Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 15 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 15
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
15 Ağustos 2016
00:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
HU Yun
ABIAN Pablo
15 Ağustos 2016
00:07
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
JORGENSEN Jan O
LEVERDEZ Brice
15 Ağustos 2016
00:21
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
WANG Yihan
SCHNAASE Karin
15 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar +75kg Grup B
15 Ağustos 2016
00:38
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
İtalya
15 Ağustos 2016
00:51
Kadınlar Grup B
Senegal
Sırbistan
15 Ağustos 2016
00:54
Erkekler Kulplu Beygir Final
WHITLOCK Max
SMITH Louis
NADDOUR Alexander
15 Ağustos 2016
00:54
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
WANG Iris
15 Ağustos 2016
00:57
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
ZWIEBLER Marc
DE OLIVEIRA Ygor Coelho
15 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 3m Tramplen Final
SHI Tingmao
HE Zi
CAGNOTTO Tania
15 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
DZIOLKO Adrian
KARUNARATNE Niluka
15 Ağustos 2016
01:10
Kadınlar Çeyrek Final
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
15 Ağustos 2016
01:15
Kadınlar Sprint Eleme
15 Ağustos 2016
01:27
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Repesaj Maçı 1
SORYAN Hamid Mohammad
KEBISPAYEV Almat
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Repesaj Maçı 2
ERALIEV Arsen
WANG Lumin
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Repesaj Maçı 2
KEBISPAYEV Almat
BERGE Stig-Andre
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Repesaj Maçı 2
KIM Hyeonwoo
YANG Bin
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Repesaj Maçı 2
ABDVALI Saeid Morad
NEMES Viktor
15 Ağustos 2016
01:43
Kadınlar Asimetrik Paralel Final
MUSTAFINA Aliya
KOCIAN Madison
SCHEDER Sophie
15 Ağustos 2016
01:50
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAE Yeon Ju
BAYRAK Ozge
15 Ağustos 2016
01:55
Kadınlar Eleme Grup A
Norveç
Romanya
15 Ağustos 2016
01:55
Erkekler Omnium Scratch Yarışı 16
15 Ağustos 2016
01:59
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Fransa
Hırvatistan
15 Ağustos 2016
02:16
Kadınlar Çeyrek Final
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
15 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
BANDEIRA Andreia
BYLON Atheyna
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Epe Takım Bronz Madalya Maçı
Macaristan
Ukrayna
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Bronz Madalya
ERALIEV Arsen
TASMURADOV Elmurat
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Sprint Final - Altın
KENNY Jason
SKINNER Callum
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Sprint Final - Bronz
DMITRIEV Denis
15 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Çin
15 Ağustos 2016
02:35
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Bronz Madalya
BERGE Stig-Andre
BAYRAMOV Rovshan
15 Ağustos 2016
02:42
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
02:49
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
02:50
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Altın Madalya
BORRERO MOLINA Ismael
OTA Shinobu
15 Ağustos 2016
02:55
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
LAURELL NASH Anna
MARSHALL Savannah
15 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Sprint 1/16 Final -
15 Ağustos 2016
03:07
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Bronz Madalya
KIM Hyeonwoo
STARCEVIC Bozo
15 Ağustos 2016
03:14
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 6
15 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 7
15 Ağustos 2016
03:41
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Bronz Madalya
ABDVALI Saeid Morad
BACSI Peter
15 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 8
15 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ZHANG Jiawei
HAM Sangmyeong
15 Ağustos 2016
04:25
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 9
15 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Altın Madalya
VLASOV Roman
MADSEN Mark Overgaard
15 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar Grup B
İspanya
Kanada
15 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Omnium Bireysel Takip Yarışı 26
15 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
HAMOUT Mohamed
RAMIREZ Robeisy
15 Ağustos 2016
14:30
Çift Erkekler Çeyrek Final
FU Haifeng - ZHANG Nan
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
15 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Çeyrek Final
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
15 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Çeyrek Final
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
15 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Son 16
JORGENSEN Jan O
KIDAMBI Srikanth
15 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Çeyrek Final
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
CHAI Biao - HONG Wei
15 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Çeyrek Final
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
15 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kano 1000m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar 10km
VAN ROUWENDAAL Sharon
BRUNI Rachele
OKIMOTO Poliana
15 Ağustos 2016
15:08
Tek Erkekler Kano 1000m
15 Ağustos 2016
