Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 13 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 13
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
13 Ağustos 2016
00:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
OLVER Heather - SMITH Lauren
13 Ağustos 2016
00:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
00:04
Kadınlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
00:06
Kadınlar 75kg Grup A
RIM Jong Sim
NAUMAVA Darya
VALENTIN PEREZ Lidia
13 Ağustos 2016
00:08
Kadınlar +78 kg Repesaj Maçı
SAYIT Kayra
CHEIKH ROUHOU Nihel
13 Ağustos 2016
00:11
Kadınlar +78 kg Repesaj Maçı
KIM Minjeong
SAVELKOULS Tessie
13 Ağustos 2016
00:14
Kadınlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
00:20
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
FURUKAWA Takaharu
ELLISON Brady
13 Ağustos 2016
00:22
Erkekler +100 kg Repesaj Maçı
SILVA Rafael
MEYER Roy
13 Ağustos 2016
00:27
Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar Final
MACLENNAN Rosannagh
PAGE Bryony
LI Dan
13 Ağustos 2016
00:34
Erkekler +100 kg Repesaj Maçı
GARCIA MENDOZA Alex
KRAKOVETSKII Iurii
13 Ağustos 2016
00:38
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
13 Ağustos 2016
00:42
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
13 Ağustos 2016
00:54
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
13 Ağustos 2016
00:57
Erkekler Bireysel Yarı Final
VALLADONT Jean-Charles
VAN DEN BERG Sjef
13 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Çeyrek Final
Çin
Almanya
13 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar +78 kg Yarı Final - Grup A
ANDEOL Emilie
YU Song
13 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Son 16
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
BORGER Karla - BUTHE Britta
13 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
01:15
Kadınlar Takım Sprint Eleme
13 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar +78 kg Yarı Final - Grup B
ORTIZ Idalys
YAMABE Kanae
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler +100 kg Yarı Final - Grup A
RINER Teddy
SASSON Or
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler +100 kg Yarı Final - Grup B
HARASAWA Hisayoshi
TANGRIEV Abdullo
13 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar +78 kg Bronz Madalya Maçı A
YAMABE Kanae
SAYIT Kayra
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Bireysel Yarı Final
KU Bonchan
ELLISON Brady
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Bireysel Bronz Madalya Maçı
VAN DEN BERG Sjef
ELLISON Brady
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sprint Eleme
13 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Çiftli Yarı Final
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
13 Ağustos 2016
01:30
Karışık Çiftler Çeyrek Final
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
VINCI Roberta - FOGNINI Fabio
13 Ağustos 2016
01:33
Çift Erkekler Altın Madalya Maçı
MERGEA Florin - TECAU Horia
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
13 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar +78 kg Bronz Madalya Maçı B
YU Song
KIM Minjeong
13 Ağustos 2016
01:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
JORGENSEN Jan O
MUST Raul
13 Ağustos 2016
01:55
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
13 Ağustos 2016
01:55
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
ARENDS Jacco - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
02:00
Kadınlar Eleme Grup A
Karadağ
Norveç
13 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar +78 kg Final - Altın Madalya Maçı
ANDEOL Emilie
ORTIZ Idalys
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler +100 kg Bronz Madalya Maçı A
SILVA Rafael
TANGRIEV Abdullo
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler +100 kg Bronz Madalya Maçı B
SASSON Or
GARCIA MENDOZA Alex
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Bireysel Altın Madalya Maçı
VALLADONT Jean-Charles
KU Bonchan
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
02:35
Erkekler Flöre Takım Bronz Madalya Maçı
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
02:35
Erkekler Grup A
Büyük Britanya
İspanya
13 Ağustos 2016
02:40
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
VALENCIA VICTORIA Ingrit Lorena
MBOUGNADE Judith
13 Ağustos 2016
02:41
Erkekler +100 kg Final - Altın Madalya Maçı
RINER Teddy
HARASAWA Hisayoshi
13 Ağustos 2016
02:50
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
02:52
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
EZ ZAHRAOUI Zohra
OURAHMOUNE Sarah
13 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar - Grup B
Hollanda
Porto Riko
13 Ağustos 2016
03:13
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:21
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
03:29
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
03:37
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:45
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
CHIENG Jennifer
MAYER Mikaela Joslin
13 Ağustos 2016
03:53
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Sprint 1/16 Final -
