Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 14 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 14
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
14 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final 5-6
14 Ağustos 2016
00:06
Kadınlar Kılıç Takım Bronz Madalya Maçı
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
00:15
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final - Bronz
Kanada
14 Ağustos 2016
00:17
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final - Altın
Büyük Britanya
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
00:23
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
EMIGDIO ABARCA Elias Eliseo
KHARKHUU Enkh-Amar
14 Ağustos 2016
00:40
Erkekler - Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
14 Ağustos 2016
00:56
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
TAN Yuhan
ZILBERMAN Misha
14 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
HU Jianguan
EKER Selcuk
14 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Keirin Final 7-12
14 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Keirin Final 1-6
LIGTLEE Elis
JAMES Rebecca
MEARES Anna
14 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Sprint Yarı Final
14 Ağustos 2016
01:13
Erkekler Sprint Yarı Final
14 Ağustos 2016
01:22
Kadınlar Grup A
Japonya
Fransa
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
SERUGO Ronald
ABGARYAN Narek
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
KHARROUBI Achraf
MOKHOTHO Moroke Jeremia
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 3
CISSOKHO Souleymane Diop
ARDEE Saylom
14 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Kılıç Takım Altın Madalya Maçı
Rusya Federasyonu
Ukrayna
14 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Grup B
Büyük Britanya
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sprint Yarışı 5-8'cilik Maçı
14 Ağustos 2016
01:32
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 4
MAESTRE Gabriel
YELEUSSINOV Daniyar
14 Ağustos 2016
01:45
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Yarı Final 2
LEVIT Vassiliy
SAVON Erislandy
14 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Grup B
İspanya
Litvanya
14 Ağustos 2016
01:55
Erkekler Çeyrek Final
Güney Kore
Honduras
14 Ağustos 2016
01:55
Erkekler 94kg Grup A
MORADI Sohrab
STRALTSOU Vadzim
DIDZBALIS Aurimas
14 Ağustos 2016
01:55
Erkekler Son 16
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
14 Ağustos 2016
02:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
JOYCE Joe
DOS SANTOS MORAIS Davilson
14 Ağustos 2016
02:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
MUNOZ Edgar Ramon
JALOLOV Bakhodir
14 Ağustos 2016
02:20
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
PERMINOVA Natalia
BALDAUF Elisabeth
14 Ağustos 2016
02:20
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
LUO Ying - LUO Yu
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
14 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
KJAERSFELDT Line
14 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
AJAGBA Efe
PAUL Nigel
14 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
MAJIDOV Mahammadrasul
DYCHKO Ivan
14 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Grup B
Avustralya
Japonya
14 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final 3
Almanya
Hong Kong
14 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final 4
Avusturya
Japonya
14 Ağustos 2016
02:37
Erkekler Eleme Grup B
İsveç
Polonya
14 Ağustos 2016
02:44
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
DE OLIVEIRA Ygor Coelho
EVANS Scott
14 Ağustos 2016
02:53
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
FOO KUNE Kate
CHEN Hsuan-Yu Wendy
14 Ağustos 2016
03:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
14 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp A
14 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Son 16
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
14 Ağustos 2016
03:07
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
03:14
Erkekler - Grup A
Kanada
Meksika
14 Ağustos 2016
03:18
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ABIAN Pablo
YU Jaspar Woon Chai
14 Ağustos 2016
03:27
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
LEVERDEZ Brice
MUST Raul
14 Ağustos 2016
03:50
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
14 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Grup A
Çin
Yeni Zelanda
14 Ağustos 2016
04:03
Erkekler 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:08
Erkekler 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:11
Erkekler 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:17
Erkekler Uzun Atlama Final