15:16
Tek Erkekler Kano 1000m
15 Ağustos 2016
15:24
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup B
Polonya
Slovenya
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
Arjantin
Mısır
15 Ağustos 2016
15:31
Kadınlar Çiftli Kayak 500m
15 Ağustos 2016
15:36
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:38
Tek Kadınlar Kayak 200m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
15:42
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:45
Çift Erkekler Çeyrek Final
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
15 Ağustos 2016
15:45
Tek Erkekler Son 16
NG Ka Long Angus
SON Wan Ho
15 Ağustos 2016
15:45
Tek Kadınlar Kayak 200m
15 Ağustos 2016
15:48
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:52
Tek Kadınlar Kayak 200m
15 Ağustos 2016
15:54
Kadınlar 200m Tur 1 -
15 Ağustos 2016
15:59
Tek Kadınlar Kayak 200m
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 200m Tur 1 - 6
15 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Serbest Stil
DUJARDIN Charlotte
WERTH Isabell
BRORING-SPREHE Kristina
15 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
MANUKYAN Maksim
LORINCZ Viktor
15 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
CHAKVETADZE Davit
TAHMASEBI Saman Ahmed
15 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
BERG Zakarias
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Çeyrek Final
Yeni Zelanda
Avustralya
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Yarı Final 1
Çin
Singapur
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:03
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:06
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 7
15 Ağustos 2016
16:06
Tek Erkekler Kayak 1000m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
16:06
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:09
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
KUDLA Denis Maksymilian
KENZHEEV Zhanarbek
15 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
KOBLIASHVILI Roberti
LEYVA YEPEZ Alfonso Antonio
15 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Eleme Maçı
RAMONOV Murat
SEMENOV Sergey
15 Ağustos 2016
16:14
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Sprint 1/8 Final -
15 Ağustos 2016
16:18
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 8
15 Ağustos 2016
16:21
Tek Erkekler Kayak 1000m
15 Ağustos 2016
16:22
Kadınlar Sprint 1/8 Final - 6
15 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Eleme Maçı
MOHAMED Abdellatif Mohamed Ahmed
CHERNETSKYY Oleksandr
15 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 9
15 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Eleme Maçı
SOGHOMONYAN Eduard
KAJAIA Iakobi
15 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
BELENIUK Zhan
SAAD Ahmed Mohamed Ibrahim
15 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Omnium Zamana Karşı 46
15 Ağustos 2016
16:38
Tek Erkekler Kayak 1000m
15 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
BOUDJEMLINE Adem
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
15 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
HIETANIEMI Rami Antero
HRUSTANOVIC Amer
15 Ağustos 2016
16:46
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
HAMZATAU Javid
PENG Fei
15 Ağustos 2016
16:50
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
16:53
Tek Erkekler Son 16
CHOU Tien Chen
HU Yun
15 Ağustos 2016
16:53
Tek Erkekler Kano 1000m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
16:55
Çift Kadınlar Çeyrek Final
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
CHANG Ye Na - LEE So Hee
15 Ağustos 2016
16:59
Çift Kadınlar Çeyrek Final
TANG Yuanting - YU Yang
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
15 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
ASSAKALOV Rustam
PROVISOR Benjamin Errol
15 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
KHATRI Ravinder
LORINCZ Viktor
15 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
CHAKVETADZE Davit
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
15 Ağustos 2016
17:07
Tek Erkekler Kano 1000m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
17:14
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Çekiç Atma Final
WLODARCZYK Anita
ZHANG Wenxiu
HITCHON Sophie
15 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
KAYAALP Riza
CARABALLO CABRERA Erwin Jose
15 Ağustos 2016
17:21
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
SHARIATI Sabah
SMITH Robert Timothy David
15 Ağustos 2016
17:29
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
KUDLA Denis Maksymilian
KOBLIASHVILI Roberti
15 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
17:33
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
MENG Qiang
BABAJANZADEH DARZI Bashir Asgari
15 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
POPP Eduard
TINALIYEV Nurmakhan
15 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
LOPEZ NUNEZ Mijain
NABI Heiki
15 Ağustos 2016
17:42
Kadınlar Sprint 1/8 Final Repesaj-Ht1
15 Ağustos 2016
17:49
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
17:49
Kadınlar Sprint 1/8 Final Repesaj-Ht2
15 Ağustos 2016
17:56
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
18:03
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
EUREN Johan Magnus
POPOV Ivan
15 Ağustos 2016
18:05
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
ABDULLAEV Muminjon
SEMENOV Sergey
