01
Erkekler Takım Sprint Eleme
12 Ağustos 2016
05:18
Karışık Çiftler İlk Tur
MUGURUZA Garbine - NADAL Rafael
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
12 Ağustos 2016
05:34
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 06
12 Ağustos 2016
05:42
Kadınlar -78 kg Yarı Final - Grup B
TCHEUMEO Audrey
AGUIAR Mayra
12 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -100 kg Yarı Final - Grup A
GASIMOV Elmar
BLOSHENKO Artem
12 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar Bireysel Yarı Final
KI Bobae
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
13:30
Erkekler Tur 2
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
SHU Howard
12 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
VU Thi Trang (b)
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Tek Çifte Final F
12 Ağustos 2016
14:40
Kadınlar Tek ÇifteFinal F
12 Ağustos 2016
14:50
Erkekler Tek Çifte Final E
12 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tüfek Prone Erkekler Sıralama
12 Ağustos 2016
15:00
Skeet Kadınlar Sıralama
12 Ağustos 2016
15:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
YIP Pui Yin
TOLMOFF Kati
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
MALKOV Vladimir
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 1
İtalya
Brezilya
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 2
Çin
Fransa
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 3
Rusya Federasyonu
Büyük Britanya
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 4
Mısır
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Tek Çifte Final E
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
SOTO Ricardo
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Macaristan
Japonya
12 Ağustos 2016
15:10
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final B
12 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
DAS Atanu
LEE Seungyun
12 Ağustos 2016
15:20
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Final B
12 Ağustos 2016
15:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
15:30
Skeet Erkekler Sıralama
12 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Disk Atma Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Angola
Brezilya
12 Ağustos 2016
15:30
Erkekler İki Çifte Final B
12 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Çin
Sırbistan
12 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
12 Ağustos 2016
15:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
12 Ağustos 2016
15:39
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
NESPOLI Mauro
12 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Dört Tek Final B
12 Ağustos 2016
15:43
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Tek Çifte Yarı Final A/B 1
12 Ağustos 2016
15:51
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FERNANDEZ Antonio
WORTH Taylor
12 Ağustos 2016
15:59
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Special
12 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Takım Grand Prix Special
Almanya
Büyük Britanya
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 85kg Grup B
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup A
Güney Kore
Çin
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler +100 kg Son 32
TAYEB Mohammed Amine
BATTULGA Temuulen
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler +100 kg Son 32
HARASAWA Hisayoshi
OKRUASHVILI Adam
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Tek Çifte Yarı Final A/B 2
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Çin
Brezilya
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Avustralya
Kuzey Kore
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Güney Kore
Romanya
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Mısır
Singapur
12 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Gülle Atma Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Gülle Atma Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
16:05
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FLOTO Florian
KU Bonchan
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
12 Ağustos 2016
16:10
Erkekler +100 kg Son 32
SILVA Rafael
PILETA Ramon
12 Ağustos 2016
16:10
Erkekler +100 kg Son 32
KOKAURI Ushangi
NIKIFORENKO Arturs
12 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final A/B 1
12 Ağustos 2016
16:18
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:18
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
16:20
Erkekler +100 kg Son 32
SAIDOV Renat
ALLERSTORFER Daniel
12 Ağustos 2016
16:20
Erkekler +100 kg Son 32
BOR Barna
JABALLAH Faicel
12 Ağustos 2016
16:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
12 Ağustos 2016
16:30
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final A/B 2
12 Ağustos 2016
16:31
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Hırvatistan
İtalya
12 Ağustos 2016
16:32
Erkekler +100 kg Son 32
MEYER Roy
NGOKABA Deo Gracia
12 Ağustos 2016
16:34
Erkekler +100 kg Son 32
GARCIA MENDOZA Alex
ABDURAKHMONOV Mukhamadmurod
12 Ağustos 2016
16:42
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Flöre Takım 5-8'incilik Maçı
Brezilya
Çin
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Flöre Takım 5-8'incilik Maçı
Büyük Britanya
Mısır
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler +100 kg Son 32
KIM Sungmin
FIGUEROA Freddy
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler +100 kg Son 32
KHAMMO Iakiv
SIDIBE Rachid
12 Ağustos 2016
16:50
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:50
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final A
PAULIS Ilse - HEAD Maaike
JENNERICH Lindsay - OBEE Patricia
HUANG Wenyi - PAN Feihong
12 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
GARRETT Zach
ELLISON Brady
12 Ağustos 2016
16:55