HENDERSON Jeff
MANYONGA Luvo
RUTHERFORD Greg
14 Ağustos 2016
04:26
Kadınlar 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
ZETCHIRI Linda
JAQUET Sabrina
14 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
OLVER Heather - SMITH Lauren
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
14 Ağustos 2016
04:37
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
14 Ağustos 2016
04:49
Kadınlar 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:50
Kadınlar 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:58
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp B
14 Ağustos 2016
05:00
Erkekler 10,000m
FARAH Mohamed
TANUI Paul Kipngetich
TOLA Tamirat
14 Ağustos 2016
05:04
Erkekler Eleme Grup A
Arjantin
Tunus
14 Ağustos 2016
05:18
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Kolombiya
14 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar 50m Serbest Stil Final
BLUME Pernille
MANUEL Simone
HERASIMENIA Aliaksandra
14 Ağustos 2016
13:00
Erkekler Tur 4
ROSE Justin
STENSON Henrik
KUCHAR Matt
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
POCHTAROV Artem
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
YIP Pui Yin
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
TEE Jing Yi
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
ULITINA Maria
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
WONG Zi Liang Derek
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
GUERRERO Osleni
14 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Sıralama
14 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Epe Takım Son 16
Brezilya
Venezuela
14 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Maraton
SUMGONG Jemima Jelagat
KIRWA Eunice Jepkirui
DIBABA Mare
14 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Karadağ
Brezilya
14 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Sırbistan
Hollanda
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
NGUYEN Tien Minh
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
MARTINS Pedro
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LIANG Xiao Yu
14 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel Birinci Eleme
14 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Takım 1. Tur
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Eleme
BERGE Stig-Andre
LEE Jungbaik
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Eleme
OTA Shinobu
SORYAN Hamid Mohammad
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Eleme
KEBISPAYEV Almat
LABAZANOV Ibragim
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Çeyrek Final
İspanya
Arjantin
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Takım Çeyrek Final 1
Çin
Büyük Britanya
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Takım Çeyrek Final 2
İsveç
Güney Kore
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
TAN Yuhan
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
SASAKI Sho
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
FANETRI Lindaweni
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
ALEKSANDROV Daniel Tihomirov
JULFALAKYAN Arsen
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
MUNOZ JARAMILLO Carlos Andres
BACSI Peter
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
MURSALIYEV Elvin
SEBIE Mahmoud Fawzy Rashad
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
DATUNASHVILI Zurabi
KARTIKOV Doszhan
14 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
BORRERO MOLINA Ismael
ERALIEV Arsen
14 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
MONTANO ARROYO Andres Roberto
WANG Lumin
14 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
YUN Won Chol
MAHMOUD Haithem Fahmy
14 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
TASMURADOV Elmurat
FRIS Kristian
14 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
BAYRAMOV Rovshan
RODRIGUEZ OROZCO Raiber Jose
14 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
MESSAOUDI El Mahadi
THIELKE Jesse David
14 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
DAUROV Soslan
BERGE Stig-Andre
14 Ağustos 2016
17:16
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
OTA Shinobu
KEBISPAYEV Almat
14 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 1
Fransa
Venezuela
14 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 2
Macaristan
Güney Kore
14 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 3
İtalya
İsviçre
14 Ağustos 2016
17:51
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 4
Rusya Federasyonu
Ukrayna
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
VLASOV Roman
KIM Hyeonwoo
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
YANG Bin
AIT OUAGRAM Zied
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
