Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 16 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 16
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Velter (69kg) Yarı Final 1
RABII Mohammed
GIYASOV Shakhram
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 1
LOPEZ Arlen
MBILLI Christian
16 Ağustos 2016
00:00
49er Erkekler Yarışı 07
16 Ağustos 2016
00:00
49er FX Kadınlar Yarışı 07
16 Ağustos 2016
00:06
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 2
ALIMKHANULY Zhanibek
SHAKHSUVARLY Kamran
16 Ağustos 2016
00:17
Erkekler Halka Final
PETROUNIAS Eleftherios
ZANETTI Arthur
ABLIAZIN Denis
16 Ağustos 2016
00:20
49er Erkekler Yarışı 08
16 Ağustos 2016
00:25
49er FX Kadınlar Yarışı 08
16 Ağustos 2016
00:43
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Amerika Birleşik Devletleri
16 Ağustos 2016
00:45
Erkekler Atlama Masası Final
RI Se Gwang
ABLIAZIN Denis
SHIRAI Kenzo
16 Ağustos 2016
00:45
Erkekler Grup B
Nijerya
Brezilya
16 Ağustos 2016
00:45
Erkekler Eleme Grup A
Fransa
Danimarka
16 Ağustos 2016
00:55
Erkekler Takım Yarı Final 2
Japonya
Almanya
16 Ağustos 2016
01:00
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
İran
16 Ağustos 2016
01:00
49er Erkekler Yarışı 09
16 Ağustos 2016
01:13
49er FX Kadınlar Yarışı 09
16 Ağustos 2016
01:30
Erkekler 3m Tramplen
16 Ağustos 2016
01:30
Erkekler 105kg Grup B
16 Ağustos 2016
01:40
Kadınlar Çeyrek Final
Avustralya
Macaristan
16 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar Denge Tahtası Final
WEVERS Sanne
HERNANDEZ Lauren
BILES Simone
16 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Repesaj Maçı Tur 1
TAHMASEBI Saman Ahmed
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
16 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Çeyrek Final
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
16 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Omnium Flying 56. Tur
16 Ağustos 2016
02:40
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Repesaj Maçı Tur 2
CARABALLO CABRERA Erwin Jose
SHARIATI Sabah
16 Ağustos 2016
02:48
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Repesaj Maçı Tur 2
NABI Heiki
EUREN Johan Magnus
16 Ağustos 2016
03:16
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Repesaj Maçı Tur 2
SAAD Ahmed Mohamed Ibrahim
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
16 Ağustos 2016
03:24
Kadınlar Sprint Yarışı 9-12'cilik Maçı
16 Ağustos 2016
03:32
Kadınlar Omnium Bireysel Takip Yarışı 26
16 Ağustos 2016
03:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Repesaj Maçı Tur 2
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
KUDLA Denis Maksymilian
16 Ağustos 2016
03:50
Erkekler Eleme Grup B
İsveç
Brezilya
16 Ağustos 2016
03:50
Erkekler Çeyrek Final
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
16 Ağustos 2016
03:58
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Bronz Madalya
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
HAMZATAU Javid
16 Ağustos 2016
04:06
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 3
BELIAKOVA Anastasiia
MAYER Mikaela Joslin
16 Ağustos 2016
04:14
Erkekler - Grup B
Polonya
Küba
16 Ağustos 2016
04:20
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Bronz Madalya
KUDLA Denis Maksymilian
LORINCZ Viktor
16 Ağustos 2016
04:22
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Altın Madalya
BELENIUK Zhan
CHAKVETADZE Davit
16 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 4
TESTA Irma
MOSSELY Estelle
16 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Omnium Yarışı 66
VIVIANI Elia
CAVENDISH Mark
HANSEN Lasse Norman
16 Ağustos 2016
04:45
Tek Erkekler Son 16
EVANS Scott
AXELSEN Viktor
16 Ağustos 2016
04:45
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Bronz Madalya
SHARIATI Sabah
POPP Eduard
16 Ağustos 2016
05:00
Tek Kadınlar Son 16
SUNG Ji Hyun
ZETCHIRI Linda
16 Ağustos 2016
05:05
Tek Kadınlar Son 16
PUSARLA V. Sindhu
TAI Tzu Ying
16 Ağustos 2016
05:15
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Bronz Madalya
NABI Heiki
SEMENOV Sergey
16 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ALOIAN Misha
KONKI Elie
16 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Yarı Final
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
16 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kano 1000m Final B
16 Ağustos 2016
15:00
Erkekler 10km
WEERTMAN Ferry
GIANNIOTIS Spiros
OLIVIER Marc-Antoine
16 Ağustos 2016
15:08