13 Ağustos 2016
04:05
Kadınlar Grup B
İspanya
Senegal
13 Ağustos 2016
04:10
Erkekler Sprint 1/16 Final - 6
13 Ağustos 2016
04:10
Erkekler Sprint 1/16 Final - 7
13 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
TESTA Irma
WATTS Shelley Marie
13 Ağustos 2016
04:12
Erkekler Sprint 1/16 Final - 8
13 Ağustos 2016
04:19
Erkekler Sprint 1/16 Final - 9
13 Ağustos 2016
04:20
Karışık Çiftler Çeyrek Final
PEREIRA Teliana - MELO Marcelo
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
13 Ağustos 2016
04:26
Karışık Çiftler Çeyrek Final
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
BEGU Irina-Camelia - TECAU Horia
13 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Grup A
Belçika
Yeni Zelanda
13 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar Takım Sprint Final - Bronz
Almanya
13 Ağustos 2016
04:40
Kadınlar Takım Sprint Final - Altın
Çin
Rusya Federasyonu
13 Ağustos 2016
04:44
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 3
DORJNYAMBUU Otgondalai
BENBAZIZ Reda
13 Ağustos 2016
04:47
Erkekler Sprint 1/16 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
04:54
Erkekler Sprint 1/16 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Sprint 1/16 Final Repesaj-Ht 3
13 Ağustos 2016
05:01
Erkekler Takım Takip Yarışı Final 7-8
13 Ağustos 2016
05:08
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 4
OUMIHA Sofiane
SELIMOV Albert
13 Ağustos 2016
05:12
Erkekler Takım Takip Yarışı Final 5-6
13 Ağustos 2016
05:15
Erkekler Flöre Takım Altın Madalya Maçı
Rusya Federasyonu
Fransa
13 Ağustos 2016
05:19
Erkekler Takım Takip Yarışı Final - Bronz
Danimarka
13 Ağustos 2016
05:22
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SHAKHSUVARLY Kamran
CHEBOTAREV Artem
13 Ağustos 2016
05:29
Erkekler Takım Takip Yarışı Final - Altın
Büyük Britanya
Avustralya
13 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
O,REILLY Michael
RODRIGUEZ Misael Uziel
13 Ağustos 2016
13:30
Erkekler Tur 3
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
CHANG Ye Na - LEE So Hee
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
TEE Jing Yi
GAVNHOLT Kristina
13 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
XU Chen - MA Jin
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
DZIOLKO Adrian
13 Ağustos 2016
15:00
25m Çabuk Ateş Havalı Tabanca Erkekler Eleme Aşaması 2
13 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
CHAI Biao - HONG Wei
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 1
Rusya Federasyonu
Meksika
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 2
Polonya
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 3
Fransa
İtalya
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 4
Güney Kore
Ukrayna
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Çin
İspanya
13 Ağustos 2016
15:30
Skeet Erkekler Sıralama - Day 2
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 100m Tur
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup B
Slovenya
Almanya
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Tek Çifte Final D
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
İran
Mısır
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
LIANG Xiao Yu
LANSAC Delphine
13 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
LEE Dong Keun
PONSANA Boonsak
13 Ağustos 2016
15:37
Erkekler 100m Tur
13 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup A
13 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup B
13 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar Tek ÇifteFinal D
13 Ağustos 2016
15:44
Erkekler 100m Tur
13 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Tek Çifte Final C
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup B
Arjantin
Hindistan
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Tek ÇifteFinal C
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final 1
Çin
Kuzey Kore
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final 2
Güney Kore
Singapur
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar 3000m Engelli 1. Tur
13 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
13 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
SASAKI Sho
KOUKAL Petr
13 Ağustos 2016
16:10
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
13 Ağustos 2016
16:10
Erkekler Tek Çifte Final B
13 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Kılıç Takım 5-8'incilik Maçı
Meksika
Polonya
13 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Kılıç Takım 5-8'incilik Maçı
Fransa
Güney Kore
13 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Tek Çifte Final B
13 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Rusya Federasyonu
İtalya
13 Ağustos 2016
16:21
Kadınlar 3000m Engelli 1. Tur
13 Ağustos 2016
16:23
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:26
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:29
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:32
Erkekler Tek Çifte Final A
DRYSDALE Mahe
MARTIN Damir
SYNEK Ondrej
13 Ağustos 2016
16:32
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:35
Erkekler Sprint 1/8 Final -