BISEK Andrew Thomas
HERNANDEZ RIOS Yurisandy
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
STARCEVIC Bozo
CEBI Selcuk
14 Ağustos 2016
18:08
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
MADSEN Mark Overgaard
ABDVALI Saeid Morad
14 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
TURDIEV Dilshodjon
NEMES Viktor
14 Ağustos 2016
18:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
MALKOV Vladimir
OBERNOSTERER David
14 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
HURSKAINEN Henri
14 Ağustos 2016
18:43
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
CORDON Kevin
14 Ağustos 2016
18:50
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
ALEKSANDROV Daniel Tihomirov
BACSI Peter
14 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
MURSALIYEV Elvin
KARTIKOV Doszhan
14 Ağustos 2016
19:02
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
LEE Dong Keun
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
BORRERO MOLINA Ismael
WANG Lumin
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
YUN Won Chol
TASMURADOV Elmurat
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
BAYRAMOV Rovshan
THIELKE Jesse David
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
BERGE Stig-Andre
OTA Shinobu
14 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
VLASOV Roman
YANG Bin
14 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
BISEK Andrew Thomas
STARCEVIC Bozo
14 Ağustos 2016
19:15
Düet Serbest Rutin
14 Ağustos 2016
19:18
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
IAKUSHINA Iaroslava
CHEN Nien-Chin
14 Ağustos 2016
19:34
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
MADSEN Mark Overgaard
NEMES Viktor
14 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
BACSI Peter
MURSALIYEV Elvin
14 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Yarı Final
BORRERO MOLINA Ismael
TASMURADOV Elmurat
14 Ağustos 2016
20:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Yarı Final
BAYRAMOV Rovshan
OTA Shinobu
14 Ağustos 2016
20:07
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
LI Michelle
14 Ağustos 2016
20:10
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
SHAKIMOVA Dariga
FORTIN Ariane
14 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Yarı Final
VLASOV Roman
STARCEVIC Bozo
14 Ağustos 2016
20:24
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Yarı Final
MADSEN Mark Overgaard
BACSI Peter
14 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
CONLAN Michael John
AVAGYAN Aram
14 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Eleme Grup B
İsveç
Fransa
14 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar - Grup A
Güney Kore
Kamerun
14 Ağustos 2016
20:41
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
BUTDEE Chatchai
NIKITIN Vladimir
14 Ağustos 2016
20:47
Karışık Çiftler Bronz Madalya Maçı
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
14 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Venezuela
Güney Kore
14 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Epe Takım 5-8'incilik Maçı
İsviçre
Rusya Federasyonu
14 Ağustos 2016
21:00
Çift Kadınlar Altın Madalya Maçı
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
14 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Grup B
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ASANAU Dzmitry
ERDENEBAT Tsendbaatar
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
DE JESUS Robenilson
STEVENSON Shakur
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Yarı Final 1
ALVAREZ Lazaro Jorge
CONCEICAO Robson
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Çeyrek Final
Belçika
Hindistan
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Karadağ
İspanya
14 Ağustos 2016
21:41
50m Havalı Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Final
CAMPRIANI Niccolo
KAMENSKIY Sergey
RAYNAUD Alexis
14 Ağustos 2016
21:55
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
DUNAYTSEV Vitaly
BAATARSUKH Chinzorig
14 Ağustos 2016
21:55
470 Kadınlar Yarışı 06
14 Ağustos 2016
21:55
Finn Erkekler Yarışı 09
14 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Epe Takım Yarı Final 1
Fransa
Macaristan
14 Ağustos 2016
22:00
RS:X Erkekler Madalya Yarışı
VAN RIJSSELBERGHE Dorian
DEMPSEY Nick
LE COQ Pierre
14 Ağustos 2016
22:00
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 10
14 Ağustos 2016
22:00
470 Erkekler Yarışı 06
14 Ağustos 2016
22:32
Erkekler Epe Takım Yarı Final 2
İtalya
Ukrayna
14 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
BACHKOV Hovhannes
HU Qianxun
14 Ağustos 2016
22:40
Tek Erkekler Bronz Madalya Maçı
NADAL Rafael
NISHIKORI Kei
14 Ağustos 2016
22:40
Karışık Çiftler Altın Madalya Maçı