Erkekler +100 kg Son 32
SASSON Or
EL SHEHABY Islam
12 Ağustos 2016
16:58
Erkekler +100 kg Son 32
KRAKOVETSKII Iurii
BREITBARTH Andre
12 Ağustos 2016
17:00
Erkekler 800m Tur 1 -
12 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +100 kg Son 32
SARNACKI Maciej
JONSSON Thormodur
12 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +100 kg Son 32
NATEA Daniel
YEA-ON Kunathip
12 Ağustos 2016
17:06
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
WONG Zi Liang Derek
OPTI Soren
12 Ağustos 2016
17:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LANSAC Delphine
12 Ağustos 2016
17:17
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
GAVNHOLT Kristina
12 Ağustos 2016
17:20
Erkekler 800m Tur 1 - 6
12 Ağustos 2016
17:20
Erkekler +100 kg Son 32
TANGRIEV Abdullo
SUA Derek
12 Ağustos 2016
17:20
Erkekler +100 kg Son 16
RINER Teddy
TAYEB Mohammed Amine
12 Ağustos 2016
17:27
Kadınlar Heptatlon Yüksek Atlama - Grup A
12 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Heptatlon Yüksek Atlama - Grup B
12 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Disk Atma Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar +78 kg Son 32
CHIBISOVA Ksenia
KUELBS Jasmin
12 Ağustos 2016
17:40
Erkekler +100 kg Son 16
SILVA Rafael
SAIDOV Renat
12 Ağustos 2016
17:50
Erkekler 800m Tur 1 - Heat 7
12 Ağustos 2016
17:55
50m Havalı Tüfek Prone Erkekler Final
JUNGHAENEL Henri
KIM Jonghyun
GRIGORYAN Kirill
12 Ağustos 2016
17:55
Kadınlar Grup A
Yeni Zelanda
Hollanda
12 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
KOB Tetyana
PETROVA Stanimira
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
MEYER Roy
KIM Sungmin
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
HARASAWA Hisayoshi
KOKAURI Ushangi
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
SASSON Or
SARNACKI Maciej
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
GARCIA MENDOZA Alex
BOR Barna
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler İki Çifte Final A
GLOVER Helen - STANNING Heather
BEHRENT Genevieve - SCOWN Rebecca
RASMUSSEN Hedvig - ANDERSEN Anne
12 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Son 16
WANG Fan - YUE Yuan
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
12 Ağustos 2016
18:02
Kadınlar 10,000m
AYANA Almaz
CHERUIYOT Vivian Jepkemoi
DIBABA Tirunesh
12 Ağustos 2016
18:07
Kadınlar +78 kg Son 16
YU Song
ASSELAH Sonia
12 Ağustos 2016
18:09
Erkekler +100 kg Son 16
KRAKOVETSKII Iurii
KHAMMO Iakiv
12 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
MIRZAEVA Yodgoroy
BUJOLD Mandy
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
12 Ağustos 2016
18:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
ZWIEBLER Marc
EVANS Scott
12 Ağustos 2016
18:23
Kadınlar +78 kg Son 16
SAYIT Kayra
MOJICA Melissa
12 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Eleme Grup B
İsveç
Hollanda
12 Ağustos 2016
18:30
Erkekler +100 kg Son 16
TANGRIEV Abdullo
NATEA Daniel
12 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Dört Tek Final A
Büyük Britanya
Avustralya
İtalya
12 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar +78 kg Son 16
ANDEOL Emilie
ZAMBOTTI Vanessa
12 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar +78 kg Son 16
ORTIZ Idalys
CHIBISOVA Ksenia
12 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
POTKONEN Mira
ARAUJO Adriana
12 Ağustos 2016
18:58
Kadınlar - Grup A
Arjantin
Kamerun
12 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +78 kg Son 16
CHEIKH ROUHOU Nihel
CERIC Larisa
12 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +78 kg Son 16
KIM Minjeong
ALTHEMAN Maria Suelen
12 Ağustos 2016
19:02
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Karadağ
12 Ağustos 2016
19:05
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
12 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
YIN Junhua
LACHGAR Hasnaa
12 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar +78 kg Son 16
YAMABE Kanae
PAKENYTE Santa
12 Ağustos 2016
19:05
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
RINER Teddy
SILVA Rafael
12 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar +78 kg Son 16
SAVELKOULS Tessie
IAROMKA Svitlana
12 Ağustos 2016
19:05
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
SASSON Or
MEYER Roy
12 Ağustos 2016
19:08
Kadınlar 100m Tur
12 Ağustos 2016
19:10
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
YU Song
SAYIT Kayra
12 Ağustos 2016
19:11
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
HARASAWA Hisayoshi
GARCIA MENDOZA Alex
12 Ağustos 2016
19:14
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final D
12 Ağustos 2016
19:14
Tek Erkekler Çeyrek Final
JOHNSON Steve
MURRAY Andy
12 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Flöre Takım Yarı Final 1
İtalya
Fransa
12 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Flöre Takım Yarı Final 2
Rusya Federasyonu
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Son 16
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
12 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Tekli Yarı Final
KVITOVA Petra
PUIG Monica
12 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Çiftli Yarı Final
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
12 Ağustos 2016
19:17
Kadınlar 100m Tur
12 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
ANDEOL Emilie
CHEIKH ROUHOU Nihel
12 Ağustos 2016
19:23
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Yarı Final 1
ARGILAGOS Joahnys
MARTINEZ Yurberjen Herney
12 Ağustos 2016
19:23
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
TANGRIEV Abdullo
KRAKOVETSKII Iurii
12 Ağustos 2016
19:26
Kadınlar 100m Tur
12 Ağustos 2016
19:29
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Final D
12 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