13 Ağustos 2016
16:37
Kadınlar 3000m Engelli 1. Tur
13 Ağustos 2016
16:38
Erkekler Sprint 1/8 Final - 6
13 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
13 Ağustos 2016
16:45
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
13 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Tek ÇifteFinal A
BRENNAN Kimberley
STONE Genevra
DUAN Jingli
13 Ağustos 2016
16:49
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Disk Atma Final
HARTING Christoph
MALACHOWSKI Piotr
JASINSKI Daniel
13 Ağustos 2016
16:54
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:59
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
CINTRON Jeyvier Jesus
SATTIBAYEV Olzhas
13 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Son 16
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
13 Ağustos 2016
17:06
Kadınlar Eight Final A
Amerika Birleşik Devletleri
Büyük Britanya
Romanya
13 Ağustos 2016
17:07
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:07
Erkekler Sprint 1/8 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
17:11
Erkekler Sprint 1/8 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
17:14
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ZOIROV Shakhobidin
IRVINE Brendan Emmet
13 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur Eleme Turu
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
GUERRERO Osleni
SHU Howard
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
MARTINS Pedro
GIUFFRE Martin
13 Ağustos 2016
17:21
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:22
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
FANETRI Lindaweni
VU Thi Trang (b)
13 Ağustos 2016
17:27
Erkekler Sekiz Tek Final A
Büyük Britanya
Almanya
Hollanda
13 Ağustos 2016
17:28
Kadınlar 400m Tur 1 -
13 Ağustos 2016
17:28
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Kılıç Takım Yarı Final 1
Rusya Federasyonu
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Kılıç Takım Yarı Final 2
İtalya
Ukrayna
13 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Eleme Grup A
Hırvatistan
Fransa
13 Ağustos 2016
17:33
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
NETO Juliao
VARGAS Antonio
13 Ağustos 2016
17:34
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar 400m Tur 1 - 6
13 Ağustos 2016
17:35
Erkekler - Grup B
Arjantin
Küba
13 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Avustralya
Brezilya
13 Ağustos 2016
17:42
Kadınlar 400m Tur 1 - 7
13 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Heptatlon Uzun Atlama - Grup A
13 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Heptatlon Uzun Atlama - Grup B
13 Ağustos 2016
17:49
Kadınlar 400m Tur 1 - Grup 8
13 Ağustos 2016
17:49
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
FINOL Yoel Segundo
DE LOS SANTOS NUNEZ Leonel
13 Ağustos 2016
17:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
ULITINA Maria
VICENTE Lohaynny
13 Ağustos 2016
18:00
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Son 16
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
13 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Tekli Yarı Final
NISHIKORI Kei
MURRAY Andy
13 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Bronz Madalya Maçı
KVITOVA Petra
KEYS Madison
13 Ağustos 2016
18:06
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
MARTINEZ Fernando Daniel
ASENOV Daniel
13 Ağustos 2016
18:07
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:14
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar Grup A
Avustralya
Belarus
13 Ağustos 2016
18:21
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:22
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 1
RABII Mohammed
DONNELLY Steven Gerard
13 Ağustos 2016
18:28
Erkekler 100m Tur 1 -
13 Ağustos 2016
18:30
25m Çabuk Ateş Havalı Tabanca Erkekler Final
REITZ Christian
QUIQUAMPOIX Jean
LI Yuehong
13 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Grup A
Hollanda
Almanya
13 Ağustos 2016
18:35
Erkekler 100m Tur 1 - 6
13 Ağustos 2016
18:39
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 2
GIYASOV Shakhram
IGLESIAS Roniel
13 Ağustos 2016
18:42
Erkekler 100m Tur 1 - 7
13 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Kılıç Takım 5-6'cılık Maçı
Polonya
Güney Kore
13 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Kılıç Takım 7-8'incilik Maçı
Meksika
Fransa
13 Ağustos 2016
18:49
Erkekler 100m Tur 1 - Grup 8
13 Ağustos 2016
18:55
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Yarı Final 1
TISHCHENKO Evgeny
TULAGANOV Rustam
13 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Çeyrek Final
Portekiz
Almanya
13 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Macaristan
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
19:05
49er Erkekler 3. Yarış
13 Ağustos 2016
19:05
Finn Erkekler Yarışı 07
13 Ağustos 2016
19:05
Laser Erkekler Yarışı 09
13 Ağustos 2016
19:05
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 07
13 Ağustos 2016
19:05
Laser Radial Kadınlar Yarışı 09
13 Ağustos 2016
19:12
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
YOKA Tony Victor James
CLAYTON Laurent Jr.