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
14 Ağustos 2016
22:50
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GAIBNAZAROV Fazliddin
KUMAR Manoj
14 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Yer Hareketleri Final
WHITLOCK Max
HYPOLITO Diego
MARIANO Arthur
14 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
RUSSELL Gary
MASUK Wuttichai
14 Ağustos 2016
23:00
RS:X Kadınlar Madalya Yarışı
PICON Charline
CHEN Peina
ELFUTINA Stefaniya
14 Ağustos 2016
23:00
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 11
14 Ağustos 2016
23:04
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 1
LA CRUZ Julio Cesar
BORGES Michel
14 Ağustos 2016
23:04
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Avustralya
Yunanistan
14 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
14 Ağustos 2016
23:12
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 2
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
MINA Carlos Andres
14 Ağustos 2016
23:15
470 Kadınlar Yarışı 07
14 Ağustos 2016
23:17
Finn Erkekler Yarışı 10
14 Ağustos 2016
23:18
Erkekler Epe Takım 5-6'cılık Maçı
Güney Kore
İsviçre
14 Ağustos 2016
23:21
Erkekler Epe Takım 7-8'incilik Maçı
Venezuela
Rusya Federasyonu
14 Ağustos 2016
23:24
470 Erkekler Yarışı 07
14 Ağustos 2016
23:27
Kadınlar Eleme Grup B
Hollanda
Rusya Federasyonu
14 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Final Maçı
MARTINEZ Yurberjen Herney
DUSMATOV Hasanboy
14 Ağustos 2016
23:33
Kadınlar Atlama Masası Final
BILES Simone
PASEKA Maria
STEINGRUBER Giulia
14 Ağustos 2016
23:34
Tek Erkekler Altın Madalya Maçı
DEL POTRO Juan Martin
MURRAY Andy
14 Ağustos 2016
23:36
Kadınlar - Grup B
İtalya
Porto Riko
14 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Takım Çeyrek Final 3
Japonya
Hong Kong
14 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Takım Çeyrek Final 4
Avusturya
Almanya
14 Ağustos 2016
23:50
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 12
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 3 Adım Atlama Final
IBARGUEN Caterine
ROJAS Yulimar
RYPAKOVA Olga
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Final
VAN NIEKERK Wayde
JAMES Kirani
MERRITT Lashawn
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Final
BOLT Usain
GATLIN Justin
DE GRASSE Andre
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
ZETCHIRI Linda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
TAN Lianne
SANTOS Telma
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
PERMINOVA Natalia
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
FOO KUNE Kate
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
XU Chen - MA Jin
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
Venezuela
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Sırbistan
Çin
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
MELIAN Alberto Ezequiel
MHAMDI Bilel
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
YERALIYEV Kairat
AKHMADALIEV Murodjon
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Yarı Final 2
DORJNYAMBUU Otgondalai
OUMIHA Sofiane
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
HARUTYUNYAN Artem
BIYARSLANOV Arthur
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GOZGEC Batuhan
TEIXEIRA Joedison
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
AMZILE Hassan
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
MCCORMACK Pat
TOLEDO Yasnier
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 3
BUATSI Joshua
BENCHABLA Abdelhafid
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 4
MAMMADOV Teymur
NIYAZYMBETOV Adilbek
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Epe Takım Altın Madalya Maçı
İtalya
Fransa
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +75kg Grup A
MENG Suping
KIM Kuk Hyang
ROBLES Sarah Elizabeth
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
İspanya
Angola
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Arjantin
Güney Kore
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Hollanda
Avustralya
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Almanya
Yeni Zelanda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Yarı Final 2
Almanya
Japonya
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint 1/16 Final
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint 1/16 Final - Ht2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint 1/16 Final - Ht3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Omnium Eleme Yarışı 36
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Japonya
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Brezilya
Macaristan
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Japonya
Arjantin