15 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
CHERNETSKYY Oleksandr
KAJAIA Iakobi
15 Ağustos 2016
18:22
Kadınlar Omnium Scratch Yarışı 16
15 Ağustos 2016
18:30
Düet Teknik Rutin
15 Ağustos 2016
18:38
Tek Kadınlar Kayak 200m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
18:55
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 1
TAYLOR Katie
POTKONEN Mira
15 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
BELENIUK Zhan
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
15 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
HRUSTANOVIC Amer
HAMZATAU Javid
15 Ağustos 2016
19:11
Tek Kadınlar Kayak 200m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
ASSAKALOV Rustam
LORINCZ Viktor
15 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
CHAKVETADZE Davit
KUDLA Denis Maksymilian
15 Ağustos 2016
20:15
Tek Kadınlar Kayak 200m Yarı Final 3
15 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar 3000m Engelli Final
JEBET Ruth
JEPKEMOI Hyvin Kiyeng
COBURN Emma
15 Ağustos 2016
20:54
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 2
YIN Junhua
ALEKSEEVNA Yana
15 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
KAYAALP Riza
SHARIATI Sabah
15 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
BABAJANZADEH DARZI Bashir Asgari
POPP Eduard
15 Ağustos 2016
21:15
Tek Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
LOPEZ NUNEZ Mijain
EUREN Johan Magnus
15 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
SEMENOV Sergey
KAJAIA Iakobi
15 Ağustos 2016
21:46
Tek Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
MAMISHZADA Elvin
SATTIBAYEV Olzhas
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Eleme Grup B
Almanya
Mısır
15 Ağustos 2016
22:26
Erkekler - Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Meksika
15 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Yarı Final
BELENIUK Zhan
HAMZATAU Javid
15 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Yarı Final
LORINCZ Viktor
CHAKVETADZE Davit
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Yarı Final
KAYAALP Riza
POPP Eduard
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Yarı Final
LOPEZ NUNEZ Mijain
SEMENOV Sergey
15 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:18
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ZOIROV Shakhobidin
VARGAS Antonio
15 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ALI Muhammad
FINOL Yoel Segundo
15 Ağustos 2016
23:34
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ASENOV Daniel
FLISSI Mohamed
15 Ağustos 2016
23:50
Kadınlar Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Almanya
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sırıkla Atlama Final
DA SILVA Thiago Braz
LAVILLENIE Renaud
KENDRICKS Sam
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Final
RUDISHA David Lekuta
MAKHLOUFI Taoufik
MURPHY Clayton
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Final
MILLER Shaunae
FELIX Allyson
JACKSON Shericka
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 - 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Son 16
OUSEPH Rajiv
SUGIARTO Tommy
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Son 16
BAE Yeon Ju
OKUHARA Nozomi
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Son 16
YAMAGUCHI Akane
INTANON Ratchanok
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Son 16
ULITINA Maria
BURANAPRASERTSUK Porntip
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Yarı Final
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Yarı Final
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
XU Chen - MA Jin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
İspanya
Arjantin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Litvanya
Hırvatistan
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
EMIGDIO ABARCA Elias Eliseo
AVILA Ceiber David
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
HU Jianguan
ABGARYAN Narek
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
KHARROUBI Achraf
VEITIA Yosbany
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter (69kg) Yarı Final 2
CISSOKHO Souleymane Diop
YELEUSSINOV Daniyar
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 3
RODRIGUEZ Misael Uziel
ABDIN Hosam Hussein Bakr
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 4
VIKAS Krishan
MELIKUZIEV Bektemir
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Heavy (91kg) Final Maçı
TISHCHENKO Evgeny
LEVIT Vassiliy
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Altın Madalya
KAYAALP Riza
LOPEZ NUNEZ Mijain
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 105kg Grup A
NURUDINOV Ruslan
MARTIROSYAN Simon
ZAICHIKOV Alexandr
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Hırvatistan
Tunus
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Katar
Arjantin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Büyük Britanya
İspanya
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Hollanda
Arjantin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Yarı Final 1
Çin
Güney Kore
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Omnium Eleme Yarışı 36
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Rusya Federasyonu
İspanya
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
İtalya
Çin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
İtalya
Kanada
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
Fransa
15 Ağustos 2016
00:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
HU Yun
ABIAN Pablo
15 Ağustos 2016
00:07
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
JORGENSEN Jan O
LEVERDEZ Brice
15 Ağustos 2016
00:21
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
WANG Yihan
SCHNAASE Karin
15 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar +75kg Grup B
15 Ağustos 2016
00:38
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
İtalya
15 Ağustos 2016
00:51
Kadınlar Grup B
Senegal
Sırbistan
15 Ağustos 2016
00:54
Erkekler Kulplu Beygir Final
WHITLOCK Max
SMITH Louis
NADDOUR Alexander
15 Ağustos 2016
00:54
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
WANG Iris
15 Ağustos 2016
00:57
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
ZWIEBLER Marc
DE OLIVEIRA Ygor Coelho
15 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 3m Tramplen Final
SHI Tingmao
HE Zi
CAGNOTTO Tania
15 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
DZIOLKO Adrian
KARUNARATNE Niluka
15 Ağustos 2016
01:10
Kadınlar Çeyrek Final
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
15 Ağustos 2016
01:15
Kadınlar Sprint Eleme
15 Ağustos 2016
01:27
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Repesaj Maçı 1
SORYAN Hamid Mohammad
KEBISPAYEV Almat
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Repesaj Maçı 2
ERALIEV Arsen
WANG Lumin
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Repesaj Maçı 2
KEBISPAYEV Almat
BERGE Stig-Andre
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Repesaj Maçı 2
KIM Hyeonwoo
YANG Bin
15 Ağustos 2016
01:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Repesaj Maçı 2
ABDVALI Saeid Morad
NEMES Viktor
15 Ağustos 2016
01:43
Kadınlar Asimetrik Paralel Final
MUSTAFINA Aliya
KOCIAN Madison
SCHEDER Sophie
15 Ağustos 2016
01:50
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAE Yeon Ju
BAYRAK Ozge
15 Ağustos 2016
01:55
Kadınlar Eleme Grup A
Norveç
Romanya
15 Ağustos 2016
01:55
Erkekler Omnium Scratch Yarışı 16
15 Ağustos 2016
01:59
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Fransa
Hırvatistan
15 Ağustos 2016
02:16
Kadınlar Çeyrek Final
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
15 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
BANDEIRA Andreia
BYLON Atheyna
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Epe Takım Bronz Madalya Maçı
Macaristan
Ukrayna
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Bronz Madalya
ERALIEV Arsen
TASMURADOV Elmurat
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Sprint Final - Altın
KENNY Jason
SKINNER Callum
15 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Sprint Final - Bronz
DMITRIEV Denis
15 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Çin
15 Ağustos 2016
02:35
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Bronz Madalya
BERGE Stig-Andre
BAYRAMOV Rovshan
15 Ağustos 2016
02:42
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
02:49
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
02:50
Erkekler Grekoromen Stil 59 kg Altın Madalya
BORRERO MOLINA Ismael
OTA Shinobu
15 Ağustos 2016
02:55
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Elemeler
LAURELL NASH Anna
MARSHALL Savannah
15 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Sprint 1/16 Final
15 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Sprint 1/16 Final -
15 Ağustos 2016
03:07
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Bronz Madalya
KIM Hyeonwoo
STARCEVIC Bozo
15 Ağustos 2016
03:14
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 6
15 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 7
15 Ağustos 2016
03:41
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Bronz Madalya
ABDVALI Saeid Morad
BACSI Peter
15 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 8
15 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
ZHANG Jiawei
HAM Sangmyeong
15 Ağustos 2016
04:25
Kadınlar Sprint 1/16 Final - 9
15 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Grekoromen Stil 75 kg Altın Madalya
VLASOV Roman
MADSEN Mark Overgaard
15 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar Grup B
İspanya
Kanada
15 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Omnium Bireysel Takip Yarışı 26
15 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Elemeler
HAMOUT Mohamed
RAMIREZ Robeisy
15 Ağustos 2016
14:30
Çift Erkekler Çeyrek Final
FU Haifeng - ZHANG Nan
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
15 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Çeyrek Final
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
15 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Çeyrek Final
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
15 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Son 16
JORGENSEN Jan O
KIDAMBI Srikanth
15 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Çeyrek Final
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
CHAI Biao - HONG Wei
15 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Çeyrek Final
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
15 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kano 1000m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar 10km
VAN ROUWENDAAL Sharon
BRUNI Rachele
OKIMOTO Poliana
15 Ağustos 2016
15:08
Tek Erkekler Kano 1000m
15 Ağustos 2016
15:16
Tek Erkekler Kano 1000m
15 Ağustos 2016
15:24
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup B
Polonya