13 Ağustos 2016
19:20
49er FX Kadınlar 3. Yarış
13 Ağustos 2016
19:28
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
IASHAISH Hussein
NISTOR Mihai
13 Ağustos 2016
19:47
Erkekler Tekli Yarı Final
DEL POTRO Juan Martin
NADAL Rafael
13 Ağustos 2016
20:03
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
PERO Leinier Eunice
VIANELLO Guido
13 Ağustos 2016
20:03
Çift Kadınlar Bronz Madalya Maçı
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
13 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Sıralama
13 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
DEMIREZEN Ali Eren
HRGOVIC Filip
13 Ağustos 2016
21:00
Skeet Erkekler Yarı Final
13 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Grup B
Arjantin
Brezilya
13 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Eleme Grup A
Danimarka
Katar
13 Ağustos 2016
21:00
49er Erkekler 4. Yarış
13 Ağustos 2016
21:00
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 08
13 Ağustos 2016
21:00
49er FX Kadınlar 4. Yarış
13 Ağustos 2016
21:00
Finn Erkekler Yarışı 08
13 Ağustos 2016
21:05
Karışık Çiftler Yarı Final
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
13 Ağustos 2016
21:05
Erkekler - Grup B
Polonya
Rusya Federasyonu
13 Ağustos 2016
21:15
Tek Kadınlar Altın Madalya Maçı
PUIG Monica
KERBER Angelique
13 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar Son 16
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Japonya
Polonya
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Avustralya
Hong Kong
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Portekiz
Avusturya
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Taipei (Chinese Taipei)
Almanya
13 Ağustos 2016
21:30
49er Erkekler 5. Yarış
13 Ağustos 2016
21:42
Laser Erkekler Yarışı 10
13 Ağustos 2016
21:55
Skeet Erkekler Bronz Madalya Maçı
ALRASHIDI Abdullah
13 Ağustos 2016
21:55
Laser Radial Kadınlar Yarışı 10
13 Ağustos 2016
21:55
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 09
13 Ağustos 2016
22:00
Skeet Erkekler Altın Madalya Maçı
ROSSETTI Gabriele
SVENSSON Marcus
13 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAYRAK Ozge
CICOGNINI Jeanine
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup A
Türkiye
Brezilya
13 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 94kg Grup B
13 Ağustos 2016
22:00
49er FX Kadınlar 5. Yarış
13 Ağustos 2016
22:18
Erkekler Final
HANCHAROU Uladzislau
DONG Dong
GAO Lei
13 Ağustos 2016
22:22
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
HURSKAINEN Henri
MUNOZ Lino
13 Ağustos 2016
22:28
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
ARENDS Jacco - PIEK Selena
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 3m Tramplen Yarı Final
13 Ağustos 2016
22:40
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
13 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Çeyrek Final
Nijerya
Danimarka
13 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Son 16
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
13 Ağustos 2016
22:53
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
22:59
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
23:00
49er Erkekler Yarışı 06
13 Ağustos 2016
23:07
Erkekler Sprint Yarışı 9-12'cilik Maçı
13 Ağustos 2016
23:14
49er FX Kadınlar Yarışı 06
13 Ağustos 2016
23:16
Kadınlar Keirin İkinci Tur
13 Ağustos 2016
23:25
Kadınlar Keirin İkinci Tur
13 Ağustos 2016
23:25
Karışık Çiftler Yarı Final
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
13 Ağustos 2016
23:27
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
LI Michelle
SAROSI Laura
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
13 Ağustos 2016
23:41
Erkekler Eleme Grup B
Mısır
Brezilya
13 Ağustos 2016
23:41
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final 7-8
13 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
KONKI Elie
TOUBA Hamza
13 Ağustos 2016
23:49
Kadınlar Grup A
Güney Kore
İspanya
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Yarı Final 1
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Yarı Final 2
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Yarı Final 3
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Final
THOMPSON Elaine
BOWIE Tori
FRASER-PRYCE Shelly-Ann
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 800m
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 800m
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 800m
THIAM Nafissatou
ENNIS-HILL Jessica
THEISEN EATON Brianne
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Hırvatistan
Nijerya
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Son 16
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Son 16
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
SEIDL Robin - HUBER Alexander
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
İtalya
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Serbest Stil Final
PALTRINIERI Gregorio
JAEGER Connor
DETTI Gabriele
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Avustralya
Danimarka
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Büyük Britanya