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Rusya Federasyonu
14 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final 5-6
14 Ağustos 2016
00:06
Kadınlar Kılıç Takım Bronz Madalya Maçı
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
00:15
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final - Bronz
Kanada
14 Ağustos 2016
00:17
Kadınlar Takım Takip Yarışı Final - Altın
Büyük Britanya
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
00:23
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
EMIGDIO ABARCA Elias Eliseo
KHARKHUU Enkh-Amar
14 Ağustos 2016
00:40
Erkekler - Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
14 Ağustos 2016
00:56
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
TAN Yuhan
ZILBERMAN Misha
14 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
HU Jianguan
EKER Selcuk
14 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Keirin Final 7-12
14 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Keirin Final 1-6
LIGTLEE Elis
JAMES Rebecca
MEARES Anna
14 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Sprint Yarı Final
14 Ağustos 2016
01:13
Erkekler Sprint Yarı Final
14 Ağustos 2016
01:22
Kadınlar Grup A
Japonya
Fransa
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
SERUGO Ronald
ABGARYAN Narek
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
KHARROUBI Achraf
MOKHOTHO Moroke Jeremia
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 3
CISSOKHO Souleymane Diop
ARDEE Saylom
14 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Kılıç Takım Altın Madalya Maçı
Rusya Federasyonu
Ukrayna
14 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Grup B
Büyük Britanya
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Sprint Yarışı 5-8'cilik Maçı
14 Ağustos 2016
01:32
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Çeyrek Final 4
MAESTRE Gabriel
YELEUSSINOV Daniyar
14 Ağustos 2016
01:45
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Yarı Final 2
LEVIT Vassiliy
SAVON Erislandy
14 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Grup B
İspanya
Litvanya
14 Ağustos 2016
01:55
Erkekler Çeyrek Final
Güney Kore
Honduras
14 Ağustos 2016
01:55
Erkekler 94kg Grup A
MORADI Sohrab
STRALTSOU Vadzim
DIDZBALIS Aurimas
14 Ağustos 2016
01:55
Erkekler Son 16
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
14 Ağustos 2016
02:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
JOYCE Joe
DOS SANTOS MORAIS Davilson
14 Ağustos 2016
02:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
MUNOZ Edgar Ramon
JALOLOV Bakhodir
14 Ağustos 2016
02:20
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
PERMINOVA Natalia
BALDAUF Elisabeth
14 Ağustos 2016
02:20
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
LUO Ying - LUO Yu
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
14 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
KJAERSFELDT Line
14 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
AJAGBA Efe
PAUL Nigel
14 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
MAJIDOV Mahammadrasul
DYCHKO Ivan
14 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Grup B
Avustralya
Japonya
14 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final 3
Almanya
Hong Kong
14 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final 4
Avusturya
Japonya
14 Ağustos 2016
02:37
Erkekler Eleme Grup B
İsveç
Polonya
14 Ağustos 2016
02:44
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
DE OLIVEIRA Ygor Coelho
EVANS Scott
14 Ağustos 2016
02:53
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
FOO KUNE Kate
CHEN Hsuan-Yu Wendy
14 Ağustos 2016
03:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
14 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp A
14 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Son 16
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
14 Ağustos 2016
03:07
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
03:14
Erkekler - Grup A
Kanada
Meksika
14 Ağustos 2016
03:18
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ABIAN Pablo
YU Jaspar Woon Chai
14 Ağustos 2016
03:27
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
LEVERDEZ Brice
MUST Raul
14 Ağustos 2016
03:50
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
14 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Grup A
Çin
Yeni Zelanda
14 Ağustos 2016
04:03
Erkekler 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:08
Erkekler 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:11
Erkekler 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:17
Erkekler Uzun Atlama Final
HENDERSON Jeff
MANYONGA Luvo
RUTHERFORD Greg
14 Ağustos 2016
04:26
Kadınlar 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