ORTIZ Idalys
KIM Minjeong
12 Ağustos 2016
19:32
25m Çabuk Ateş Havalı Tabanca Erkekler Eleme Aşaması 1
12 Ağustos 2016
19:35
Kadınlar Grup B
Sırbistan
Çin
12 Ağustos 2016
19:40
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
YAMABE Kanae
SAVELKOULS Tessie
12 Ağustos 2016
19:40
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final C
12 Ağustos 2016
19:58
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Yarı Final 2
DUSMATOV Hasanboy
HERNANDEZ Nico Miguel
12 Ağustos 2016
20:03
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Final C
12 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar 75kg Grup B
12 Ağustos 2016
20:16
Erkekler Grup B
Hindistan
Kanada
12 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tek Çifte Yarı Final C/D 1
12 Ağustos 2016
20:34
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 1
ALVAREZ Lazaro Jorge
BALDERAS JR. Carlos Zenon
12 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Tek Çifte Yarı Final C/D 2
12 Ağustos 2016
20:52
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 2
TOJIBAEV Hurshid
CONCEICAO Robson
12 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
İsveç
12 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final C/D 1
12 Ağustos 2016
21:00
470 Erkekler 5. Yarış
12 Ağustos 2016
21:00
49er Erkekler 1. Yarış
12 Ağustos 2016
21:00
49er FX Kadınlar 1. Yarış
12 Ağustos 2016
21:00
RS:X Kadınlar Yarışı 10
12 Ağustos 2016
21:00
Laser Radial Kadınlar Yarışı 07
12 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final C/D 2
12 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar 50m Serbest Stil -
12 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
LOPEZ Arlen
HARCSA Zoltan Adam
12 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Flöre Takım 5-6'cılık Maçı
Çin
Büyük Britanya
12 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Flöre Takım 7-8'incilik Maçı
Brezilya
Mısır
12 Ağustos 2016
21:30
Laser Erkekler Yarışı 07
12 Ağustos 2016
21:30
RS:X Erkekler Yarışı 10
12 Ağustos 2016
21:30
470 Kadınlar 5. Yarış
12 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 50m Serbest Stil - 6
12 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 50m Serbest Stil - 7
12 Ağustos 2016
21:38
Kadınlar 50m Serbest Stil - 8
12 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
MBILLI Christian
DELGADO Marlo Javier
12 Ağustos 2016
21:48
Kadınlar 50m Serbest Stil - 9
12 Ağustos 2016
21:51
Kadınlar 50m Serbest Stil 0
12 Ağustos 2016
21:55
Erkekler Grup B
Almanya
Hollanda
12 Ağustos 2016
21:55
Tek Erkekler Çeyrek Final
DEL POTRO Juan Martin
BAUTISTA AGUT Roberto
12 Ağustos 2016
21:55
Tek Erkekler Çeyrek Final
NADAL Rafael
BELLUCCI Thomaz
12 Ağustos 2016
21:55
Tek Erkekler Çeyrek Final
MONFILS Gael
NISHIKORI Kei
12 Ağustos 2016
21:58
Kadınlar 50m Serbest Stil 1
12 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ALIMKHANULY Zhanibek
ABBADI Ilyas
12 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 50m Serbest Stil 2
12 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
22:11
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
22:14
Kadınlar Sıralama
12 Ağustos 2016
22:27
49er Erkekler 2. Yarış
12 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Grup A
Çin
Avustralya
12 Ağustos 2016
22:40
49er FX Kadınlar 2. Yarış
12 Ağustos 2016
22:40
RS:X Kadınlar Yarışı 11
12 Ağustos 2016
22:40
RS:X Erkekler Yarışı 11
12 Ağustos 2016
22:43
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
22:52
Laser Radial Kadınlar Yarışı 08
12 Ağustos 2016
22:58
Erkekler 20km Yürüyüş
WANG Zhen
CAI Zelin
BIRD-SMITH Dane
12 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Eleme Grup A
Romanya
İspanya
12 Ağustos 2016
23:00
Laser Erkekler Yarışı 08
12 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
23:04
Erkekler 1500m Serbest Stil -
12 Ağustos 2016
23:10
Skeet Kadınlar Yarı Final
12 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
LEE Seungyun
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
İtalya
12 Ağustos 2016
23:17
Kadınlar Tekli Yarı Final
KEYS Madison
KERBER Angelique
12 Ağustos 2016
23:20
Karışık Çiftler Çeyrek Final
WATSON Heather - MURRAY Andy
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
12 Ağustos 2016
23:23
Çift Erkekler Bronz Madalya Maçı
JOHNSON Steve - SOCK Jack
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
12 Ağustos 2016
23:25
Kadınlar Takım Tur 1
Almanya
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
23:25
Erkekler Son 16
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
12 Ağustos 2016
23:26
Kadınlar Takım Tur 1
Taipei (Chinese Taipei)
Hong Kong
12 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Takım Tur 1
Hollanda
Avusturya
12 Ağustos 2016
23:32
Kadınlar Takım Tur 1
Polonya
Japonya
12 Ağustos 2016
23:33
RS:X Kadınlar Yarışı 12
12 Ağustos 2016
23:36
Erkekler 1500m Serbest Stil - 6
12 Ağustos 2016
23:39
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
NESPOLI Mauro
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
23:42
Skeet Kadınlar Bronz Madalya Maçı
RHODE Kimberly
12 Ağustos 2016
23:45
Skeet Kadınlar Altın Madalya Maçı
BACOSI Diana
CAINERO Chiara
12 Ağustos 2016
23:45
RS:X Erkekler Yarışı 12
12 Ağustos 2016
23:48
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
WORTH Taylor
KU Bonchan
12 Ağustos 2016
23:49
Kadınlar Grup B
Kanada
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
23:51
Kadınlar 3m Tramplen
12 Ağustos 2016
23:54
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
KJAERSFELDT Line
VAINIO Nanna
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon Gülle Atma - Grup A
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon Gülle Atma - Grup B