Avustralya
13 Ağustos 2016
00:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
OLVER Heather - SMITH Lauren
13 Ağustos 2016
00:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
00:04
Kadınlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
00:06
Kadınlar 75kg Grup A
RIM Jong Sim
NAUMAVA Darya
VALENTIN PEREZ Lidia
13 Ağustos 2016
00:08
Kadınlar +78 kg Repesaj Maçı
SAYIT Kayra
CHEIKH ROUHOU Nihel
13 Ağustos 2016
00:11
Kadınlar +78 kg Repesaj Maçı
KIM Minjeong
SAVELKOULS Tessie
13 Ağustos 2016
00:14
Kadınlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
00:20
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
FURUKAWA Takaharu
ELLISON Brady
13 Ağustos 2016
00:22
Erkekler +100 kg Repesaj Maçı
SILVA Rafael
MEYER Roy
13 Ağustos 2016
00:27
Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar Final
MACLENNAN Rosannagh
PAGE Bryony
LI Dan
13 Ağustos 2016
00:34
Erkekler +100 kg Repesaj Maçı
GARCIA MENDOZA Alex
KRAKOVETSKII Iurii
13 Ağustos 2016
00:38
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
13 Ağustos 2016
00:42
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
13 Ağustos 2016
00:54
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
13 Ağustos 2016
00:57
Erkekler Bireysel Yarı Final
VALLADONT Jean-Charles
VAN DEN BERG Sjef
13 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Çeyrek Final
Çin
Almanya
13 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar +78 kg Yarı Final - Grup A
ANDEOL Emilie
YU Song
13 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Son 16
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
BORGER Karla - BUTHE Britta
13 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı
13 Ağustos 2016
01:15
Kadınlar Takım Sprint Eleme
13 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar +78 kg Yarı Final - Grup B
ORTIZ Idalys
YAMABE Kanae
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler +100 kg Yarı Final - Grup A
RINER Teddy
SASSON Or
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler +100 kg Yarı Final - Grup B
HARASAWA Hisayoshi
TANGRIEV Abdullo
13 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar +78 kg Bronz Madalya Maçı A
YAMABE Kanae
SAYIT Kayra
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Bireysel Yarı Final
KU Bonchan
ELLISON Brady
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Bireysel Bronz Madalya Maçı
VAN DEN BERG Sjef
ELLISON Brady
13 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sprint Eleme
13 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Çiftli Yarı Final
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
13 Ağustos 2016
01:30
Karışık Çiftler Çeyrek Final
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
VINCI Roberta - FOGNINI Fabio
13 Ağustos 2016
01:33
Çift Erkekler Altın Madalya Maçı
MERGEA Florin - TECAU Horia
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
13 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar +78 kg Bronz Madalya Maçı B
YU Song
KIM Minjeong
13 Ağustos 2016
01:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
JORGENSEN Jan O
MUST Raul
13 Ağustos 2016
01:55
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
13 Ağustos 2016
01:55
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
ARENDS Jacco - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
02:00
Kadınlar Eleme Grup A
Karadağ
Norveç
13 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar +78 kg Final - Altın Madalya Maçı
ANDEOL Emilie
ORTIZ Idalys
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler +100 kg Bronz Madalya Maçı A
SILVA Rafael
TANGRIEV Abdullo
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler +100 kg Bronz Madalya Maçı B
SASSON Or
GARCIA MENDOZA Alex
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Bireysel Altın Madalya Maçı
VALLADONT Jean-Charles
KU Bonchan
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
02:35
Erkekler Flöre Takım Bronz Madalya Maçı
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
02:35
Erkekler Grup A
Büyük Britanya
İspanya
13 Ağustos 2016
02:40
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
VALENCIA VICTORIA Ingrit Lorena
MBOUGNADE Judith
13 Ağustos 2016
02:41
Erkekler +100 kg Final - Altın Madalya Maçı
RINER Teddy
HARASAWA Hisayoshi
13 Ağustos 2016
02:50
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
02:52
Erkekler Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Eleme
EZ ZAHRAOUI Zohra
OURAHMOUNE Sarah
13 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar - Grup B
Hollanda
Porto Riko
13 Ağustos 2016
03:13
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:21
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
03:29
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
03:37
Kadınlar Takım Sprint İlk Tur
13 Ağustos 2016
03:45
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
CHIENG Jennifer
MAYER Mikaela Joslin
13 Ağustos 2016
03:53
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Sprint 1/16 Final
13 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Sprint 1/16 Final -
13 Ağustos 2016
04:05
Kadınlar Grup B
İspanya