Tek Erkekler Kano 1000m Final A
BRENDEL Sebastian
QUEIROZ DOS SANTOS Isaquias
TARNOVSCHI Serghei
16 Ağustos 2016
15:10
Çift Erkekler Yarı Final
CHAI Biao - HONG Wei
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
16 Ağustos 2016
15:16
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Final B
16 Ağustos 2016
15:23
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Final A
SZABO Gabriella - KOZAK Danuta
WEBER Franziska - DIETZE Tina
NAJA Karolina - MIKOLAJCZYK Beata
16 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
15:40
Tek Kadınlar Kayak 200m Final B
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
15:47
Tek Kadınlar Kayak 200m Final A
CARRINGTON Lisa
WALCZYKIEWICZ Marta
OSIPENKO-RODOMSKA Inna
16 Ağustos 2016
15:50
Erkekler 3 Adım Atlama Final
TAYLOR Christian
CLAYE Will
DONG Bin
16 Ağustos 2016
15:55
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
15:55
Çift Kadınlar Yarı Final
TANG Yuanting - YU Yang
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 3m Tramplen Yarı Final
16 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel 2nd
16 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Takım Tur 1
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Eleme Maçı
ALBIEV Islam-Beka
PANAIT Ion Iulian
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Eleme Maçı
MARTINEZ PALACIO Miguel
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Eleme Maçı
HALOUI Hemza
GURI Elis
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Hollanda
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Çeyrek Final
Güney Kore
Hollanda
16 Ağustos 2016
16:04
Tek Erkekler Kayak 1000m Final B
16 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Eleme Maçı
DZEINICHENKA Tsimafei
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
16:18
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Eleme Maçı
KISS Balazs
TIMCHENKO Dimitriy
16 Ağustos 2016
16:23
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
STAEBLER Frank
VENCKAITIS Edgaras
16 Ağustos 2016
16:28
Tek Erkekler Kayak 1000m Final A
WALZ Marcus
DOSTAL Josef
ANOSHKIN Roman
16 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
INOUE Tomohiro
STEFANEK Davor
16 Ağustos 2016
16:33
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
VAELIMAEKI Tero Seppo
BOLKVADZE Shmagi
16 Ağustos 2016
16:39
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
NOROOZI Omid Haji
RIVAS ESPINOZA Wuileixis De Jesus
16 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
16:48
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
16:57
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
RYU Hansu
LORINCZ Tamas
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
ARUTYUNYAN Migran
KAHK Adham Ahmed Saleh
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
TSAREV Ruslan
BENAISSA Tarek Aziz
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
17:05
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
ALEKSANYAN Artur
TIMONCINI Daigoro
16 Ağustos 2016
17:12
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
ABDELWAHAB Hamdy Moustafa Elsaid
ALEXUC CIURARIU Alin
16 Ağustos 2016
17:16
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
ALBIEV Islam-Beka
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
17:19
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
17:20
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:25
Çift Erkekler Yarı Final
FU Haifeng - ZHANG Nan
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
16 Ağustos 2016
17:26
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
MAGOMEDOV Islam
ARUSAAR Ardo
16 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
ILDEM Cenk
HARDEEP Hardeep
16 Ağustos 2016
17:33
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
REZAEI Ghasem Gholamreza
PEREZ MORA Luillys Jose
16 Ağustos 2016
17:34
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
XIAO di
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
16 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
NADAREISHVILI Revazi
GURI Elis
16 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
KISS Balazs
16 Ağustos 2016
17:46
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
STAEBLER Frank
STEFANEK Davor
16 Ağustos 2016
17:50
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
BOLKVADZE Shmagi
NOROOZI Omid Haji
16 Ağustos 2016
17:53
Kadınlar Omnium Zamana Karşı 46
16 Ağustos 2016
17:57
Erkekler Çeyrek Final
Macaristan
Karadağ