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çekiç Atma Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Uzun Atlama Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Uzun Atlama Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1 -
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1 - 6
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1 - 7
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Gülle Atma Final
CARTER Michelle
ADAMS Valerie
MARTON Anita
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çekiç Atma Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 -
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 - 6
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 - 7
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 - Heat 8
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LUO Ying - LUO Yu
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
SANTOS Telma
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
KARUNARATNE Niluka
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
POCHTAROV Artem
MALIEKAL Jacob
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAE Yeon Ju
CICOGNINI Jeanine
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
HU Yun
YU Jaspar Woon Chai
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
TAN Lianne
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
ZILBERMAN Misha
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
OBERNOSTERER David
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
SCHNAASE Karin
MAGEE Chloe
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Sırbistan
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Fransa
Venezuela
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SEYI NTSENGUE Dieudonne Wilfred
ABDIN Hosam Hussein Bakr
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
VIKAS Krishan
SIPAL Onder
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
LEWIS Daniel Jason
MELIKUZIEV Bektemir
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Kanada
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Avustralya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 85kg Grup A
ROSTAMI Kianoush
TIAN Tao
SINCRAIAN Gabriel
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Rusya Federasyonu
Arjantin
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Güney Kore
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
İrlanda
Arjantin
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
Brezilya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
Çin
Nijerya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
Büyük Britanya
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
İsveç
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
Brezilya
Güney Kore
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Son 16
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Son 16
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Son 16
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Son 16
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Yunanistan
Brezilya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İspanya
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Avustralya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Japonya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Güney Kore
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Sırtüstü Final
DIRADO Madeline
HOSSZU Katinka
CALDWELL Hilary
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kelebek Final
SCHOOLING Joseph
PHELPS Michael
LE CLOS Chad Guy Bertrand
CSEH Laszlo
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Serbest Stil Final
LEDECKY Katie
CARLIN Jazz
KAPAS Boglarka
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 50m Serbest Stil Final
ERVIN Anthony
MANAUDOU Florent
ADRIAN Nathan
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 50m Serbest Stil Yarı Final 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 50m Serbest Stil Yarı Final 2
12 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 100m Kelebek
12 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 100m Kelebek -
12 Ağustos 2016
00:09
Kadınlar Epe Takım 5-6'cılık Maçı
Güney Kore
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
00:21
Kadınlar Epe Takım 7-8'incilik Maçı
Ukrayna
Fransa
12 Ağustos 2016
00:25
Finn Erkekler Yarışı 06
12 Ağustos 2016
00:26
Erkekler Yarı Final 1
Fiji
Japonya
12 Ağustos 2016
00:30
470 Kadınlar 4. Yarış
12 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 100m Kelebek - 6
12 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
00:42
Erkekler Eleme Grup A
Danimarka
Hırvatistan
12 Ağustos 2016
00:59
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
01:00
470 Erkekler 4. Yarış
12 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
01:14
Kadınlar 200m Sırtüstü
12 Ağustos 2016
01:18
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
UNRUH Lisa
TAN Ya-Ting
12 Ağustos 2016
01:30
Kayak (K1) Kadınlar Final
CHOURRAUT Maialen
JONES Luuka
FOX Jessica
12 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Yarı Final 2
Büyük Britanya
Güney Afrika
12 Ağustos 2016
01:30
Erkekler - Grup B
Polonya
Arjantin
12 Ağustos 2016
01:34
Karışık Çiftler İlk Tur
RADWANSKA Agnieszka - KUBOT Lukasz
BEGU Irina-Camelia - TECAU Horia
12 Ağustos 2016
01:50
Karışık Çiftler İlk Tur
VINCI Roberta - FOGNINI Fabio
MLADENOVIC Kristina - HERBERT Pierre-Hugues
12 Ağustos 2016
01:51
Nacra 17 Karışık Çiftler 5. Yarış
12 Ağustos 2016
01:55
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
CHOI Misun
VALENCIA Alejandra
12 Ağustos 2016
01:55
RS:X Erkekler Yarışı 09
12 Ağustos 2016
01:55
RS:X Kadınlar Yarışı 09
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
02:30
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Grup A
Fransa
Brezilya
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
KI Bobae
WU Jiaxin