Senegal
13 Ağustos 2016
04:10
Erkekler Sprint 1/16 Final - 6
13 Ağustos 2016
04:10
Erkekler Sprint 1/16 Final - 7
13 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Eleme
TESTA Irma
WATTS Shelley Marie
13 Ağustos 2016
04:12
Erkekler Sprint 1/16 Final - 8
13 Ağustos 2016
04:19
Erkekler Sprint 1/16 Final - 9
13 Ağustos 2016
04:20
Karışık Çiftler Çeyrek Final
PEREIRA Teliana - MELO Marcelo
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
13 Ağustos 2016
04:26
Karışık Çiftler Çeyrek Final
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
BEGU Irina-Camelia - TECAU Horia
13 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Grup A
Belçika
Yeni Zelanda
13 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar Takım Sprint Final - Bronz
Almanya
13 Ağustos 2016
04:40
Kadınlar Takım Sprint Final - Altın
Çin
Rusya Federasyonu
13 Ağustos 2016
04:44
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 3
DORJNYAMBUU Otgondalai
BENBAZIZ Reda
13 Ağustos 2016
04:47
Erkekler Sprint 1/16 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
04:54
Erkekler Sprint 1/16 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Sprint 1/16 Final Repesaj-Ht 3
13 Ağustos 2016
05:01
Erkekler Takım Takip Yarışı Final 7-8
13 Ağustos 2016
05:08
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Çeyrek Final 4
OUMIHA Sofiane
SELIMOV Albert
13 Ağustos 2016
05:12
Erkekler Takım Takip Yarışı Final 5-6
13 Ağustos 2016
05:15
Erkekler Flöre Takım Altın Madalya Maçı
Rusya Federasyonu
Fransa
13 Ağustos 2016
05:19
Erkekler Takım Takip Yarışı Final - Bronz
Danimarka
13 Ağustos 2016
05:22
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SHAKHSUVARLY Kamran
CHEBOTAREV Artem
13 Ağustos 2016
05:29
Erkekler Takım Takip Yarışı Final - Altın
Büyük Britanya
Avustralya
13 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
O,REILLY Michael
RODRIGUEZ Misael Uziel
13 Ağustos 2016
13:30
Erkekler Tur 3
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
CHANG Ye Na - LEE So Hee
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
TEE Jing Yi
GAVNHOLT Kristina
13 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
XU Chen - MA Jin
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
DZIOLKO Adrian
13 Ağustos 2016
15:00
25m Çabuk Ateş Havalı Tabanca Erkekler Eleme Aşaması 2
13 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
CHAI Biao - HONG Wei
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 1
Rusya Federasyonu
Meksika
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 2
Polonya
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 3
Fransa
İtalya
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Kılıç Takım Çeyrek Final 4
Güney Kore
Ukrayna
13 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Çin
İspanya
13 Ağustos 2016
15:30
Skeet Erkekler Sıralama - Day 2
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 100m Tur
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup B
Slovenya
Almanya
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Tek Çifte Final D
13 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
İran
Mısır
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
LIANG Xiao Yu
LANSAC Delphine
13 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
LEE Dong Keun
PONSANA Boonsak
13 Ağustos 2016
15:37
Erkekler 100m Tur
13 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup A
13 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup B
13 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar Tek ÇifteFinal D
13 Ağustos 2016
15:44
Erkekler 100m Tur
13 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Tek Çifte Final C
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup B
Arjantin
Hindistan
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Tek ÇifteFinal C
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final 1
Çin
Kuzey Kore
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final 2
Güney Kore
Singapur
13 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar 3000m Engelli 1. Tur
13 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
13 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
SASAKI Sho
KOUKAL Petr
13 Ağustos 2016
16:10
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
13 Ağustos 2016
16:10
Erkekler Tek Çifte Final B
13 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Kılıç Takım 5-8'incilik Maçı
Meksika
Polonya
13 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Kılıç Takım 5-8'incilik Maçı
Fransa
Güney Kore
13 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Tek Çifte Final B
13 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Rusya Federasyonu
İtalya
13 Ağustos 2016
16:21
Kadınlar 3000m Engelli 1. Tur
13 Ağustos 2016
16:23
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:26
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:29
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:32
Erkekler Tek Çifte Final A
DRYSDALE Mahe
MARTIN Damir
SYNEK Ondrej
13 Ağustos 2016
16:32
Erkekler Sprint 1/8 Final
13 Ağustos 2016
16:35
Erkekler Sprint 1/8 Final -
13 Ağustos 2016