ZETCHIRI Linda
JAQUET Sabrina
14 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
OLVER Heather - SMITH Lauren
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
14 Ağustos 2016
04:37
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
14 Ağustos 2016
04:49
Kadınlar 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:50
Kadınlar 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:58
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp B
14 Ağustos 2016
05:00
Erkekler 10,000m
FARAH Mohamed
TANUI Paul Kipngetich
TOLA Tamirat
14 Ağustos 2016
05:04
Erkekler Eleme Grup A
Arjantin
Tunus
14 Ağustos 2016
05:18
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Kolombiya
14 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar 50m Serbest Stil Final
BLUME Pernille
MANUEL Simone
HERASIMENIA Aliaksandra
14 Ağustos 2016
13:00
Erkekler Tur 4
ROSE Justin
STENSON Henrik
KUCHAR Matt
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
POCHTAROV Artem
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
YIP Pui Yin
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
TEE Jing Yi
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
ULITINA Maria
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
WONG Zi Liang Derek
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
GUERRERO Osleni
14 Ağustos 2016
15:00
50m Havalı Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Sıralama
14 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Epe Takım Son 16
Brezilya
Venezuela
14 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Maraton
SUMGONG Jemima Jelagat
KIRWA Eunice Jepkirui
DIBABA Mare
14 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Karadağ
Brezilya
14 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Sırbistan
Hollanda
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
NGUYEN Tien Minh
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
MARTINS Pedro
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LIANG Xiao Yu
14 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel Birinci Eleme
14 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Takım 1. Tur
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Eleme
BERGE Stig-Andre
LEE Jungbaik
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Eleme
OTA Shinobu
SORYAN Hamid Mohammad
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Eleme
KEBISPAYEV Almat
LABAZANOV Ibragim
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Çeyrek Final
İspanya
Arjantin
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Takım Çeyrek Final 1
Çin
Büyük Britanya
14 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Takım Çeyrek Final 2
İsveç
Güney Kore
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
TAN Yuhan
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
SASAKI Sho
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
FANETRI Lindaweni
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
ALEKSANDROV Daniel Tihomirov
JULFALAKYAN Arsen
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
MUNOZ JARAMILLO Carlos Andres
BACSI Peter
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
MURSALIYEV Elvin
SEBIE Mahmoud Fawzy Rashad
14 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Eleme
DATUNASHVILI Zurabi
KARTIKOV Doszhan
14 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
BORRERO MOLINA Ismael
ERALIEV Arsen
14 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
MONTANO ARROYO Andres Roberto
WANG Lumin
14 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
YUN Won Chol
MAHMOUD Haithem Fahmy
14 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
TASMURADOV Elmurat
FRIS Kristian
14 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
BAYRAMOV Rovshan
RODRIGUEZ OROZCO Raiber Jose
14 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
MESSAOUDI El Mahadi
THIELKE Jesse David
14 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
DAUROV Soslan
BERGE Stig-Andre
14 Ağustos 2016
17:16
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/8 Final
OTA Shinobu
KEBISPAYEV Almat
14 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 1
Fransa
Venezuela
14 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 2
Macaristan
Güney Kore
14 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 3
İtalya
İsviçre
14 Ağustos 2016
17:51
Erkekler Epe Takım Çeyrek Final 4
Rusya Federasyonu
Ukrayna
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
VLASOV Roman
KIM Hyeonwoo
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
YANG Bin
AIT OUAGRAM Zied
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
BISEK Andrew Thomas
HERNANDEZ RIOS Yurisandy
14 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