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar - Grup A
FENDRICK Lauren - SWEAT Brooke
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
12 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar - Grup D
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
MEAWAD Nada - ELGHOBASHY Doaa
12 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar -78 kg Repesaj Maçı
CASTILLO Yalennis
JOO Abigel
12 Ağustos 2016
03:05
Karışık Çiftler İlk Tur
GARCIA Caroline - MAHUT Nicolas
PEREIRA Teliana - MELO Marcelo
12 Ağustos 2016
03:30
Karışık Çiftler İlk Tur
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
KONTA Johanna - MURRAY Jamie
12 Ağustos 2016
03:50
Karışık Çiftler İlk Tur
WATSON Heather - MURRAY Andy
SUAREZ NAVARRO Carla - FERRER David
12 Ağustos 2016
04:00
Karışık Çiftler İlk Tur
STOSUR Samantha - PEERS John
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
12 Ağustos 2016
04:03
Kadınlar -78 kg Repesaj Maçı
MALZAHN Luise
POWELL Natalie
12 Ağustos 2016
04:10
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
FOLKARD Naomi
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
04:17
Erkekler -100 kg Repesaj Maçı
FREY Karl-Richard
DARWISH Ramadan
12 Ağustos 2016
04:26
Erkekler -100 kg Repesaj Maçı
HAGA Ryunosuke
GVINIASHVILI Beka
12 Ağustos 2016
04:30
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
04:44
Kadınlar Bireysel Yarı Final
VALENCIA Alejandra
UNRUH Lisa
12 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Bireysel Tüm Branşlar Final
BILES Simone
RAISMAN Alexandra
MUSTAFINA Aliya
12 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar -78 kg Yarı Final - Grup A
HARRISON Kayla
VELENSEK Anamari
12 Ağustos 2016
05:01
Erkekler Takım Sprint Eleme
12 Ağustos 2016
05:18
Karışık Çiftler İlk Tur
MUGURUZA Garbine - NADAL Rafael
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
12 Ağustos 2016
05:34
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 06
12 Ağustos 2016
05:42
Kadınlar -78 kg Yarı Final - Grup B
TCHEUMEO Audrey
AGUIAR Mayra
12 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -100 kg Yarı Final - Grup A
GASIMOV Elmar
BLOSHENKO Artem
12 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar Bireysel Yarı Final
KI Bobae
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
13:30
Erkekler Tur 2
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
SHU Howard
12 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
VU Thi Trang (b)
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Tek Çifte Final F
12 Ağustos 2016
14:40
Kadınlar Tek ÇifteFinal F
12 Ağustos 2016
14:50
Erkekler Tek Çifte Final E
12 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tüfek Prone Erkekler Sıralama
12 Ağustos 2016
15:00
Skeet Kadınlar Sıralama
12 Ağustos 2016
15:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
YIP Pui Yin
TOLMOFF Kati
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
MALKOV Vladimir
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 1
İtalya
Brezilya
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 2
Çin
Fransa
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 3
Rusya Federasyonu
Büyük Britanya
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Flöre Takım Çeyrek Final 4
Mısır
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Tek Çifte Final E
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
SOTO Ricardo
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Macaristan
Japonya
12 Ağustos 2016
15:10
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final B
12 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
DAS Atanu
LEE Seungyun
12 Ağustos 2016
15:20
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Final B
12 Ağustos 2016
15:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
15:30
Skeet Erkekler Sıralama
12 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Disk Atma Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Angola
Brezilya
12 Ağustos 2016
15:30
Erkekler İki Çifte Final B
12 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Çin
Sırbistan
12 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
12 Ağustos 2016
15:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
12 Ağustos 2016
15:39
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
NESPOLI Mauro
12 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Dört Tek Final B
12 Ağustos 2016
15:43
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Tek Çifte Yarı Final A/B 1
12 Ağustos 2016
15:51
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FERNANDEZ Antonio
WORTH Taylor
12 Ağustos 2016
15:59
Kadınlar Heptatlon 100m Engelli
12 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Special
12 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Takım Grand Prix Special
Almanya
Büyük Britanya
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 85kg Grup B
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup A
Güney Kore
Çin
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler +100 kg Son 32
TAYEB Mohammed Amine
BATTULGA Temuulen
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler +100 kg Son 32
HARASAWA Hisayoshi
OKRUASHVILI Adam
12 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Tek Çifte Yarı Final A/B 2
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Çin
Brezilya
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Avustralya
Kuzey Kore
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Güney Kore
Romanya
12 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Tur 1
Mısır
Singapur
12 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Gülle Atma Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Gülle Atma Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
16:05
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FLOTO Florian