16:37
Kadınlar 3000m Engelli 1. Tur
13 Ağustos 2016
16:38
Erkekler Sprint 1/8 Final - 6
13 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
13 Ağustos 2016
16:45
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
13 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Tek ÇifteFinal A
BRENNAN Kimberley
STONE Genevra
DUAN Jingli
13 Ağustos 2016
16:49
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Disk Atma Final
HARTING Christoph
MALACHOWSKI Piotr
JASINSKI Daniel
13 Ağustos 2016
16:54
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
16:59
Kadınlar Keirin İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
CINTRON Jeyvier Jesus
SATTIBAYEV Olzhas
13 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Son 16
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
13 Ağustos 2016
17:06
Kadınlar Eight Final A
Amerika Birleşik Devletleri
Büyük Britanya
Romanya
13 Ağustos 2016
17:07
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:07
Erkekler Sprint 1/8 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
17:11
Erkekler Sprint 1/8 Final Repesaj
13 Ağustos 2016
17:14
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ZOIROV Shakhobidin
IRVINE Brendan Emmet
13 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur Eleme Turu
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
GUERRERO Osleni
SHU Howard
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
MARTINS Pedro
GIUFFRE Martin
13 Ağustos 2016
17:21
Kadınlar 400m Tur 1
13 Ağustos 2016
17:22
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
FANETRI Lindaweni
VU Thi Trang (b)
13 Ağustos 2016
17:27
Erkekler Sekiz Tek Final A
Büyük Britanya
Almanya
Hollanda
13 Ağustos 2016
17:28
Kadınlar 400m Tur 1 -
13 Ağustos 2016
17:28
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Kılıç Takım Yarı Final 1
Rusya Federasyonu
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Kılıç Takım Yarı Final 2
İtalya
Ukrayna
13 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Eleme Grup A
Hırvatistan
Fransa
13 Ağustos 2016
17:33
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
NETO Juliao
VARGAS Antonio
13 Ağustos 2016
17:34
Kadınlar Takım Takip Yarışı İlk Tur
13 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar 400m Tur 1 - 6
13 Ağustos 2016
17:35
Erkekler - Grup B
Arjantin
Küba
13 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Avustralya
Brezilya
13 Ağustos 2016
17:42
Kadınlar 400m Tur 1 - 7
13 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Heptatlon Uzun Atlama - Grup A
13 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Heptatlon Uzun Atlama - Grup B
13 Ağustos 2016
17:49
Kadınlar 400m Tur 1 - Grup 8
13 Ağustos 2016
17:49
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
FINOL Yoel Segundo
DE LOS SANTOS NUNEZ Leonel
13 Ağustos 2016
17:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
ULITINA Maria
VICENTE Lohaynny
13 Ağustos 2016
18:00
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Son 16
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
13 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Tekli Yarı Final
NISHIKORI Kei
MURRAY Andy
13 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Bronz Madalya Maçı
KVITOVA Petra
KEYS Madison
13 Ağustos 2016
18:06
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
MARTINEZ Fernando Daniel
ASENOV Daniel
13 Ağustos 2016
18:07
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:14
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar Grup A
Avustralya
Belarus
13 Ağustos 2016
18:21
Erkekler 100m Tur 1
13 Ağustos 2016
18:22
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 1
RABII Mohammed
DONNELLY Steven Gerard
13 Ağustos 2016
18:28
Erkekler 100m Tur 1 -
13 Ağustos 2016
18:30
25m Çabuk Ateş Havalı Tabanca Erkekler Final
REITZ Christian
QUIQUAMPOIX Jean
LI Yuehong
13 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Grup A
Hollanda
Almanya
13 Ağustos 2016
18:35
Erkekler 100m Tur 1 - 6
13 Ağustos 2016
18:39
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 2
GIYASOV Shakhram
IGLESIAS Roniel
13 Ağustos 2016
18:42
Erkekler 100m Tur 1 - 7
13 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Kılıç Takım 5-6'cılık Maçı
Polonya
Güney Kore
13 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Kılıç Takım 7-8'incilik Maçı
Meksika
Fransa
13 Ağustos 2016
18:49
Erkekler 100m Tur 1 - Grup 8
13 Ağustos 2016
18:55
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Yarı Final 1
TISHCHENKO Evgeny
TULAGANOV Rustam
13 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Çeyrek Final
Portekiz
Almanya
13 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Macaristan
Amerika Birleşik Devletleri
13 Ağustos 2016
19:05
49er Erkekler 3. Yarış
13 Ağustos 2016
19:05
Finn Erkekler Yarışı 07
13 Ağustos 2016
19:05
Laser Erkekler Yarışı 09
13 Ağustos 2016
19:05
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 07
13 Ağustos 2016
19:05
Laser Radial Kadınlar Yarışı 09
13 Ağustos 2016
19:12
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
YOKA Tony Victor James
CLAYTON Laurent Jr.