Slovenya
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
Arjantin
Mısır
15 Ağustos 2016
15:31
Kadınlar Çiftli Kayak 500m
15 Ağustos 2016
15:36
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:38
Tek Kadınlar Kayak 200m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
15:42
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:45
Çift Erkekler Çeyrek Final
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
15 Ağustos 2016
15:45
Tek Erkekler Son 16
NG Ka Long Angus
SON Wan Ho
15 Ağustos 2016
15:45
Tek Kadınlar Kayak 200m
15 Ağustos 2016
15:48
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:52
Tek Kadınlar Kayak 200m
15 Ağustos 2016
15:54
Kadınlar 200m Tur 1 -
15 Ağustos 2016
15:59
Tek Kadınlar Kayak 200m
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 200m Tur 1 - 6
15 Ağustos 2016
16:00
Dresaj Bireysel Grand Prix Serbest Stil
DUJARDIN Charlotte
WERTH Isabell
BRORING-SPREHE Kristina
15 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
MANUKYAN Maksim
LORINCZ Viktor
15 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
CHAKVETADZE Davit
TAHMASEBI Saman Ahmed
15 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
BERG Zakarias
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Çeyrek Final
Yeni Zelanda
Avustralya
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Takım Yarı Final 1
Çin
Singapur
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:03
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:06
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 7
15 Ağustos 2016
16:06
Tek Erkekler Kayak 1000m Eleme Turu
15 Ağustos 2016
16:06
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:09
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
KUDLA Denis Maksymilian
KENZHEEV Zhanarbek
15 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Eleme Maçı
KOBLIASHVILI Roberti
LEYVA YEPEZ Alfonso Antonio
15 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Eleme Maçı
RAMONOV Murat
SEMENOV Sergey
15 Ağustos 2016
16:14
Kadınlar Sprint 1/8 Final
15 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Sprint 1/8 Final -
15 Ağustos 2016
16:18
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 8
15 Ağustos 2016
16:21
Tek Erkekler Kayak 1000m
15 Ağustos 2016
16:22
Kadınlar Sprint 1/8 Final - 6
15 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Eleme Maçı
MOHAMED Abdellatif Mohamed Ahmed
CHERNETSKYY Oleksandr
15 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 9
15 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Eleme Maçı
SOGHOMONYAN Eduard
KAJAIA Iakobi
15 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
BELENIUK Zhan
SAAD Ahmed Mohamed Ibrahim
15 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Omnium Zamana Karşı 46
15 Ağustos 2016
16:38
Tek Erkekler Kayak 1000m
15 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
BOUDJEMLINE Adem
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
15 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
HIETANIEMI Rami Antero
HRUSTANOVIC Amer
15 Ağustos 2016
16:46
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
HAMZATAU Javid
PENG Fei
15 Ağustos 2016
16:50
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
16:53
Tek Erkekler Son 16
CHOU Tien Chen
HU Yun
15 Ağustos 2016
16:53
Tek Erkekler Kano 1000m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
16:55
Çift Kadınlar Çeyrek Final
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
CHANG Ye Na - LEE So Hee
15 Ağustos 2016
16:59
Çift Kadınlar Çeyrek Final
TANG Yuanting - YU Yang
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
15 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
ASSAKALOV Rustam
PROVISOR Benjamin Errol
15 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
KHATRI Ravinder
LORINCZ Viktor
15 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
CHAKVETADZE Davit
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
15 Ağustos 2016
17:07
Tek Erkekler Kano 1000m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
17:14
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Çekiç Atma Final
WLODARCZYK Anita
ZHANG Wenxiu
HITCHON Sophie
15 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
KAYAALP Riza
CARABALLO CABRERA Erwin Jose
15 Ağustos 2016
17:21
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
SHARIATI Sabah
SMITH Robert Timothy David
15 Ağustos 2016
17:29
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/8 Final
KUDLA Denis Maksymilian
KOBLIASHVILI Roberti
15 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
17:33
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
MENG Qiang
BABAJANZADEH DARZI Bashir Asgari
15 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
POPP Eduard
TINALIYEV Nurmakhan
15 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
LOPEZ NUNEZ Mijain
NABI Heiki
15 Ağustos 2016
17:42
Kadınlar Sprint 1/8 Final Repesaj-Ht1
15 Ağustos 2016
17:49
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
17:49
Kadınlar Sprint 1/8 Final Repesaj-Ht2
15 Ağustos 2016
17:56
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
18:03
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
EUREN Johan Magnus
POPOV Ivan
15 Ağustos 2016
18:05
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
ABDULLAEV Muminjon
SEMENOV Sergey
15 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/8 Final
CHERNETSKYY Oleksandr
KAJAIA Iakobi
15 Ağustos 2016
18:22