STARCEVIC Bozo
CEBI Selcuk
14 Ağustos 2016
18:08
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
MADSEN Mark Overgaard
ABDVALI Saeid Morad
14 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
TURDIEV Dilshodjon
NEMES Viktor
14 Ağustos 2016
18:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
MALKOV Vladimir
OBERNOSTERER David
14 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
HURSKAINEN Henri
14 Ağustos 2016
18:43
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
CORDON Kevin
14 Ağustos 2016
18:50
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
ALEKSANDROV Daniel Tihomirov
BACSI Peter
14 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/8 Final
MURSALIYEV Elvin
KARTIKOV Doszhan
14 Ağustos 2016
19:02
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
LEE Dong Keun
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
BORRERO MOLINA Ismael
WANG Lumin
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
YUN Won Chol
TASMURADOV Elmurat
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
BAYRAMOV Rovshan
THIELKE Jesse David
14 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg 1/4 Final
BERGE Stig-Andre
OTA Shinobu
14 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
VLASOV Roman
YANG Bin
14 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
BISEK Andrew Thomas
STARCEVIC Bozo
14 Ağustos 2016
19:15
Düet Serbest Rutin
14 Ağustos 2016
19:18
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
IAKUSHINA Iaroslava
CHEN Nien-Chin
14 Ağustos 2016
19:34
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
MADSEN Mark Overgaard
NEMES Viktor
14 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg 1/4 Final
BACSI Peter
MURSALIYEV Elvin
14 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Yarı Final
BORRERO MOLINA Ismael
TASMURADOV Elmurat
14 Ağustos 2016
20:05
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Yarı Final
BAYRAMOV Rovshan
OTA Shinobu
14 Ağustos 2016
20:07
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
LI Michelle
14 Ağustos 2016
20:10
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
SHAKIMOVA Dariga
FORTIN Ariane
14 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Yarı Final
VLASOV Roman
STARCEVIC Bozo
14 Ağustos 2016
20:24
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Yarı Final
MADSEN Mark Overgaard
BACSI Peter
14 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
CONLAN Michael John
AVAGYAN Aram
14 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Eleme Grup B
İsveç
Fransa
14 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar - Grup A
Güney Kore
Kamerun
14 Ağustos 2016
20:41
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
BUTDEE Chatchai
NIKITIN Vladimir
14 Ağustos 2016
20:47
Karışık Çiftler Bronz Madalya Maçı
HRADECKA Lucie - STEPANEK Radek
MIRZA Sania - BOPANNA Rohan
14 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Venezuela
Güney Kore
14 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Epe Takım 5-8'incilik Maçı
İsviçre
Rusya Federasyonu
14 Ağustos 2016
21:00
Çift Kadınlar Altın Madalya Maçı
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
14 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Grup B
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ASANAU Dzmitry
ERDENEBAT Tsendbaatar
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
DE JESUS Robenilson
STEVENSON Shakur
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Yarı Final 1
ALVAREZ Lazaro Jorge
CONCEICAO Robson
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Çeyrek Final
Belçika
Hindistan
14 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Karadağ
İspanya
14 Ağustos 2016
21:41
50m Havalı Tüfek 3 Pozisyon Erkekler Final
CAMPRIANI Niccolo
KAMENSKIY Sergey
RAYNAUD Alexis
14 Ağustos 2016
21:55
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
DUNAYTSEV Vitaly
BAATARSUKH Chinzorig
14 Ağustos 2016
21:55
470 Kadınlar Yarışı 06
14 Ağustos 2016
21:55
Finn Erkekler Yarışı 09
14 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Epe Takım Yarı Final 1
Fransa
Macaristan
14 Ağustos 2016
22:00
RS:X Erkekler Madalya Yarışı
VAN RIJSSELBERGHE Dorian
DEMPSEY Nick
LE COQ Pierre
14 Ağustos 2016
22:00
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 10
14 Ağustos 2016
22:00
470 Erkekler Yarışı 06
14 Ağustos 2016
22:32
Erkekler Epe Takım Yarı Final 2
İtalya
Ukrayna
14 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
BACHKOV Hovhannes
HU Qianxun
14 Ağustos 2016
22:40
Tek Erkekler Bronz Madalya Maçı
NADAL Rafael
NISHIKORI Kei
14 Ağustos 2016
22:40
Karışık Çiftler Altın Madalya Maçı
MATTEK-SANDS Bethanie - SOCK Jack
WILLIAMS Venus - RAM Rajeev