KU Bonchan
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
12 Ağustos 2016
16:10
Erkekler +100 kg Son 32
SILVA Rafael
PILETA Ramon
12 Ağustos 2016
16:10
Erkekler +100 kg Son 32
KOKAURI Ushangi
NIKIFORENKO Arturs
12 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final A/B 1
12 Ağustos 2016
16:18
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:18
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
16:20
Erkekler +100 kg Son 32
SAIDOV Renat
ALLERSTORFER Daniel
12 Ağustos 2016
16:20
Erkekler +100 kg Son 32
BOR Barna
JABALLAH Faicel
12 Ağustos 2016
16:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
12 Ağustos 2016
16:30
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final A/B 2
12 Ağustos 2016
16:31
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Hırvatistan
İtalya
12 Ağustos 2016
16:32
Erkekler +100 kg Son 32
MEYER Roy
NGOKABA Deo Gracia
12 Ağustos 2016
16:34
Erkekler +100 kg Son 32
GARCIA MENDOZA Alex
ABDURAKHMONOV Mukhamadmurod
12 Ağustos 2016
16:42
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Flöre Takım 5-8'incilik Maçı
Brezilya
Çin
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Flöre Takım 5-8'incilik Maçı
Büyük Britanya
Mısır
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler +100 kg Son 32
KIM Sungmin
FIGUEROA Freddy
12 Ağustos 2016
16:45
Erkekler +100 kg Son 32
KHAMMO Iakiv
SIDIBE Rachid
12 Ağustos 2016
16:50
Erkekler 800m Tur 1
12 Ağustos 2016
16:50
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final A
PAULIS Ilse - HEAD Maaike
JENNERICH Lindsay - OBEE Patricia
HUANG Wenyi - PAN Feihong
12 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
GARRETT Zach
ELLISON Brady
12 Ağustos 2016
16:55
Erkekler +100 kg Son 32
SASSON Or
EL SHEHABY Islam
12 Ağustos 2016
16:58
Erkekler +100 kg Son 32
KRAKOVETSKII Iurii
BREITBARTH Andre
12 Ağustos 2016
17:00
Erkekler 800m Tur 1 -
12 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +100 kg Son 32
SARNACKI Maciej
JONSSON Thormodur
12 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +100 kg Son 32
NATEA Daniel
YEA-ON Kunathip
12 Ağustos 2016
17:06
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
WONG Zi Liang Derek
OPTI Soren
12 Ağustos 2016
17:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LANSAC Delphine
12 Ağustos 2016
17:17
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
GAVNHOLT Kristina
12 Ağustos 2016
17:20
Erkekler 800m Tur 1 - 6
12 Ağustos 2016
17:20
Erkekler +100 kg Son 32
TANGRIEV Abdullo
SUA Derek
12 Ağustos 2016
17:20
Erkekler +100 kg Son 16
RINER Teddy
TAYEB Mohammed Amine
12 Ağustos 2016
17:27
Kadınlar Heptatlon Yüksek Atlama - Grup A
12 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Heptatlon Yüksek Atlama - Grup B
12 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Disk Atma Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar +78 kg Son 32
CHIBISOVA Ksenia
KUELBS Jasmin
12 Ağustos 2016
17:40
Erkekler +100 kg Son 16
SILVA Rafael
SAIDOV Renat
12 Ağustos 2016
17:50
Erkekler 800m Tur 1 - Heat 7
12 Ağustos 2016
17:55
50m Havalı Tüfek Prone Erkekler Final
JUNGHAENEL Henri
KIM Jonghyun
GRIGORYAN Kirill
12 Ağustos 2016
17:55
Kadınlar Grup A
Yeni Zelanda
Hollanda
12 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
KOB Tetyana
PETROVA Stanimira
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
MEYER Roy
KIM Sungmin
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
HARASAWA Hisayoshi
KOKAURI Ushangi
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
SASSON Or
SARNACKI Maciej
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler +100 kg Son 16
GARCIA MENDOZA Alex
BOR Barna
12 Ağustos 2016
18:00
Erkekler İki Çifte Final A
GLOVER Helen - STANNING Heather
BEHRENT Genevieve - SCOWN Rebecca
RASMUSSEN Hedvig - ANDERSEN Anne
12 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Son 16
WANG Fan - YUE Yuan
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
12 Ağustos 2016
18:02
Kadınlar 10,000m
AYANA Almaz
CHERUIYOT Vivian Jepkemoi
DIBABA Tirunesh
12 Ağustos 2016
18:07
Kadınlar +78 kg Son 16
YU Song
ASSELAH Sonia
12 Ağustos 2016
18:09
Erkekler +100 kg Son 16
KRAKOVETSKII Iurii
KHAMMO Iakiv
12 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
MIRZAEVA Yodgoroy
BUJOLD Mandy
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
12 Ağustos 2016
18:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
ZWIEBLER Marc
EVANS Scott
12 Ağustos 2016
18:23
Kadınlar +78 kg Son 16
SAYIT Kayra
MOJICA Melissa
12 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Eleme Grup B
İsveç
Hollanda
12 Ağustos 2016
18:30
Erkekler +100 kg Son 16
TANGRIEV Abdullo
NATEA Daniel
12 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Dört Tek Final A
Büyük Britanya
Avustralya
İtalya
12 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar +78 kg Son 16
ANDEOL Emilie
ZAMBOTTI Vanessa
12 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar +78 kg Son 16
ORTIZ Idalys
CHIBISOVA Ksenia
12 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
POTKONEN Mira
ARAUJO Adriana
12 Ağustos 2016
18:58
Kadınlar - Grup A
Arjantin
Kamerun
12 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +78 kg Son 16
CHEIKH ROUHOU Nihel
CERIC Larisa
12 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +78 kg Son 16
KIM Minjeong
ALTHEMAN Maria Suelen
12 Ağustos 2016
19:02
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Karadağ
12 Ağustos 2016
19:05
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
12 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
YIN Junhua
LACHGAR Hasnaa
12 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar +78 kg Son 16
YAMABE Kanae
PAKENYTE Santa
12 Ağustos 2016
19:05
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
RINER Teddy
SILVA Rafael