16 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Takım Bronz Madalya Maçı
Singapur
Japonya
16 Ağustos 2016
18:04
Kadınlar Çeyrek Final
Avustralya
Sırbistan
16 Ağustos 2016
18:09
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 1
ADAMS Nicola
KOB Tetyana
16 Ağustos 2016
18:11
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
RYU Hansu
ARUTYUNYAN Migran
16 Ağustos 2016
18:18
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
BENAISSA Tarek Aziz
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:25
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:27
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
ALEKSANYAN Artur
ALEXUC CIURARIU Alin
16 Ağustos 2016
18:32
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
MAGOMEDOV Islam
ILDEM Cenk
16 Ağustos 2016
18:39
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 2
BUJOLD Mandy
REN Cancan
16 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:46
Kadınlar Disk Atma Final
PERKOVIC Sandra
ROBERT-MICHON Melina
CABALLERO Denia
16 Ağustos 2016
18:53
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
REZAEI Ghasem Gholamreza
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
16 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
GURI Elis
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
19:02
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Yarı Final
STEFANEK Davor
BOLKVADZE Shmagi
16 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Yarı Final
ARUTYUNYAN Migran
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 -
16 Ağustos 2016
19:18
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 1
CONLAN Michael John
NIKITIN Vladimir
16 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Yarı Final
ALEKSANYAN Artur
ILDEM Cenk
16 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 - Grup 6
16 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Yarı Final
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Sprint Yarışı 5-8'cilik Maçı
16 Ağustos 2016
20:35
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
20:47
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 2
ERDENEBAT Tsendbaatar
STEVENSON Shakur
16 Ağustos 2016
21:10
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:20
Erkekler Yarı Final
Arjantin
Almanya
16 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:41
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 1
DUNAYTSEV Vitaly
HU Qianxun
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 -
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 - 6
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 2
GAIBNAZAROV Fazliddin
RUSSELL Gary
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Çeyrek Final
Sırbistan
İspanya
16 Ağustos 2016
22:10
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 7
16 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 8
16 Ağustos 2016
22:46
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 1
LA CRUZ Julio Cesar
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
16 Ağustos 2016
22:52
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 9
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 10
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 1
YOKA Tony Victor James
IASHAISH Hussein
16 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Yarı Final
Brezilya
İsveç
16 Ağustos 2016
23:00
470 Erkekler Yarışı 08
16 Ağustos 2016
23:05
Laser Radial Kadınlar Madalya Yarışı
BOUWMEESTER Marit
MURPHY Annalise
RINDOM Anne-Marie
16 Ağustos 2016
23:17
49er Erkekler Yarışı 10
16 Ağustos 2016
23:30
49er FX Kadınlar Yarışı 10
16 Ağustos 2016
23:33
470 Kadınlar Yarışı 08
16 Ağustos 2016
23:44
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 2
PERO Leinier Eunice
HRGOVIC Filip
16 Ağustos 2016
23:44
Kadınlar Çeyrek Final
İspanya
Fransa
16 Ağustos 2016
23:50
Laser Erkekler Madalya Yarışı
BURTON Tom
STIPANOVIC Tonci
MEECH Sam
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 3m Tramplen Final
CAO Yuan
LAUGHER Jack
HAUSDING Patrick
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Final
DROUIN Derek
BARSHIM Mutaz Essa
BONDARENKO Bohdan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Final
KIPYEGON Faith Chepngetich
DIBABA Genzebe
SIMPSON Jennifer
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Final
MCLEOD Omar
ORTEGA Orlando
BASCOU Dimitri
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Çeyrek Final
LI Xuerui
BURANAPRASERTSUK Porntip