14 Ağustos 2016
22:50
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GAIBNAZAROV Fazliddin
KUMAR Manoj
14 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Yer Hareketleri Final
WHITLOCK Max
HYPOLITO Diego
MARIANO Arthur
14 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
RUSSELL Gary
MASUK Wuttichai
14 Ağustos 2016
23:00
RS:X Kadınlar Madalya Yarışı
PICON Charline
CHEN Peina
ELFUTINA Stefaniya
14 Ağustos 2016
23:00
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 11
14 Ağustos 2016
23:04
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 1
LA CRUZ Julio Cesar
BORGES Michel
14 Ağustos 2016
23:04
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Avustralya
Yunanistan
14 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
14 Ağustos 2016
23:12
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 2
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
MINA Carlos Andres
14 Ağustos 2016
23:15
470 Kadınlar Yarışı 07
14 Ağustos 2016
23:17
Finn Erkekler Yarışı 10
14 Ağustos 2016
23:18
Erkekler Epe Takım 5-6'cılık Maçı
Güney Kore
İsviçre
14 Ağustos 2016
23:21
Erkekler Epe Takım 7-8'incilik Maçı
Venezuela
Rusya Federasyonu
14 Ağustos 2016
23:24
470 Erkekler Yarışı 07
14 Ağustos 2016
23:27
Kadınlar Eleme Grup B
Hollanda
Rusya Federasyonu
14 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Final Maçı
MARTINEZ Yurberjen Herney
DUSMATOV Hasanboy
14 Ağustos 2016
23:33
Kadınlar Atlama Masası Final
BILES Simone
PASEKA Maria
STEINGRUBER Giulia
14 Ağustos 2016
23:34
Tek Erkekler Altın Madalya Maçı
DEL POTRO Juan Martin
MURRAY Andy
14 Ağustos 2016
23:36
Kadınlar - Grup B
İtalya
Porto Riko
14 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Takım Çeyrek Final 3
Japonya
Hong Kong
14 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Takım Çeyrek Final 4
Avusturya
Almanya
14 Ağustos 2016
23:50
Nacra 17 Karışık Çiftler Yarışı 12
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 3 Adım Atlama Final
IBARGUEN Caterine
ROJAS Yulimar
RYPAKOVA Olga
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Final
VAN NIEKERK Wayde
JAMES Kirani
MERRITT Lashawn
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Final
BOLT Usain
GATLIN Justin
DE GRASSE Andre
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
ZETCHIRI Linda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
TAN Lianne
SANTOS Telma
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
PERMINOVA Natalia
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
FOO KUNE Kate
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
XU Chen - MA Jin
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
Venezuela
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Sırbistan
Çin
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
MELIAN Alberto Ezequiel
MHAMDI Bilel
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
YERALIYEV Kairat
AKHMADALIEV Murodjon
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Yarı Final 2
DORJNYAMBUU Otgondalai
OUMIHA Sofiane
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
HARUTYUNYAN Artem
BIYARSLANOV Arthur
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
GOZGEC Batuhan
TEIXEIRA Joedison
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
AMZILE Hassan
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Elemeler
MCCORMACK Pat
TOLEDO Yasnier
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 3
BUATSI Joshua
BENCHABLA Abdelhafid
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Çeyrek Final 4
MAMMADOV Teymur
NIYAZYMBETOV Adilbek
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Epe Takım Altın Madalya Maçı
İtalya
Fransa
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +75kg Grup A
MENG Suping
KIM Kuk Hyang
ROBLES Sarah Elizabeth
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
İspanya
Angola
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Arjantin
Güney Kore
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Hollanda
Avustralya
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Almanya
Yeni Zelanda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Yarı Final 2
Almanya
Japonya
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint 1/16 Final
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint 1/16 Final - Ht2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint 1/16 Final - Ht3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Omnium Eleme Yarışı 36
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Japonya
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Brezilya
Macaristan
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Japonya
Arjantin
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Rusya Federasyonu