12 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar +78 kg Son 16
SAVELKOULS Tessie
IAROMKA Svitlana
12 Ağustos 2016
19:05
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
SASSON Or
MEYER Roy
12 Ağustos 2016
19:08
Kadınlar 100m Tur
12 Ağustos 2016
19:10
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
YU Song
SAYIT Kayra
12 Ağustos 2016
19:11
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
HARASAWA Hisayoshi
GARCIA MENDOZA Alex
12 Ağustos 2016
19:14
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final D
12 Ağustos 2016
19:14
Tek Erkekler Çeyrek Final
JOHNSON Steve
MURRAY Andy
12 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Flöre Takım Yarı Final 1
İtalya
Fransa
12 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Flöre Takım Yarı Final 2
Rusya Federasyonu
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Son 16
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
12 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Tekli Yarı Final
KVITOVA Petra
PUIG Monica
12 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Çiftli Yarı Final
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
12 Ağustos 2016
19:17
Kadınlar 100m Tur
12 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
ANDEOL Emilie
CHEIKH ROUHOU Nihel
12 Ağustos 2016
19:23
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Yarı Final 1
ARGILAGOS Joahnys
MARTINEZ Yurberjen Herney
12 Ağustos 2016
19:23
Erkekler +100 kg Çeyrek Final
TANGRIEV Abdullo
KRAKOVETSKII Iurii
12 Ağustos 2016
19:26
Kadınlar 100m Tur
12 Ağustos 2016
19:29
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Final D
12 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
ORTIZ Idalys
KIM Minjeong
12 Ağustos 2016
19:32
25m Çabuk Ateş Havalı Tabanca Erkekler Eleme Aşaması 1
12 Ağustos 2016
19:35
Kadınlar Grup B
Sırbistan
Çin
12 Ağustos 2016
19:40
Kadınlar +78 kg Çeyrek Final
YAMABE Kanae
SAVELKOULS Tessie
12 Ağustos 2016
19:40
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Final C
12 Ağustos 2016
19:58
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Yarı Final 2
DUSMATOV Hasanboy
HERNANDEZ Nico Miguel
12 Ağustos 2016
20:03
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Final C
12 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar 75kg Grup B
12 Ağustos 2016
20:16
Erkekler Grup B
Hindistan
Kanada
12 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tek Çifte Yarı Final C/D 1
12 Ağustos 2016
20:34
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 1
ALVAREZ Lazaro Jorge
BALDERAS JR. Carlos Zenon
12 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Tek Çifte Yarı Final C/D 2
12 Ağustos 2016
20:52
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 2
TOJIBAEV Hurshid
CONCEICAO Robson
12 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
İsveç
12 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final C/D 1
12 Ağustos 2016
21:00
470 Erkekler 5. Yarış
12 Ağustos 2016
21:00
49er Erkekler 1. Yarış
12 Ağustos 2016
21:00
49er FX Kadınlar 1. Yarış
12 Ağustos 2016
21:00
RS:X Kadınlar Yarışı 10
12 Ağustos 2016
21:00
Laser Radial Kadınlar Yarışı 07
12 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final C/D 2
12 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar 50m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar 50m Serbest Stil -
12 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
LOPEZ Arlen
HARCSA Zoltan Adam
12 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Flöre Takım 5-6'cılık Maçı
Çin
Büyük Britanya
12 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Flöre Takım 7-8'incilik Maçı
Brezilya
Mısır
12 Ağustos 2016
21:30
Laser Erkekler Yarışı 07
12 Ağustos 2016
21:30
RS:X Erkekler Yarışı 10
12 Ağustos 2016
21:30
470 Kadınlar 5. Yarış
12 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 50m Serbest Stil - 6
12 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 50m Serbest Stil - 7
12 Ağustos 2016
21:38
Kadınlar 50m Serbest Stil - 8
12 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
MBILLI Christian
DELGADO Marlo Javier
12 Ağustos 2016
21:48
Kadınlar 50m Serbest Stil - 9
12 Ağustos 2016
21:51
Kadınlar 50m Serbest Stil 0
12 Ağustos 2016
21:55
Erkekler Grup B
Almanya
Hollanda
12 Ağustos 2016
21:55
Tek Erkekler Çeyrek Final
DEL POTRO Juan Martin
BAUTISTA AGUT Roberto
12 Ağustos 2016
21:55
Tek Erkekler Çeyrek Final
NADAL Rafael
BELLUCCI Thomaz
12 Ağustos 2016
21:55
Tek Erkekler Çeyrek Final
MONFILS Gael
NISHIKORI Kei
12 Ağustos 2016
21:58
Kadınlar 50m Serbest Stil 1
12 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ALIMKHANULY Zhanibek
ABBADI Ilyas
12 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 50m Serbest Stil 2
12 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
22:11
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
22:14
Kadınlar Sıralama
12 Ağustos 2016
22:27
49er Erkekler 2. Yarış
12 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Grup A
Çin
Avustralya
12 Ağustos 2016
22:40
49er FX Kadınlar 2. Yarış
12 Ağustos 2016
22:40
RS:X Kadınlar Yarışı 11
12 Ağustos 2016
22:40
RS:X Erkekler Yarışı 11
12 Ağustos 2016
22:43
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
22:52
Laser Radial Kadınlar Yarışı 08
12 Ağustos 2016
22:58
Erkekler 20km Yürüyüş
WANG Zhen
CAI Zelin
BIRD-SMITH Dane
12 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Eleme Grup A
Romanya
İspanya
12 Ağustos 2016
23:00
Laser Erkekler Yarışı 08
12 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 1500m Serbest Stil
12 Ağustos 2016
23:04
Erkekler 1500m Serbest Stil -
12 Ağustos 2016
23:10
Skeet Kadınlar Yarı Final
12 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
LEE Seungyun
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
İtalya
12 Ağustos 2016
23:17