Kadınlar Omnium Scratch Yarışı 16
15 Ağustos 2016
18:30
Düet Teknik Rutin
15 Ağustos 2016
18:38
Tek Kadınlar Kayak 200m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
18:55
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 1
TAYLOR Katie
POTKONEN Mira
15 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
BELENIUK Zhan
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
15 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
HRUSTANOVIC Amer
HAMZATAU Javid
15 Ağustos 2016
19:11
Tek Kadınlar Kayak 200m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
ASSAKALOV Rustam
LORINCZ Viktor
15 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg 1/4 Final
CHAKVETADZE Davit
KUDLA Denis Maksymilian
15 Ağustos 2016
20:15
Tek Kadınlar Kayak 200m Yarı Final 3
15 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar 3000m Engelli Final
JEBET Ruth
JEPKEMOI Hyvin Kiyeng
COBURN Emma
15 Ağustos 2016
20:54
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 2
YIN Junhua
ALEKSEEVNA Yana
15 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
KAYAALP Riza
SHARIATI Sabah
15 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
BABAJANZADEH DARZI Bashir Asgari
POPP Eduard
15 Ağustos 2016
21:15
Tek Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 1
15 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
LOPEZ NUNEZ Mijain
EUREN Johan Magnus
15 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg 1/4 Final
SEMENOV Sergey
KAJAIA Iakobi
15 Ağustos 2016
21:46
Tek Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 2
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
MAMISHZADA Elvin
SATTIBAYEV Olzhas
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Eleme Grup B
Almanya
Mısır
15 Ağustos 2016
22:26
Erkekler - Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Meksika
15 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Yarı Final
BELENIUK Zhan
HAMZATAU Javid
15 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Yarı Final
LORINCZ Viktor
CHAKVETADZE Davit
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Yarı Final
KAYAALP Riza
POPP Eduard
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Yarı Final
LOPEZ NUNEZ Mijain
SEMENOV Sergey
15 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:18
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ZOIROV Shakhobidin
VARGAS Antonio
15 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ALI Muhammad
FINOL Yoel Segundo
15 Ağustos 2016
23:34
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ASENOV Daniel
FLISSI Mohamed
15 Ağustos 2016
23:50
Kadınlar Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Almanya
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sırıkla Atlama Final
DA SILVA Thiago Braz
LAVILLENIE Renaud
KENDRICKS Sam
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Final
RUDISHA David Lekuta
MAKHLOUFI Taoufik
MURPHY Clayton
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Final
MILLER Shaunae
FELIX Allyson
JACKSON Shericka
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 - 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Son 16
OUSEPH Rajiv
SUGIARTO Tommy
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Son 16
BAE Yeon Ju
OKUHARA Nozomi
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Son 16
YAMAGUCHI Akane
INTANON Ratchanok
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Son 16
ULITINA Maria
BURANAPRASERTSUK Porntip
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Yarı Final
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Yarı Final
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
XU Chen - MA Jin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
İspanya
Arjantin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Litvanya
Hırvatistan
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
EMIGDIO ABARCA Elias Eliseo
AVILA Ceiber David
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
HU Jianguan
ABGARYAN Narek
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
KHARROUBI Achraf
VEITIA Yosbany
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter (69kg) Yarı Final 2
CISSOKHO Souleymane Diop
YELEUSSINOV Daniyar
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 3
RODRIGUEZ Misael Uziel
ABDIN Hosam Hussein Bakr
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 4
VIKAS Krishan
MELIKUZIEV Bektemir
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Heavy (91kg) Final Maçı
TISHCHENKO Evgeny
LEVIT Vassiliy
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Altın Madalya
KAYAALP Riza
LOPEZ NUNEZ Mijain
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 105kg Grup A
NURUDINOV Ruslan
MARTIROSYAN Simon
ZAICHIKOV Alexandr
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Hırvatistan
Tunus
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Katar
Arjantin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Büyük Britanya
İspanya
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Hollanda
Arjantin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Yarı Final 1
Çin
Güney Kore
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Omnium Eleme Yarışı 36
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Rusya Federasyonu
İspanya
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
İtalya
Çin
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
İtalya
Kanada
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
Fransa