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Çeyrek Final
PUSARLA V. Sindhu
WANG Yihan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Çeyrek Final
OKUHARA Nozomi
YAMAGUCHI Akane
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Bronz Madalya Maçı
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
XU Chen - MA Jin
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Japonya
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Fransa
Kanada
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 4
MELIAN Alberto Ezequiel
AKHMADALIEV Murodjon
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 3
HARUTYUNYAN Artem
GOZGEC Batuhan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 4
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
TOLEDO Yasnier
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 2
BUATSI Joshua
NIYAZYMBETOV Adilbek
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 3
JOYCE Joe
JALOLOV Bakhodir
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 4
AJAGBA Efe
DYCHKO Ivan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Final Maçı
CONCEICAO Robson
OUMIHA Sofiane
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Bronz Madalya
ALEXUC CIURARIU Alin
ILDEM Cenk
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Bronz Madalya
REZAEI Ghasem Gholamreza
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Altın Madalya
ALEKSANYAN Artur
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +105kg Grup A
TALAKHADZE Lasha
MINASYAN Gor
TURMANIDZE Irakli
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Rusya Federasyonu
Angola
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Almanya
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint Final - Altın
VOGEL Kristina
JAMES Rebecca
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint Final - Bronz Madalya
MARCHANT Katy
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Keirin Final 7-12
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Keirin Final 1-6
KENNY Jason
BUCHLI Matthijs
AWANG Azizulhasni
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Rusya Federasyonu
Sırbistan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Çin
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Velter (69kg) Yarı Final 1
RABII Mohammed
GIYASOV Shakhram
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 1
LOPEZ Arlen
MBILLI Christian
16 Ağustos 2016
00:00
49er Erkekler Yarışı 07
16 Ağustos 2016
00:00
49er FX Kadınlar Yarışı 07
16 Ağustos 2016
00:06
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 2
ALIMKHANULY Zhanibek
SHAKHSUVARLY Kamran
16 Ağustos 2016
00:17
Erkekler Halka Final
PETROUNIAS Eleftherios
ZANETTI Arthur
ABLIAZIN Denis
16 Ağustos 2016
00:20
49er Erkekler Yarışı 08
16 Ağustos 2016
00:25
49er FX Kadınlar Yarışı 08
16 Ağustos 2016
00:43
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Amerika Birleşik Devletleri
16 Ağustos 2016
00:45
Erkekler Atlama Masası Final
RI Se Gwang
ABLIAZIN Denis
SHIRAI Kenzo
16 Ağustos 2016
00:45
Erkekler Grup B
Nijerya
Brezilya
16 Ağustos 2016
00:45
Erkekler Eleme Grup A
Fransa
Danimarka
16 Ağustos 2016
00:55
Erkekler Takım Yarı Final 2
Japonya
Almanya
16 Ağustos 2016
01:00
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
İran
16 Ağustos 2016
01:00
49er Erkekler Yarışı 09
16 Ağustos 2016
01:13
49er FX Kadınlar Yarışı 09
16 Ağustos 2016
01:30
Erkekler 3m Tramplen
16 Ağustos 2016
01:30
Erkekler 105kg Grup B
16 Ağustos 2016
01:40
Kadınlar Çeyrek Final
Avustralya
Macaristan
16 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar Denge Tahtası Final
WEVERS Sanne
HERNANDEZ Lauren
BILES Simone
16 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Repesaj Maçı Tur 1
TAHMASEBI Saman Ahmed
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
16 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Çeyrek Final
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
16 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Omnium Flying 56. Tur
16 Ağustos 2016
02:40
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Repesaj Maçı Tur 2
CARABALLO CABRERA Erwin Jose
SHARIATI Sabah
16 Ağustos 2016
02:48
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Repesaj Maçı Tur 2
NABI Heiki
EUREN Johan Magnus
16 Ağustos 2016
03:16
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Repesaj Maçı Tur 2
SAAD Ahmed Mohamed Ibrahim
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
16 Ağustos 2016
03:24