Kadınlar Tekli Yarı Final
KEYS Madison
KERBER Angelique
12 Ağustos 2016
23:20
Karışık Çiftler Çeyrek Final
WATSON Heather - MURRAY Andy
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
12 Ağustos 2016
23:23
Çift Erkekler Bronz Madalya Maçı
JOHNSON Steve - SOCK Jack
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
12 Ağustos 2016
23:25
Kadınlar Takım Tur 1
Almanya
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
23:25
Erkekler Son 16
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
12 Ağustos 2016
23:26
Kadınlar Takım Tur 1
Taipei (Chinese Taipei)
Hong Kong
12 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Takım Tur 1
Hollanda
Avusturya
12 Ağustos 2016
23:32
Kadınlar Takım Tur 1
Polonya
Japonya
12 Ağustos 2016
23:33
RS:X Kadınlar Yarışı 12
12 Ağustos 2016
23:36
Erkekler 1500m Serbest Stil - 6
12 Ağustos 2016
23:39
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
NESPOLI Mauro
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
23:42
Skeet Kadınlar Bronz Madalya Maçı
RHODE Kimberly
12 Ağustos 2016
23:45
Skeet Kadınlar Altın Madalya Maçı
BACOSI Diana
CAINERO Chiara
12 Ağustos 2016
23:45
RS:X Erkekler Yarışı 12
12 Ağustos 2016
23:48
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
WORTH Taylor
KU Bonchan
12 Ağustos 2016
23:49
Kadınlar Grup B
Kanada
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
23:51
Kadınlar 3m Tramplen
12 Ağustos 2016
23:54
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
KJAERSFELDT Line
VAINIO Nanna
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon Gülle Atma - Grup A
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon Gülle Atma - Grup B
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çekiç Atma Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Uzun Atlama Eleme Turu - Grup A
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Uzun Atlama Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1 -
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1 - 6
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Tur 1 - 7
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Gülle Atma Final
CARTER Michelle
ADAMS Valerie
MARTON Anita
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çekiç Atma Eleme Turu - Grup B
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 200m
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 -
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 - 6
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 - 7
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Tur 1 - Heat 8
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LUO Ying - LUO Yu
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
SANTOS Telma
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
KARUNARATNE Niluka
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
POCHTAROV Artem
MALIEKAL Jacob
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAE Yeon Ju
CICOGNINI Jeanine
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
HU Yun
YU Jaspar Woon Chai
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
TAN Lianne
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
ZILBERMAN Misha
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
OBERNOSTERER David
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
SCHNAASE Karin
MAGEE Chloe
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Sırbistan
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Fransa
Venezuela
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SEYI NTSENGUE Dieudonne Wilfred
ABDIN Hosam Hussein Bakr
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
VIKAS Krishan
SIPAL Onder
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
LEWIS Daniel Jason
MELIKUZIEV Bektemir
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Kanada
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Avustralya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 85kg Grup A
ROSTAMI Kianoush
TIAN Tao
SINCRAIAN Gabriel
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Rusya Federasyonu
Arjantin
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Güney Kore
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
İrlanda
Arjantin
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
Brezilya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
Çin
Nijerya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
Büyük Britanya
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
İsveç
Amerika Birleşik Devletleri
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Tur 1
Brezilya
Güney Kore
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Son 16
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Son 16
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Son 16
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Son 16
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Yunanistan
Brezilya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İspanya
Fransa
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Avustralya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Japonya
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Güney Kore
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Sırtüstü Final
DIRADO Madeline
HOSSZU Katinka
CALDWELL Hilary
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kelebek Final
SCHOOLING Joseph
PHELPS Michael
LE CLOS Chad Guy Bertrand
CSEH Laszlo
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Serbest Stil Final
LEDECKY Katie
CARLIN Jazz
KAPAS Boglarka
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 50m Serbest Stil Final
ERVIN Anthony
MANAUDOU Florent
ADRIAN Nathan
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 50m Serbest Stil Yarı Final 1
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 50m Serbest Stil Yarı Final 2