13 Ağustos 2016
19:20
49er FX Kadınlar 3. Yarış
13 Ağustos 2016
19:28
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
IASHAISH Hussein
NISTOR Mihai
13 Ağustos 2016
19:47
Erkekler Tekli Yarı Final
DEL POTRO Juan Martin
NADAL Rafael
13 Ağustos 2016
20:03
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
PERO Leinier Eunice
VIANELLO Guido
13 Ağustos 2016
20:03
Çift Kadınlar Bronz Madalya Maçı
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
13 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Sıralama
13 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
DEMIREZEN Ali Eren
HRGOVIC Filip
13 Ağustos 2016
21:00
Skeet Erkekler Yarı Final
13 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Grup B
Arjantin
Brezilya
13 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Eleme Grup A
Danimarka
Katar
13 Ağustos 2016
21:00
49er Erkekler 4. Yarış
13 Ağustos 2016
21:00
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 08
13 Ağustos 2016
21:00
49er FX Kadınlar 4. Yarış
13 Ağustos 2016
21:00
Finn Erkekler Yarışı 08
13 Ağustos 2016
21:05
Karışık Çiftler Yarı Final
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
13 Ağustos 2016
21:05
Erkekler - Grup B
Polonya
Rusya Federasyonu
13 Ağustos 2016
21:15
Tek Kadınlar Altın Madalya Maçı
PUIG Monica
KERBER Angelique
13 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar Son 16
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Japonya
Polonya
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Avustralya
Hong Kong
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Portekiz
Avusturya
13 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Takım Tur 1
Taipei (Chinese Taipei)
Almanya
13 Ağustos 2016
21:30
49er Erkekler 5. Yarış
13 Ağustos 2016
21:42
Laser Erkekler Yarışı 10
13 Ağustos 2016
21:55
Skeet Erkekler Bronz Madalya Maçı
ALRASHIDI Abdullah
13 Ağustos 2016
21:55
Laser Radial Kadınlar Yarışı 10
13 Ağustos 2016
21:55
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 09
13 Ağustos 2016
22:00
Skeet Erkekler Altın Madalya Maçı
ROSSETTI Gabriele
SVENSSON Marcus
13 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAYRAK Ozge
CICOGNINI Jeanine
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup A
Türkiye
Brezilya
13 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 94kg Grup B
13 Ağustos 2016
22:00
49er FX Kadınlar 5. Yarış
13 Ağustos 2016
22:18
Erkekler Final
HANCHAROU Uladzislau
DONG Dong
GAO Lei
13 Ağustos 2016
22:22
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
HURSKAINEN Henri
MUNOZ Lino
13 Ağustos 2016
22:28
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
ARENDS Jacco - PIEK Selena
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 3m Tramplen Yarı Final
13 Ağustos 2016
22:40
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
13 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Çeyrek Final
Nijerya
Danimarka
13 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Son 16
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
13 Ağustos 2016
22:53
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
22:59
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Sprint Çeyrek Final
13 Ağustos 2016
23:00
49er Erkekler Yarışı 06
13 Ağustos 2016
23:07
Erkekler Sprint Yarışı 9-12'cilik Maçı
13 Ağustos 2016
23:14
49er FX Kadınlar Yarışı 06
13 Ağustos 2016
23:16
Kadınlar Keirin İkinci Tur
13 Ağustos 2016
23:25
Kadınlar Keirin İkinci Tur
13 Ağustos 2016
23:25
Karışık Çiftler Yarı Final
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
13 Ağustos 2016
23:27
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
LI Michelle
SAROSI Laura
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
13 Ağustos 2016
23:41
Erkekler Eleme Grup B
Mısır
Brezilya
13 Ağustos 2016
23:41
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final 7-8
13 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
KONKI Elie
TOUBA Hamza
13 Ağustos 2016
23:49
Kadınlar Grup A
Güney Kore
İspanya
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Yarı Final 1
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Yarı Final 2
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Yarı Final 3
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Final
THOMPSON Elaine
BOWIE Tori
FRASER-PRYCE Shelly-Ann
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 800m
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 800m
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Heptatlon 800m
THIAM Nafissatou
ENNIS-HILL Jessica
THEISEN EATON Brianne
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Hırvatistan
Nijerya
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Son 16
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Son 16
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
SEIDL Robin - HUBER Alexander
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
İtalya
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Serbest Stil Final
PALTRINIERI Gregorio
JAEGER Connor
DETTI Gabriele
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Avustralya
Danimarka
13 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 100m Karışık Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Büyük Britanya
Avustralya