Kadınlar Sprint Yarışı 9-12'cilik Maçı
16 Ağustos 2016
03:32
Kadınlar Omnium Bireysel Takip Yarışı 26
16 Ağustos 2016
03:40
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Repesaj Maçı Tur 2
AKHLAGHI Habibollah Jomeh
KUDLA Denis Maksymilian
16 Ağustos 2016
03:50
Erkekler Eleme Grup B
İsveç
Brezilya
16 Ağustos 2016
03:50
Erkekler Çeyrek Final
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
16 Ağustos 2016
03:58
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Bronz Madalya
BAYRYAKOV Nikolay Nikolaev
HAMZATAU Javid
16 Ağustos 2016
04:06
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 3
BELIAKOVA Anastasiia
MAYER Mikaela Joslin
16 Ağustos 2016
04:14
Erkekler - Grup B
Polonya
Küba
16 Ağustos 2016
04:20
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Bronz Madalya
KUDLA Denis Maksymilian
LORINCZ Viktor
16 Ağustos 2016
04:22
Erkekler Grekoromen Stil 85 kg Altın Madalya
BELENIUK Zhan
CHAKVETADZE Davit
16 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 4
TESTA Irma
MOSSELY Estelle
16 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Omnium Yarışı 66
VIVIANI Elia
CAVENDISH Mark
HANSEN Lasse Norman
16 Ağustos 2016
04:45
Tek Erkekler Son 16
EVANS Scott
AXELSEN Viktor
16 Ağustos 2016
04:45
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Bronz Madalya
SHARIATI Sabah
POPP Eduard
16 Ağustos 2016
05:00
Tek Kadınlar Son 16
SUNG Ji Hyun
ZETCHIRI Linda
16 Ağustos 2016
05:05
Tek Kadınlar Son 16
PUSARLA V. Sindhu
TAI Tzu Ying
16 Ağustos 2016
05:15
Erkekler Grekoromen Stil 130 kg Bronz Madalya
NABI Heiki
SEMENOV Sergey
16 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ALOIAN Misha
KONKI Elie
16 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Yarı Final
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
16 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kano 1000m Final B
16 Ağustos 2016
15:00
Erkekler 10km
WEERTMAN Ferry
GIANNIOTIS Spiros
OLIVIER Marc-Antoine
16 Ağustos 2016
15:08
Tek Erkekler Kano 1000m Final A
BRENDEL Sebastian
QUEIROZ DOS SANTOS Isaquias
TARNOVSCHI Serghei
16 Ağustos 2016
15:10
Çift Erkekler Yarı Final
CHAI Biao - HONG Wei
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
16 Ağustos 2016
15:16
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Final B
16 Ağustos 2016
15:23
Kadınlar Çiftli Kayak 500m Final A
SZABO Gabriella - KOZAK Danuta
WEBER Franziska - DIETZE Tina
NAJA Karolina - MIKOLAJCZYK Beata
16 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
15:40
Tek Kadınlar Kayak 200m Final B
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
15:47
Tek Kadınlar Kayak 200m Final A
CARRINGTON Lisa
WALCZYKIEWICZ Marta
OSIPENKO-RODOMSKA Inna
16 Ağustos 2016
15:50
Erkekler 3 Adım Atlama Final
TAYLOR Christian
CLAYE Will
DONG Bin
16 Ağustos 2016
15:55
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
15:55
Çift Kadınlar Yarı Final
TANG Yuanting - YU Yang
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 3m Tramplen Yarı Final
16 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel 2nd
16 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Takım Tur 1
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Eleme Maçı
ALBIEV Islam-Beka
PANAIT Ion Iulian
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Eleme Maçı
MARTINEZ PALACIO Miguel
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Eleme Maçı
HALOUI Hemza
GURI Elis
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Hollanda
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Sprint Çeyrek Final
16 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Çeyrek Final
Güney Kore
Hollanda
16 Ağustos 2016
16:04
Tek Erkekler Kayak 1000m Final B
16 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Eleme Maçı
DZEINICHENKA Tsimafei
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
16:18
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Eleme Maçı
KISS Balazs
TIMCHENKO Dimitriy
16 Ağustos 2016
16:23
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
STAEBLER Frank
VENCKAITIS Edgaras
16 Ağustos 2016
16:28
Tek Erkekler Kayak 1000m Final A
WALZ Marcus
DOSTAL Josef
ANOSHKIN Roman
16 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
INOUE Tomohiro
STEFANEK Davor
16 Ağustos 2016
16:33
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
VAELIMAEKI Tero Seppo
BOLKVADZE Shmagi
16 Ağustos 2016
16:39
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
NOROOZI Omid Haji
RIVAS ESPINOZA Wuileixis De Jesus
16 Ağustos 2016
16:40
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
16:48
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
16:57
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
RYU Hansu
LORINCZ Tamas
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
ARUTYUNYAN Migran
KAHK Adham Ahmed Saleh
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
TSAREV Ruslan
BENAISSA Tarek Aziz
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
17:05
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
ALEKSANYAN Artur
TIMONCINI Daigoro
16 Ağustos 2016
17:12
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
ABDELWAHAB Hamdy Moustafa Elsaid
ALEXUC CIURARIU Alin
16 Ağustos 2016
17:16
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/8 Final
ALBIEV Islam-Beka
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
17:19
Erkekler Keirin İlk Tur
16 Ağustos 2016
17:20
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:25
Çift Erkekler Yarı Final
FU Haifeng - ZHANG Nan
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
16 Ağustos 2016
17:26
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
MAGOMEDOV Islam
ARUSAAR Ardo
16 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
ILDEM Cenk
HARDEEP Hardeep
16 Ağustos 2016
17:33
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
REZAEI Ghasem Gholamreza
PEREZ MORA Luillys Jose
16 Ağustos 2016
17:34
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
XIAO di
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
16 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
NADAREISHVILI Revazi
GURI Elis
16 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/8 Final
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
KISS Balazs
16 Ağustos 2016
17:46
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
STAEBLER Frank
STEFANEK Davor
16 Ağustos 2016
17:50
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
BOLKVADZE Shmagi
NOROOZI Omid Haji
16 Ağustos 2016
17:53
Kadınlar Omnium Zamana Karşı 46
16 Ağustos 2016
17:57
Erkekler Çeyrek Final
Macaristan
Karadağ
16 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Takım Bronz Madalya Maçı
Singapur
Japonya
16 Ağustos 2016
18:04
Kadınlar Çeyrek Final
Avustralya
Sırbistan
16 Ağustos 2016
18:09
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 1
ADAMS Nicola
KOB Tetyana
16 Ağustos 2016
18:11
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
RYU Hansu
ARUTYUNYAN Migran
16 Ağustos 2016
18:18
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg 1/4 Final
BENAISSA Tarek Aziz
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:25
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:27
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
ALEKSANYAN Artur
ALEXUC CIURARIU Alin
16 Ağustos 2016
18:32
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
MAGOMEDOV Islam
ILDEM Cenk
16 Ağustos 2016
18:39
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 2
BUJOLD Mandy
REN Cancan
16 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:46
Kadınlar Disk Atma Final
PERKOVIC Sandra
ROBERT-MICHON Melina
CABALLERO Denia
16 Ağustos 2016
18:53
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
REZAEI Ghasem Gholamreza
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
16 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg 1/4 Final
GURI Elis
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
19:02
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Yarı Final
STEFANEK Davor
BOLKVADZE Shmagi
16 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Yarı Final
ARUTYUNYAN Migran
CHUNAYEV Rasul
16 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 -
16 Ağustos 2016
19:18
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 1
CONLAN Michael John
NIKITIN Vladimir
16 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Yarı Final
ALEKSANYAN Artur
ILDEM Cenk
16 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 - Grup 6
16 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Yarı Final
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Keirin Repesaj İlk turu
16 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Sprint Yarışı 5-8'cilik Maçı
16 Ağustos 2016
20:35
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
20:47
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 2
ERDENEBAT Tsendbaatar
STEVENSON Shakur
16 Ağustos 2016
21:10
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:20
Erkekler Yarı Final
Arjantin
Almanya
16 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:41
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 1
DUNAYTSEV Vitaly
HU Qianxun
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 -
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 - 6
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 2
GAIBNAZAROV Fazliddin
RUSSELL Gary
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Çeyrek Final
Sırbistan
İspanya
16 Ağustos 2016
22:10
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 7
16 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 8
16 Ağustos 2016
22:46
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 1
LA CRUZ Julio Cesar
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
16 Ağustos 2016
22:52
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 9
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 10
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 1
YOKA Tony Victor James
IASHAISH Hussein
16 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Yarı Final
Brezilya
İsveç
16 Ağustos 2016
23:00
470 Erkekler Yarışı 08
16 Ağustos 2016
23:05
Laser Radial Kadınlar Madalya Yarışı
BOUWMEESTER Marit
MURPHY Annalise
RINDOM Anne-Marie
16 Ağustos 2016
23:17
49er Erkekler Yarışı 10
16 Ağustos 2016
23:30
49er FX Kadınlar Yarışı 10
16 Ağustos 2016
23:33
470 Kadınlar Yarışı 08
16 Ağustos 2016
23:44
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 2
PERO Leinier Eunice
HRGOVIC Filip
16 Ağustos 2016
23:44
Kadınlar Çeyrek Final
İspanya
Fransa
16 Ağustos 2016
23:50
Laser Erkekler Madalya Yarışı
BURTON Tom
STIPANOVIC Tonci
MEECH Sam
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 3m Tramplen Final
CAO Yuan
LAUGHER Jack
HAUSDING Patrick
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Final
DROUIN Derek
BARSHIM Mutaz Essa
BONDARENKO Bohdan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Final
KIPYEGON Faith Chepngetich
DIBABA Genzebe
SIMPSON Jennifer
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Final
MCLEOD Omar
ORTEGA Orlando
BASCOU Dimitri
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Çeyrek Final
LI Xuerui
BURANAPRASERTSUK Porntip
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Çeyrek Final
PUSARLA V. Sindhu
WANG Yihan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Çeyrek Final
OKUHARA Nozomi
YAMAGUCHI Akane
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Bronz Madalya Maçı
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
XU Chen - MA Jin
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Japonya
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Fransa
Kanada
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 4
MELIAN Alberto Ezequiel
AKHMADALIEV Murodjon
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 3
HARUTYUNYAN Artem
GOZGEC Batuhan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 4
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
TOLEDO Yasnier
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 2
BUATSI Joshua
NIYAZYMBETOV Adilbek
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 3
JOYCE Joe
JALOLOV Bakhodir
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 4
AJAGBA Efe
DYCHKO Ivan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Final Maçı
CONCEICAO Robson
OUMIHA Sofiane
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Bronz Madalya
ALEXUC CIURARIU Alin
ILDEM Cenk
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Bronz Madalya
REZAEI Ghasem Gholamreza
SCHOEN Carl Fredrik Stefan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Altın Madalya
ALEKSANYAN Artur
LUGO CABRERA Yasmany Daniel
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +105kg Grup A
TALAKHADZE Lasha
MINASYAN Gor
TURMANIDZE Irakli
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Rusya Federasyonu
Angola
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Almanya
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint Final - Altın
VOGEL Kristina
JAMES Rebecca
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sprint Final - Bronz Madalya
MARCHANT Katy
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Keirin Final 7-12
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Keirin Final 1-6
KENNY Jason
BUCHLI Matthijs
AWANG Azizulhasni
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Rusya Federasyonu
Sırbistan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final
Brezilya
Çin